2,5 bani bez analizy technicznej

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Nendo

Re: 2,5 bani bez analizy technicznej

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Cblondyn pisze:
Nendo pisze:Przyczynek przeciwko AT ....

https://www.youtube.com/watch?v=86lvaUx3bss
A ktos ci każe używac AT? Każdy sam decyduje o tym jaką wybierze strategie. Możesz używac kostki, monety, klapy od sedesu itp. Szeroki wybór jak widać.
Ok zamieściłem film przeciwnika AT, krytykującego w ogóle istnienia demand i supply,
Nie napisałem NIC, ANI JEDNEGO SŁOWA o moim stosunku do tego filmu, wydawało mi się interesujące poznać kogoś kto używa jakichkolwiek argumentów, coś pokazuje a nie tylko pyskówki Rafała.
Zaatakowałeś mnie mało ładnie, wnioskując, że skoro pokazuję argumenty strony anty AT absolutnie muszę być przeciwnikiem AT.
Czy to jest logiczne??? Czy takiej samej logiki używasz w swoich analizach? Ustosunkowałeś się do czegokolwiek co człowiek mówił? Zachowałeś się jak fanatyczny wyznawca jedynie słusznej teorii. To ma być płaszczyzna do rozmów czy dyskusji??

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: 2,5 bani bez analizy technicznej

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Nendo pisze:
Cblondyn pisze:
Nendo pisze:Przyczynek przeciwko AT ....

https://www.youtube.com/watch?v=86lvaUx3bss
A ktos ci każe używac AT? Każdy sam decyduje o tym jaką wybierze strategie. Możesz używac kostki, monety, klapy od sedesu itp. Szeroki wybór jak widać.
Ok zamieściłem film przeciwnika AT, krytykującego w ogóle istnienia demand i supply,
Nie napisałem NIC, ANI JEDNEGO SŁOWA o moim stosunku do tego filmu, wydawało mi się interesujące poznać kogoś kto używa jakichkolwiek argumentów, coś pokazuje a nie tylko pyskówki Rafała.
Zaatakowałeś mnie mało ładnie, wnioskując, że skoro pokazuję argumenty strony anty AT absolutnie muszę być przeciwnikiem AT.
Czy to jest logiczne??? Czy takiej samej logiki używasz w swoich analizach? Ustosunkowałeś się do czegokolwiek co człowiek mówił? Zachowałeś się jak fanatyczny wyznawca jedynie słusznej teorii. To ma być płaszczyzna do rozmów czy dyskusji??
Przecież ostatnio kostka/moneta bardzo w modzie. Nie jest to żaden atak z mojej strony. Nawet testy ostatnio prowadzone. No i sporo się o tym pisze/mówi. No i mam rozumieć, że każdy kto broni swoich racji to fanatyk. To sie porobiło. Sami fanatycy na tym forum. Już nie wspomne, że o żadnej z teorii nie wpsomniałem ani słowa :d

Nendo

Re: 2,5 bani bez analizy technicznej

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Broń swoich racji, tylko czy ty broniłeś? Czy dowaliłeś się do mnie?
Takie rady, z deską klozetową to twoje aegumenty na obronę?
Takie rady to możesz sobie ...


Nendo

Re: 2,5 bani bez analizy technicznej

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

dzięki Freakout, nie wiem tylko co blondyn tym chciał osiągnąć... bo nie była to próba obrony at
Chyba nie jest to miejsce dla mnie,
Pozdr

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: 2,5 bani bez analizy technicznej

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Nendo pisze:Broń swoich racji, tylko czy ty broniłeś? Czy dowaliłeś się do mnie?
Takie rady, z deską klozetową to twoje aegumenty na obronę?
Takie rady to możesz sobie ...
Jeżeli klega poczuł sie urażony tą klapa od sedesu to od razu wyjaśniam, że jest tyle samo warta w spekulacji/systemie inwestycyjnym co kostka czy moneta. Czyli dokładnie g.... warta. To samo jakies fusy, gwiazdy czy cokolwiek ktos sobie wymyśli. Drugi tydzień testów to potwierdza.
https://www.youtube.com/watch?v=h9vxWJKMupU

I dla mnie (o czym pisałem wielokrotnie) i pewnie dla wielu innych co maja pojęcie o rachunku prawd. nie jest żadnym zakoczeniem. Co do samej AT to używam i będę uzywał bo póki co oprócz analizy fundamentalnej nic innego spekulantom/inwestorom nie pozostaje. No chyba, że ktoś nadal wierzy w kostke/monete to życze powodzenia i przede wszystkim szczęścia bo będzie mu bardzo potrzebne.

Nendo

Re: 2,5 bani bez analizy technicznej

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Tak poczułem się urażony bo potratowałeś mnie jak gówno.
1. Pokazałem kogoś mającego inne zdanie i w jakiś sposób to podpierając własnym doświadczeniem i jakimiś zasadami. Należałoby albo poprzeć albo wykazać błędy w rozumowaniu. Tego oczekuje się w rozmowie-dyskusji.
2. Nie na pisałem DO CIEBIE tylko na forum. Do chętnych skomentowania, rzeczowego. Przywoływanie rzutów kostką czy durnego szoł Rafała czy też klapy od sedesu NIE MA NIC wspólnego z tym filmem. Mało mnie też obchodzi komu życzysz szczęścia, to mało merytoryczne, nie na temat.
3. Ty rzuciłeś się na mnie, moim zdaniem BEZ UZASADNIENIA i wylałeś na mnie całą swoją złość. To mało że nie merytoryczne ale nawet głupie.
Alinoe przynajmniej napisał co o tym sądzi a nie czepiał się mnie, tylko odniósł się do filmu.
Powiedziałem prawie wszystko co chciałem powiedzieć i na tym kończę.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: 2,5 bani bez analizy technicznej

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Nendo pisze:Tak poczułem się urażony bo potratowałeś mnie jak gówno.
1. Pokazałem kogoś mającego inne zdanie i w jakiś sposób to podpierając własnym doświadczeniem i jakimiś zasadami. Należałoby albo poprzeć albo wykazać błędy w rozumowaniu. Tego oczekuje się w rozmowie-dyskusji.
2. Nie na pisałem DO CIEBIE tylko na forum. Do chętnych skomentowania, rzeczowego. Przywoływanie rzutów kostką czy durnego szoł Rafała czy też klapy od sedesu NIE MA NIC wspólnego z tym filmem. Mało mnie też obchodzi komu życzysz szczęścia, to mało merytoryczne, nie na temat.
3. Ty rzuciłeś się na mnie, moim zdaniem BEZ UZASADNIENIA i wylałeś na mnie całą swoją złość. To mało że nie merytoryczne ale nawet głupie.
Alinoe przynajmniej napisał co o tym sądzi a nie czepiał się mnie, tylko odniósł się do filmu.
Powiedziałem prawie wszystko co chciałem powiedzieć i na tym kończę.
OK. Widze że zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz :)
A jesli Cie uraziłem to baardzo za to przepraszam. Nie miałem takiego zamiaru.
Jeśli napisałeś to co napisałeś na forum bez konkretnego adresata to również do mnie. I nie wylewam na nikogo swojej złości zapewniam ;)
Ja tylko wspomnałem o ostatnio modnej kostce/monecie czy czymkolwiek tam jeszcze.
A tak szczerze to nadal nie wiem czy jesteś zwolennikiem/przeciwnikiem AT czy nie.

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: 2,5 bani bez analizy technicznej

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

Cblondyn pisze:Przecież ostatnio kostka/moneta bardzo w modzie. Nie jest to żaden atak z mojej strony. Nawet testy ostatnio prowadzone
Ty to na poważnie? ;)
NIkt testów kostki nie robi, to miał być test na AT,wynik kostki jest z góry ustalony i są tylko benchmarkiem, synonimem gówna, bo ktoś (wiemy kto ;) ) powiedział że AT jest tyle samo warte czyli gówno, nic więcej.

Nie rozumiem dlaczego niektórzy nie rozumieją tego prostego testu.

Jeszcze raz
To nie jest test kostki, to miał być test AT (ale dalej chyba nie mają nikogo).

ODPOWIEDZ