AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6621
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

LowcaG pisze:
Cblondyn pisze: Przy tym sposobie trejdowania gdy otwierana jest pozycja za pozycją liczenie na jakikolwiek zysk jest chyba zbyt ambitne. Bo nawet nie było mozliwości zabezpieczania zysków poprzez SL. Non stop albo S albo L.
Jasne, jasne, ale ja raczej piszę o "zysku" gdyby zwrócić spread wtedy oceniamy jaką "lud" ma skuteczność, bo jeżeli (w okolicach) zero no to w ogóle random. No i pamiętajmy że to zabawa, nie ma nagrody, nie ma motywacji.
To raczej nie jest zabawa. Podejrzewam, że głównym założeniem jest udowodnienie "AT nie działa" a wszyscy co jej używaja to albo szkoleniowcy co dybią na naiwnych początkujących albo niespełna rozumu kolesie co starają sie wróżyć z przysłowiowych fusów. A książki o AT opisują bzdury itp. A sami z TJS ślepią godzinami w wykresy. I jedyne co widze, to kompletne niezrozumienie tematu

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

-rookie- pisze: Dokładnie. To losowanie i zajęcie pozycji przez "kostke" powinno się odbywać dopiero kiedy po drugiej stronie będzie decyzja czy ktoś chce kupić albo sprzedać. Określona grupa i po uzyskaniu przewagi dochodzi do transakcji i dopiero wtedy kostka gra przeciwko nim, a tak to w góre i w dół sobie otwiera co 15 minut. Takie coś co robią teraz to można na testerze historycznym sprawdzić, zrobić kilkadziesiąt testów, tylko po co...
Za bardzo skupiasz się na tej kostce, każdy wie jaki jest wynik kostki i to tylko (powtórzę) chwyt marketingowy.
I nie ma co na testwrze sprawdzać bo wynik jest oczywisty.

Ale wynik "ludu" dalej może być ciekawy

-- Dodano: śr 13-06-2018, 12:53 --
Cblondyn pisze: To raczej nie jest zabawa. Podejrzewam, że głównym założeniem jest udowodnienie "AT nie działa" a wszyscy co jej używaja to albo szkoleniowcy co dybią na naiwnych początkujących albo niespełna rozumu kolesie co starają sie wróżyć z przysłowiowych fusów. A książki o AT opisują bzdury itp. A sami z TJS ślepią godzinami w wykresy. I jedyne co widze, to kompletne niezrozumienie tematu
Mówiąc zabawa mam na myśli ludzi głosujących, przypominam, oni nie są reprezentantem AT, na niego wciąż gość czeka.( i ten gość (od AT)już na pewno nie będzie się bawił tylko chciał udowodnić, ze AT działą, z kolei kostka nic nie chce udowodnić :P

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6621
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

LowcaG pisze: Mówiąc zabawa mam na myśli ludzi głosujących, przypominam, oni nie są reprezentantem AT, na niego wciąż gość czeka.( i ten gość (od AT)już na pewno nie będzie się bawił tylko chciał udowodnić, ze AT działą, z kolei kostka nic nie chce udowodnić :P
Tylko, że kamera na krzeslo gdzie ma siedziec ten koleś od AT na chwile obecną wystrojony wieszak z głupawym usmiechem w kasku itp. Szkoda że nad głowa jeszcze nie napisali "głupek od AT". Juz nie wpsomne komentarze o tym już symbolicznym kolesiu od AT. Żenada
Jednego kolesia z forum który próbował bronić AT nazwano żul ze śmietnika. Ja pierdole co za wiocha

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

Cblondyn pisze: Tylko, że kamera na krzeslo gdzie ma siedziec ten koleś od AT na chwile obecną wystrojony wieszak z głupawym usmiechem w kasku itp. Szkoda że nad głowa jeszcze nie napisali "głupek od AT". Juz nie wpsomne komentarze o tym już symbolicznym kolesiu od AT. Żenada
Jednego kolesia z forum który próbował bronić AT nazwano żul ze śmietnika. Ja pierdole co za wiocha
Za bardzo się spinasz ;)
Słuchałem dzisiaj Rafała (pierwszy raz) i ewidentnie ochłonął, już nie był tak napastliwy (jak na forum) i prostował ludzi właśnie o poziomie dna(bo znaleźli cel sobie nabijanie się z AT chociaż sami nic nie potrafiąa chcą połechtać w ten sposób swoje ego) , że należy się szanować itd. chyba ogarnął, że sam wytworzył pewną patologię (bo dla niektórych jest bóstwem) i teraz próbuje ogarnąć. Ot taka tam moja subiektywna opinia.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6621
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

LowcaG pisze:
Cblondyn pisze: Tylko, że kamera na krzeslo gdzie ma siedziec ten koleś od AT na chwile obecną wystrojony wieszak z głupawym usmiechem w kasku itp. Szkoda że nad głowa jeszcze nie napisali "głupek od AT". Juz nie wpsomne komentarze o tym już symbolicznym kolesiu od AT. Żenada
Jednego kolesia z forum który próbował bronić AT nazwano żul ze śmietnika. Ja pierdole co za wiocha
Za bardzo się spinasz ;)
Słuchałem dzisiaj Rafała (pierwszy raz) i ewidentnie ochłonął, już nie był tak napastliwy (jak na forum) i prostował ludzi właśnie o poziomie dna(bo znaleźli cel sobie nabijanie się z AT chociaż sami nic nie potrafiąa chcą połechtać w ten sposób swoje ego) , że należy się szanować itd. chyba ogarnął, że sam wytworzył pewną patologię (bo dla niektórych jest bóstwem) i teraz próbuje ogarnąć. Ot taka tam moja subiektywna opinia.
To zgadnij kto nazwał tego kolesia "żulem ze śmietnika". Masz jedną próbe :d
I może się spinam ale chamstwa nie trawie. Od zawsze. Może niektórym to nie przeszkadza ale mi bardzo

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

Cblondyn pisze:To zgadnij kto nazwał tego kolesia "żulem ze śmietnika". Masz jedną próbe :d
;)

Aczkolwiek nie znam kontekstu, więc nie wypowiadam się. (Ty też nie jesteś dla mnie wiarygodny, bo też stałeś się w mojej opinii fanatykiem drugiej strony. Ja tylko piszę co słyszałem. A moze fora/tekst pisany wzbudza w nim złe emocje ;)
Sam jestem bardziej agresywny pisząc ;) (ale mam tego świadomość)

-- Dodano: śr 13-06-2018, 13:08 --

[edit]

A to racja, z chamstwo trzeba potępiać, i przez nie głownie nie ma chętnego do obrony AT

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6621
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

LowcaG pisze: Aczkolwiek nie znam kontekstu, więc nie wypowiadam się. (Ty też nie jesteś dla mnie wiarygodny, bo też stałeś się w mojej opinii fanatykiem drugiej strony. Ja tylko piszę co słyszałem.
Ja tez pisze o tym co słyszłem. Podkreślam, słyszałem nie czytałem. A skoro nie jestem wiarygodny to kończe dyskusje

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

Cblondyn pisze: Ja tez pisze o tym co słyszłem. Podkreślam, słyszałem nie czytałem. A skoro nie jestem wiarygodny to kończe dyskusje
Nie ma problemu, pozdrawiam.

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

ha, zerknąłem na aktualny wynik i wynik poprzez głosowanie jest na plusie :D

To dobrze rokuje.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Ciekawe co np szwajcar o tym wszystkim myśli... Coś pisał ostatnio że czytanie tracących itd to regres, pewnie się odciął i ma wyrąbane na to wszystko, ale ciekawe co on myśli o tym wszystkim.

ODPOWIEDZ