Live Trading Room

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
baggio
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 14 sty 2008, 18:41

Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: baggio »

Zapraszam do udziału w projekcie Live Trading Room będący jedynym takim przedsięwzięciem na rynku polskim.

Czym jest Live Trading Room?

Live Trading Room jest możliwością obserwacji w czasie rzeczywistym transakcji i bieżącej analizy rynku full-time trader'a z blisko 10-letnim doświadczeniem. Transakcje dokonywane są na kapitale kilkuset tysięcy euro na kontach realnych.

Codziennie od poniedziałku do piątku ok. godziny 10:30 wysyłany jest do Ciebie drogą mailową link do konferencji. Pierwsza analiza rynku odbywa się o godzinie 11:00. Omawiane są pary walutowe, indeksy giełdowe oraz surowce, których sytuacja techniczna jest interesująca. Kolejne analizy dokonywane są w miarę rozwoju sytuacji na rynku (np. w trakcie dokonywania transakcji lub przygotowania do niej). Konferencja trwa co najmniej do godziny 17:00 każdego dnia. W miarę możliwości istnieje możliwość wymiany poglądów i zadawania pytań w trakcie trwania sesji.

Do konferencji można podłączyć się w każdej chwili (tj. w godzinach 10.30-17.00).

Co zyskujesz uczestnicząc w Live Trading Room?

:arrow: codzienną analizę rynku live z punktu widzenia niezależnego full-time trader'a;
:arrow: możliwość obserwacji zagrań na kapitale rzeczywistym;
:arrow: możliwość zadawania pytań i wymiany poglądów na tematy związane z tradingiem;
:arrow: dostęp do praktycznej wiedzy gromadzonej przez wiele lat aktywnego tradingu.

Czego nauczysz się uczestnicząc w Live Trading Room?

:arrow: rozpoznawania struktur oraz poziomów rynku, które są najbardziej profitowe;
:arrow: formacji charakteryzujących poszczególne rynki i sposobu ich wykorzystania (np. czego szukać na rynku eurusd a czego na rynku złota);
:arrow: które świece japońskie są interesujące i jaka jest ich wartość prognostyczna;
:arrow: czym charakteryzują się poszczególne walory;
:arrow: jak zarządzać kapitałem i prowadzić otwartą pozycję;
:arrow: dlaczego każda pozycja powinna być wyposażona w SL;
:arrow: dlaczego ustawianie w zleceniu TP nie zawsze ma sens;
:arrow: ...i wiele wiele innych - wszystko dzięki możliwości zadawania pytań i w oparciu o blisko 10-letnie doświadczenie prowadzącego.

Nagła obniżka stóp procentowych, taka jak 07.11.2013 roku, nie będzie już dla Ciebie zaskoczeniem. Chcesz znać powody otwarcia tej pozycji? Zapisz się na bezpłatny dzień próbny i zapytaj o nią: http://1.bp.blogspot.com/-6sLYlgwBxE8/U ... urusd2.png

Live Trading Room to postawienie na praktykę, której nie da Ci żadne szkolenie. Zwróć uwagę, że 99% szkoleniowców nie pokaże Ci swojego rachunku rzeczywistego. Powód jest prosty - żyją ze szkoleń a nie z tradingu.

Istnieje możliwość uczestniczenia w jednodniowym bezpłatnym dostępie do Live Trading Room - zarezerwuj miejsce na hessartur(at)gmail.com. Po więcej szczegółów zapraszam na http://www.arturhess.blogspot.com

Zero sprzedawania marzeń, czysty handel w czasie rzeczywistym.
Zapraszam,
Artur Hess

Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Re: Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

Miesięczna (30-dniowa) subskrypcja Live Trading Room - 500 PLN
i tyle w temacie...
"...wyniki z przeszlosci wcale nie daja gwarancji zyskow w przyszlosci"...

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Re: Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

andy11 pisze:
Miesięczna (30-dniowa) subskrypcja Live Trading Room - 500 PLN
i tyle w temacie...

znaczy się mają dawać za darmo ? :-)

Awatar użytkownika
RoLudlum
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 434
Rejestracja: 14 kwie 2011, 09:55

Re: Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: RoLudlum »

500 PLNów nie jest to specjalnie dużo, żal jedynie że brak jakiegoś okresu próbnego.
"Unia Europejska uznała apokalipsę 21.12.2012 za niezgodną z dyrektywą Parlamentu Europejskiego."
Deklaracja Niepodległości USA - 1337słów.
Dyrektywa UE o przewozie cukierków karmelkowych 25911 słów

Awatar użytkownika
baggio
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 14 sty 2008, 18:41

Re: Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: baggio »

RoLudlum pisze:500 PLNów nie jest to specjalnie dużo, żal jedynie że brak jakiegoś okresu próbnego.
Istnieje możliwość rezerwacji 1-dniowego okresu próbnego by zapoznać się z Live Trading Room. Zostało to opisane w moim pierwszym poście. Zapisy na hessartur(at)gmail.com

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

Pozwolę sobie wyrazić opinię na temat powyższej oferty :)

Mam duży sentyment do tego typu pomysłów gdyż sam miałem okazję korzystać z podobnego rozwiązania przez kilka miesięcy na początku tego roku, tam idea była trochę inna bo chat był otwarty 24 godziny na dobę a prowadzących było 3ch, każdy "ogarniał" inną sesję więc z małymi przerwami cały dzień zapełniony był seminariami lub luźnymi pogawędkami o aktualnej sytuacji.

Miałem okazję przetestować Twój trading room przez 1 dzień i powiem szczerze, że z pewnością odezwę się w grudniu w sprawie dłuższego testu po uzgodnieniu warunków finansowych )
Wrażanie mam bardzo pozytywne, Artur mówi do rzeczy i ciekawie, już w pierwszym dniu sporo ciekawych informacji i "pewne" prowadzenie bez dłuższych przerw i braków tematu co podziwiam jeżeli był to debiut :)

Ciekawi mnie bardzo jaki masz pomysł na dalsze funkcjonowanie tego "miejsca", jeżeli uczestnicy mieliby brać bardziej czynny udział na zasadzie wrzucenia jakiegoś screena, własnej analizy, zadania pytania na tej podstawie to sugerowałbym zmianę programu ponieważ Citrix nie zachwyca chyba jednak zbyt rozbudowanym czatem.
Jeżeli natomiast formułą ma być tylko prowadzone przez Ciebie seminarium to przy graniu swing może z czasem jednak zabraknąć tematów do dyskusji.

Duży plus za czytelne i proste wykresy, zdecydowanie coś co przypada mi do gustu, brak 20 wskaźników itp.

Kwestia ceny to już z pewnością sprawa indywidualna, po jednym dniu ciężko mi ocenić wartość merytoryczną tego miejsca ale początkujący trader z pewnością wyniesie sporo informacji po kilku "sesjach"
To czy jest to oferta dla bardziej doświadczonych, tu moim zdaniem wszystko zależy od tego jaki jest Twój pomysł na dalsze prowadzenie trading roomu oraz zakres interakcji z użytkownikami. Jeżeli będziesz potrafił to fajnie dograć to nie jest to wygórowana kwota za posłuchanie kilku poważnych opinii lub spędzenie paru godzin w ciekawym towarzystwie.

Tyle z mojej strony na tą chwilę :)

Wuza

ODPOWIEDZ