The Trading Pit - Szukamy traderów z potencjałem

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Forex-trader
Gaduła
Gaduła

Re: The Trading Pit - Szukamy traderów z potencjałem

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

dobra ale jak ktos nie umie trejdowac nawet na demie to po co ma sie pchac na wyzwanie a tymbardziej myslec o karierze trejdera. sam sobie mozesz zrobic najpierw test czy ogarniesz ale szczerze to ja swoja kase wolalbym dac komus kto zalicza dd 3% i robi 10% niz jak zaorski robi +200% ale dd ma czasem -100% :D

to zwiekszenie dzwigni wg mnie akurat bez sensu bo raz ze przy niskim DD jej nawet nie wykorzystasz a dwa ze ludzie w EU juz sie chyba zdazyli przyzwyczaic do marnych 1:30. ile to juz lat? 5?

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Forex-trader pisze:
17 lis 2022, 14:51
dobra ale jak ktos nie umie trejdowac nawet na demie to po co ma sie pchac na wyzwanie a tymbardziej myslec o karierze trejdera. sam sobie mozesz zrobic najpierw test czy ogarniesz ale szczerze to ja swoja kase wolalbym dac komus kto zalicza dd 3% i robi 10% niz jak zaorski robi +200% ale dd ma czasem -100% :D

to zwiekszenie dzwigni wg mnie akurat bez sensu bo raz ze przy niskim DD jej nawet nie wykorzystasz a dwa ze ludzie w EU juz sie chyba zdazyli przyzwyczaic do marnych 1:30. ile to juz lat? 5?
I jest jeszcze jeden szczegół, którego prawie nikt nie zauważył!
Kiedy tracimy, to matematyka nakazuje zmniejszyć ryzyko, a nie zwiększać go!
A mechanizmy tutaj oferowane wręcz prowokują do zwiększania ryzyka, kiedy trader traci...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
17 lis 2022, 14:56
Forex-trader pisze:
17 lis 2022, 14:51
I jest jeszcze jeden szczegół, którego prawie nikt nie zauważył!
Kiedy tracimy, to matematyka nakazuje zmniejszyć ryzyko, a nie zwiększać go!
A mechanizmy tutaj oferowane wręcz prowokują do zwiększania ryzyka, kiedy trader traci...
No właśnie matematyka/statystyka Ninja. To jest wszystkim znana strona myfxbook z systemami wpiszcie sobie oczekiwania Trading Pit i zerknijcie ile systemów je spełnia;
https://www.myfxbook.com/systems
Dałem okres 3 miesiące. Wiem ze to b. mało adekwatne i właściciele tych kont nie znają ograniczeń. Ale TP ma "wizję" bezpiecznego, dochodowego tradingu tę ich wizję spełniła mniej niż 1% z tych kont.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Forex-trader
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

SEROL666 pisze:
17 lis 2022, 15:24
https://www.myfxbook.com/systems
Dałem okres 3 miesiące. Wiem ze to b. mało adekwatne i właściciele tych kont nie znają ograniczeń. Ale TP ma "wizję" bezpiecznego, dochodowego tradingu tę ich wizję spełniła mniej niż 1% z tych kont.
ok ale ja tam widze mase systemow ktore maja dd po 30-40% ale tez stope zwrotu liczona w tysiacach %. wiadome jest ze jak zmniejszasz ryzyko to zmniejsza sie i dd i zysk. watpie zeby tym od kopiowania zalezalo na jak najmniejszym ryzyku bo raz ze to nie przyciagnie zadnego kowalskiego zeby zaczal go kopiowac (kowalski chce duzo i szybko!!!! :D ). a dwa, ze chyba ci dajacy sie kopiowac kase dostaja wlasnie od obrotu a nie od wyniku co wg mnie jest patologia bo nie dosc ze doprowadza do trzymania strat, gridowania, piramidowania i wszystkiego tylko zeby depo puchlo a obrot sie nabijal jak najwiekszy. az w koncu przychodzi sadny dzien i pionowa linia na krzywej kapitalu

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

@brg
Napiszę ci jeszcze inaczej:
Powiedz mi, który z tych twoich znajomych programistów, co pracuje na własny rachunek, musi najpierw zapłacić zleceniodawcy, żeby zostać zweryfikowany, a potem ten zleceniodawca (zwykle pośrednik) będzie mu płacił do 70% tego, co on sam uzyska, i to jeszcze według jakichś progów???
Czy to przypadkiem nie nazywa się "piramida finansowa", albo "Schemat Ponziego"?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ