Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

danbo86 pisze:
26 lis 2019, 21:19
anturo pisze:
26 lis 2019, 20:26
Danbo. Po co jest ten dziennik? Piszesz: jutro wpłacam, zapraszam do oglądania. O co chodzi? Do oglądania czego? Po co?
Już po nic... to nie ma sensu

Blokuje dostęp do Myfxbooka i gram sam. Bez widowni.
Jak alkoholik , który sam pije wódkę.. Nie umiesz grać, nie słuchasz żadnych rad i to od lat. Mam nadziej, że szybko zmądrzejesz. Dalej wchodzisz grubo na M1 i kazdy błąd cie zmywa z rynku. I chcesz tak grac, a nikt tak nie gra... A tu chodzi , żeby mieć przewagę statystyczną nad wykresem. Żeby prawie zawsze wygrywać i grac spokojnie.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

krab29
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Bardzo mądre słowa Świeżak, tego się trzymaj.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
MR. D
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: MR. D »

Witaj kolego...

Awatar użytkownika
xlusiv
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: xlusiv »

Co u Ciebie Danbo86 - walczysz jeszcze, czy odpściłeś sobie forex?
Nic na zewnątrz nie daje spełnienia. Co najwyżej może je aktywować.
Obrazek

Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: danbo86 »

Cześć, dalej walczę, ale bardziej z samym sobą niż z rynkiem :). Handluje cały czas z mniejszymi przerwami gdy przyjdzie Margin Call.
Aktualne wyniki moje lub pozycje można znaleźć za pomocą mojej strony: www.danbo86.pl
Tam są też linki do Forex Factory i do starych kont na Myfxbook.
Można mnie też czasem usłyszeć na kanale Trading Hyde Park:
https://zello.page/joq1kjVGvxG5NWMF9
W tamtym roku miałem kilka ładnych podjazdów z 300usd do 5tys ale nie uszanowałem zysków jak zwykle... to jest jeden z wielu powodów moich ciągłych dopłat...
Pozdrawiam
https://www.myfxbook.com/portfolio/demo-od-2000-usd/9469235
Mój RUN od 250eur do 9100eur---->>>> https://forex-nawigator.biz/forum/od-1000zl-real-t22917-4250.html#p913083

irmentruda
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Jezu, Danbo, Ty dalej męczysz się. Chcesz za dużo i za szybko zarobić. Można trejdować bez SL ale trzeba wiedzieć jak to robić.

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Siema danbo86. Moim zdaniem wystarczyłoby zmniejszyć lewar do 1:100 oraz grać u brokera, który oferuje stop out przy margin level 50%. Ale wtedy otwierasz jedną większą pozycję, żeby ja zamknęło a nie kilka mniejszych, żeby po kolei wyzerowało rachunek (zresztą, tak jest również w gridzie). Plus limit, wpłacasz maksymalnie 500-1000 na konto (a jak grasz dolcami, to podziel to na 2 lub 5), ale tego widzę się trzymasz.

Tak zostałbyś dłużej w grze, i mógłbyś powiedzieć, że masz już konkretny money managment. Przy tych 700PLN depozytu miałbyś szansę na kilka tradów za konkretną stawkę, aż do momentu kiedy nie zabraknie depo wymaganego do otwarcia 0.01 lota.
Tylko, że musiałbyś nie otwierać następnej pozycji w tym samym kierunku po osiągnięciu SO w ten sam dzień! A najlepiej grać taką, wielkością pozycji, żeby ten stop out był bardzo daleko! Tylko, że wtedy, grając mniejszą pozycją ryzyko byłoby większe niż 50% kapitału na koncie, który mógłby się skurczyć do 50% depozytu zabezpieczającego. Ale za to miałbyś o wiele szerszy SL.

Sory, że się wtrącam, ale widzę że wątek odżył, a szczerze mówiąc na forum znalazłem się poprzez ten wątek. Już nie pamiętam, co wpisałem w google, ale skierowało mnie tutaj. Widzę, że walczysz długie lata. Ja nie gram aż tyle, ale widzę że łatwo na rynkach nabawić się trudnych do oduczenia nawyków. Sam sporo walczę z gridem i przelewarowywaniem, ale już się tyle razy sparzyłem, że jestem na dobrej drodze. To samo było z poziomem dźwigni, na 1:100 już zarabiałem regularnie, a zwiększenie do 1:1000 spowodowało, że utopiłem kilka depo po kilkaset złotych z rzędu. Tak więc zostałem obecnie przy 1:100, to jest i tak spory i bardzo niebezpieczny już lewar. Przy tendencjach do hazardu (a sam mam takie), lepiej trzymać na koncie wyłącznie takie depo, jakie jest niezbędne do otwarcia pozycji zgodnie z MM.

ODPOWIEDZ