Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

Oszukana pisze:
20 lut 2021, 15:09
Ja tez będę zgłaszała to w UK, jest strona actionfraud.police.uk i z nimi się skontaktuje, poza tym tak jak pisałam wcześniej, prawdziwa Pacifica Group pewnie nawet nie ma świadomości ze ich licencje się do takich rzeczy wykorzystuje i zamierzam ich uświadomić. Dzisiaj do męża dzwonił inny typ. Mąż zażądał wypłaty bo chce to zakończyć bo go cisną na więcej kasy to powiedział o tej cholernej skrytce bankowej. Jak się moj chłop zaczął kłócić to tamten się rozłączył.
Czy pani już to zgłaszała co pani powiedzieli? Może pani napisać?

Lidias
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2021, 00:48

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Lidias »

Czy ktoś mogły mi pomoc najpierw pobrali mi z konta 230funtow , później pan z którym mam kontakt przez whatuppa Huber namówił mnie żebym wpłaciła 1000funtow głupia zrobiłam to wysłałam pieniążki na jakieś węgierskie konto. Dzisiaj niby pan miał mi przelać wypłatę bo przecież na laptopie jak sprawdzałam to już niby zarobiliśmy ponad 2tys funtów , po rozmowie z panem Hubertem powiedział mi ze muszę mu przesłać statement z banku w pliku PDF inaczej on nie widzi transakcji i nie może mi zrobić wypłaty .... wiem ze on kłamie pieniążki doszły zastanawiam mnie tylko po co mu ten plik z potwierdzeniem bo jak wysłałam mu zwykle zdjęcie ze przelew poszedł to się ze mną kłócił ze nie ma wpłaty. Nie wiem co oni dalej kombinują to jest tragedia ale dałam się oszukać. Co mogę zrobić zapomnieć o pieniążkach ?

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Lidias pisze:
22 lut 2021, 21:12
Czy ktoś mogły mi pomoc najpierw pobrali mi z konta 230funtow , później pan z którym mam kontakt przez whatuppa Huber namówił mnie żebym wpłaciła 1000funtow głupia zrobiłam to wysłałam pieniążki na jakieś węgierskie konto. Dzisiaj niby pan miał mi przelać wypłatę bo przecież na laptopie jak sprawdzałam to już niby zarobiliśmy ponad 2tys funtów , po rozmowie z panem Hubertem powiedział mi ze muszę mu przesłać statement z banku w pliku PDF inaczej on nie widzi transakcji i nie może mi zrobić wypłaty .... wiem ze on kłamie pieniążki doszły zastanawiam mnie tylko po co mu ten plik z potwierdzeniem bo jak wysłałam mu zwykle zdjęcie ze przelew poszedł to się ze mną kłócił ze nie ma wpłaty. Nie wiem co oni dalej kombinują to jest tragedia ale dałam się oszukać. Co mogę zrobić zapomnieć o pieniążkach ?
Zgłosić na policję i nie mieć nadziei na odzyskanie pieniędzy.
Przykro mi, ale taka jest prawda.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

Jeśli wysłałaś przez konto masrecard visa czy tak zwane debetowe to zgłosić to do banku że padłeś ofiarą oszustwa finansowego i zgłoś tak zwany Chargeback lub reklamację. A jeżeli oni sami ci pobrali z konta to w każdym banku odzyskasz te pieniądze. Nawet ze zwlykiego maestro. Zablokuj kartę jak najszybciej i dostęp online także. Koniecznie na policję bo poszkodowani są z całej Europy. Niemcy Holandia Anglia Polska. Im więcej będzie zgłoszeń tym szybciej ruszą z tą sprawą i połączą może być nadzieja że ich złapią.

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

ninjaproject pisze:
22 lut 2021, 21:59
Lidias pisze:
22 lut 2021, 21:12
Czy ktoś mogły mi pomoc najpierw pobrali mi z konta 230funtow , później pan z którym mam kontakt przez whatuppa Huber namówił mnie żebym wpłaciła 1000funtow głupia zrobiłam to wysłałam pieniążki na jakieś węgierskie konto. Dzisiaj niby pan miał mi przelać wypłatę bo przecież na laptopie jak sprawdzałam to już niby zarobiliśmy ponad 2tys funtów , po rozmowie z panem Hubertem powiedział mi ze muszę mu przesłać statement z banku w pliku PDF inaczej on nie widzi transakcji i nie może mi zrobić wypłaty .... wiem ze on kłamie pieniążki doszły zastanawiam mnie tylko po co mu ten plik z potwierdzeniem bo jak wysłałam mu zwykle zdjęcie ze przelew poszedł to się ze mną kłócił ze nie ma wpłaty. Nie wiem co oni dalej kombinują to jest tragedia ale dałam się oszukać. Co mogę zrobić zapomnieć o pieniążkach ?
Zgłosić na policję i nie mieć nadziei na odzyskanie pieniędzy.
Przykro mi, ale taka jest prawda.
Nienawidzę mjak ludzie mówią "pieniążki".Tak właśnie wyrażają się o nich oszuści.

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

MonaFab3 pisze:
22 lut 2021, 23:26
Jeśli wysłałaś przez konto masrecard visa czy tak zwane debetowe to zgłosić to do banku że padłeś ofiarą oszustwa finansowego i zgłoś tak zwany Chargeback lub reklamację. A jeżeli oni sami ci pobrali z konta to w każdym banku odzyskasz te pieniądze. Nawet ze zwlykiego maestro. Zablokuj kartę jak najszybciej i dostęp online także. Koniecznie na policję bo poszkodowani są z całej Europy. Niemcy Holandia Anglia Polska. Im więcej będzie zgłoszeń tym szybciej ruszą z tą sprawą i połączą może być nadzieja że ich złapią.
Nikogo nie złapią, pieniądze są już na kajmanach. Najbardziej szkoda mi tych którzy stracili dużo (w tym też mnie). Można niby sobie wynająć prawników, żeby coś tam powalczyli z bankiem o częściowe umorzenie kredytu, jeżeli ktoś taki wziął (np. ja) i po prostu zacząć spłacać resztę. Będę spłacał, rodzina mi pomoże jak będzie źle, i tyle. Daliśmy się nabrać na "łatwe pieniążki", a ja byłem naiwny bo straciłem pracę przez pandemię. No i cóż, 60 tysięcy poszło się paść, a życie toczy się dalej. I tak uważam że nie mam źle, bo niektórzy moi znajomi stracili w tym czasie członków rodziny.

Arek72
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2021, 11:24

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Arek72 »

siwy660 pisze:
20 lut 2021, 22:54
Ewelina Maj
Dział veryfikacji
Macie jakiś kontakt ?
tel. do pani Maj +44 7310357820

Lidias
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2021, 00:48

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Lidias »

Ten pan z którym kontaktuje się przez whatupp powiedział ze wyślę mi wypłatę jeżeli wyślę mu potwierdzenie transakcji z banku w PDF ? Wysłałam mu potwierdzenie zdjęcie ze pieniążki zostały wysłane i przecież na laptopie ma wgląd ze pieniądze 1250euro jest ale on się upiera przy tym formacie PDF ..... napisałam mu ze to oszust to mi odpisał ze internet kłamie i jeżeli ktoś napisze ze on gej to czy tez uwierzę. Proszę pomóżcie dlaczego tak usilnie prosi mnie o to potwierdzenie transakcji w tym formacie. Wie ze robiłam przelew ma to na normalnym zdjęciu pytałam się dlaczego jest to węgierskie konto powiedział ze to tak jest główna siedziba. Poradzicie proszę cxy mam mu wysłać to potwierdzenie w PDF Żeby później tego nie wykorzystał gdzieś ?...

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Lidias pisze:
23 lut 2021, 13:44
Ten pan z którym kontaktuje się przez whatupp powiedział ze wyślę mi wypłatę jeżeli wyślę mu potwierdzenie transakcji z banku w PDF ? Wysłałam mu potwierdzenie zdjęcie ze pieniążki zostały wysłane i przecież na laptopie ma wgląd ze pieniądze 1250euro jest ale on się upiera przy tym formacie PDF ..... napisałam mu ze to oszust to mi odpisał ze internet kłamie i jeżeli ktoś napisze ze on gej to czy tez uwierzę. Proszę pomóżcie dlaczego tak usilnie prosi mnie o to potwierdzenie transakcji w tym formacie. Wie ze robiłam przelew ma to na normalnym zdjęciu pytałam się dlaczego jest to węgierskie konto powiedział ze to tak jest główna siedziba. Poradzicie proszę cxy mam mu wysłać to potwierdzenie w PDF Żeby później tego nie wykorzystał gdzieś ?...
Może chce wydrukować ten pdf i wziąć na tej podstawie pożyczkę w jakimś sklepie, np. z biżuterią, i ten kredyt będzie na ciebie.
Podobno w GB nie ma z tym problemu, żeby coś kupić na kredyt przedstawiając jedynie jakiś rachunek, lub wyciąg z banku?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

Lidias pisze:
23 lut 2021, 13:44
Ten pan z którym kontaktuje się przez whatupp powiedział ze wyślę mi wypłatę jeżeli wyślę mu potwierdzenie transakcji z banku w PDF ? Wysłałam mu potwierdzenie zdjęcie ze pieniążki zostały wysłane i przecież na laptopie ma wgląd ze pieniądze 1250euro jest ale on się upiera przy tym formacie PDF ..... napisałam mu ze to oszust to mi odpisał ze internet kłamie i jeżeli ktoś napisze ze on gej to czy tez uwierzę. Proszę pomóżcie dlaczego tak usilnie prosi mnie o to potwierdzenie transakcji w tym formacie. Wie ze robiłam przelew ma to na normalnym zdjęciu pytałam się dlaczego jest to węgierskie konto powiedział ze to tak jest główna siedziba. Poradzicie proszę cxy mam mu wysłać to potwierdzenie w PDF Żeby później tego nie wykorzystał gdzieś ?...
Dobra, umówmy się. Jeśli ktokolwiek wpłacił jakiekolwiek pieniądze na ich konto to już ich nie odzyska (chyba że było to z karty, wtedy możesz zastosować chargeback, i odzyskasz pieniądze, poszukaj wyżej w temacie). Jak mu wyślesz to możesz jedynie więcej stracić. Po prostu pogódź się z tym nieważne ile straciłaś, i ciesz się jeśli to były twoje oszczędności a nie kredyt. Tyle. Jak mu wyślesz, to weźmie na ciebie kolejny kredyt i więcej stracisz.

ODPOWIEDZ