Broker z akcjami na MT4

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Broker z akcjami na MT4

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Szukam brokera, który oferuje akcje (CFD) na MT4 (demo). Potrzebne mi jedynie akcje z USA.
Ktoś coś ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Broker z akcjami na MT4

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

MarioDM pisze:
12 sty 2021, 09:46
Szukam brokera, który oferuje akcje (CFD) na MT4 (demo). Potrzebne mi jedynie akcje z USA.
Ktoś coś ?
FXCM

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Broker z akcjami na MT4

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Zrobiłem risercz po brokerach oferujących cfd na akcje i oferta wygląda kiepsko. Brokerzy jak Saxo, Lynx czy nawet XTB, owszem oferują cfd na akcje, ale na platformach webowych. Tylko Admiral ma dużą ofertę cfd na akcje w MT5. Niestety ma kiepskie spready na Fx.
Czy jest jeszcze jakiś broker, który ma obszerną ofertę cfd na akcje na platformie NIEWEBOWEJ. Obszerna w sensie, że przynajmniej 2000 akcji. Dukas ma 600 na jForex, ale to nieco za mało.
Przy okazji fajnie by było aby ten sam broker miał dobra ofertę na Fx w sensie niewielkich spreadów coś w typie Tickimill.
Mam poważną obawę, że nie ma takiego brokera.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Broker z akcjami na MT4

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

MarioDM pisze:
21 lut 2021, 13:07
.... fajnie by było aby ten sam broker miał dobra ofertę na Fx w sensie niewielkich spreadów coś w typie Tickimill.
Mam poważną obawę, że nie ma takiego brokera.
Skoro odpowiada Ci oferta Fx u Tickmilla, to poszukaj drugiego brokera dla akcji. Dobra oferta dla różnych aktywów u jednego brokera jest trudna do znalezienia, łatwiej założyć 2 lub nawet 3 konta u różnych brokerów.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Broker z akcjami na MT4

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

grzegrzyw pisze:
21 lut 2021, 14:03
MarioDM pisze:
21 lut 2021, 13:07
.... fajnie by było aby ten sam broker miał dobra ofertę na Fx w sensie niewielkich spreadów coś w typie Tickimill.
Mam poważną obawę, że nie ma takiego brokera.
Skoro odpowiada Ci oferta Fx u Tickmilla, to poszukaj drugiego brokera dla akcji. Dobra oferta dla różnych aktywów u jednego brokera jest trudna do znalezienia, łatwiej założyć 2 lub nawet 3 konta u różnych brokerów.
Tak zrobiłem, bo znalazłem Admirala. Tyle, że to nie jest wcale tak dobry pomysł jak się wydaje. Po prostu rozdzielasz kapitał na dwóch brokerów. Znacznie lepiej byłoby ten rozdzielony kapitał mieć na koncie w banku jako zabezpieczenie inwestycji. I właśnie dlatego kombinuje jak by to jakoś połączyć.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ