Porządki na forum

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Powiem tak, nie ma co o tym biadolić bo się czasu nie cofnie - to co zostało usunięte już nie wróci.
Teraz liczy się to co jest tu i teraz.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

reptile pisze:To jest najistotniejsze..
Tig3r napisał:
Na forum działa mechanizm automatycznego usuwana starych (nieużywanych) wątków, jeśli chcemy aby konkretne nie zniknęły to trzeba to zgłosić do moderatora - wątek zostanie oznaczony jako "nie do skasowania'.

Poszczególne mechanizmy są ustawione obecnie:
- czasowe n 3 dni
- ogólne n 4 lata
- systemy n 5 lat
- prognozy n 4 lata
- początki n 4 lata
- platformy n 4 lata
- programowanie n 5 lat
- jurnal n 4 lata
- linki n 1 rok
- konkurs n 4 lata
- kosz n 1 dzień
- off-topic n 1 rok

Tak więc apeluję o zgłaszanie wartościowych wątków, które zostaną ochronione n wystarczy dodać ankietę do 1 posta aby mechanizm automatycznego czyszczenia go pomijał.
Może tak by dorzucić ankiety do wszystkich wątków .na forum albo usunąć zaistniałe Ankieta do wątku woodie
:arrow: http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... sc&start=0
Opinii 15 w tym 3 pozytywne a w miedzy czasie grubo ponad 2000 wejść o co chodzi :583:
Ankieta uruchomiona od 25,09.2011 czyli ponad 10 dni temu
Krasnoludki nabijają strony a może jakiś serwis korzysta z forum i tego wątku ,Niby nikomu nie potrzebny a niepukane strony to świadectwo obecności istot nie z tej bajki :shock:
Sam przez ten okres byłem raptem w wątku z 15 razy max
Gdyby zrobić taką ankietę do wszystkich wątków wiosek byłby jeden albo ankieta do d... albo nikomu nic nie potrzebne na tym forum
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

cugan
Nie wiem o czym piszesz bo wątek który wskazałeś ma pytanie "czy używasz" a nie "czy usunąć."
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Tig3r pisze:cugan
Nie wiem o czym piszesz bo wątek który wskazałeś ma pytanie "czy używasz" a nie "czy usunąć."
W porządku nie mam zastrzeżeń :!:
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Przydałoby sieę posprzątać dział platform z dubli.. jest ich nadmiar..
Pojedyncze tematy o platformach można by zostawić.. brak odezwu też o czymś świadczy
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

gdzie podział się wątek eur/usd z działu prognozy analizy?

Nieprzeczytany post autor: cugan »

WAŻNE :!:
cugan pisze:reptile napisał:
Wyobraźcie sobie ze nagle padaja wszystkie forexowe fora.

Polecam zrobić sobie kopie co uważacie za stosowne i niezbędne ,
Ja zrobiłem kopie całego wątku woodie bez załączników dla mnie to wystarczy aby odtworzyć wątek .
Uważam jednak ,ze procedury ochrony wiedzy zwartej w wątkach powinny zostać podjęte .
Jeśli ich nie ma to zgłaszam taki wniosek do modów Exclamation Exclamation
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

ODPOWIEDZ