Pomyje w Ryje.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

USD/CAD 0.10 s
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

USD/CAD SL :?

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

USD/CHF L 00.2
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Będę chciał cos dorzucać w kierunku L czekam na reakcje na strefy z H4
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Dawno nic tu nie pisałem nie chciało mi się :d Pozmieniałem trochę zasady mam teraz więcej czasu więc z gry long term na Forex przechodzę na dt nie bawię się w 00.1 pozycje i trzymanie tego miesiąc dwa , pozycje teraz 0.07-0.10 na indexach mniej bo inne kwoty za pips jesli trend ładnie idzie to to dokupuj jak jestem w zysku. ok 50-100pln na strzał SL

AUD/USD L 00.8 część już zamknięta zostało w grze 00.5 na koniec dnia zamknę raczej wszystko po takim silnym ruchu jednego dnia zwykle następnego jest korekta a jutro piątek dzień realizacji zysków
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Z pomysłów inwestycyjnych na dłuższy czas myślę o L na NATGAS patrząc na cene 2.000 wykres MN jest to strefa gdzie silnie uaktywniał się popyt , patrząc na dostępne dane historyczne miesiąc po miesiącu popyt uaktywniał się zwykle w kwietniu maju czerwcu nie jest to reguła ale zawsze jakaś statystyka wspierająca decyzje tyle z AT. Jeszcze ciekawiej wygląda sytuacja pod kątem AF wpierw link https://www.consilium.europa.eu/pl/info ... -capacity/ Poziom napełnienia magazynów gazu w UE za marzec 56% dane kwietniowe będą w maju więc pewnie zapasy spadną poniżej 50% a rozporządzenie wyraźnie mówi do zimy magazyny maja być zapełnione w 90% W tym roku nie będzie to takie łatwe przypomnę tylko że gdy wybuchła wojna przez rurociągi nadal do Europy płynął ruski gaz dopiero po wielu miesiącach udało się ten import zablokować , W tym czasie w Chiny prowadziły politykę zero covid co znacznie ograniczało zapotrzebowanie na energię. Śmie twierdzić że nadchodząca zima będzie wyjątkowo przejebana , nie twierdzę że gazu zabraknie ale istnieje mozliwość że cena wywali ATH :wink: To teraz ile taka zabawa będzie kosztować mam 00.1 po cenie 2 jeśli spadło by do zera max strata to 2700pln trudno idealnie złapać dołek zwykle to kwestia przypadku , więc zostaje uśrednianie co 500 pkt więc ok 4pozycje 10k problem jest taki że cena nie musi spaść do zera by skutecznie wydoić konto , live hack: Mam pozycje L ETHERUM otwartą 01.06.2022 po 1825 dzisiejsza cena to 2011 i ja nadal jestem w plecy przez swap i rolowania na zero będę przy 2150 :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

AUD/USD S 0.05 jesli wybiją nowe low otwieram kolejne na korekcie a jak nie to SL i koniec zabawy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Corn L sl 50 tp 400 :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Wywalili mnie z S na AUD/USD o 14:30na danych na tym kolcu po czym polecieli w dół w sumie to juz dawno przywykłem do takich akcji nie wkurwia mnie to i nie korci by kolejnym razem odsunąć SL liczące że rynek zawróci realizacja MM to moja mocna strona , zawsze przed otwarciem pozycji ustalam SL wtedy decyzja jest najbardziej obiektywna i pozbawiona emocji bo nie ma mnie w grze. TP rynek sam pokaże nie mogąc wybić kolejnego High lub Low ten tydzień plus 704pln w grze Corn i Natgas nie zamykam statement w załączniku
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

CORN.....................................
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ