Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Tutaj artykuł o tym, kto odpowiada za inflację w Polsce:

https://konkret24.tvn24.pl/polityka,112 ... 02470.html

Wszyscy uwzięli się na nas. Gdyby nie ten międzynarodowy spisek to już byśmy dawno prześcignęli Niemcy i Francję razem wzięte.
Najgorsze, że ten rudy niemiecki zdrajca przez 8 lat kopał pod nami dołek, żeby PiS miał trudniej gdy dojdzie do władzy.

A szkoda, bo Jarosław Kaczyński to największy po Karolu Wojtyle Polak. Bezinteresowny patriota.
A PiS to najwspanialsza partia. Sami sobie odejmą z garnka, aby Polakom żyło się lepiej.

Ich program "Tanie Państwo" to najwspanialszy program w dziejach Polski. Nareszcie ktoś zadbał, aby administracja państwowa nie przejadała pieniędzy pracujących w pocie czoła Polaków. Nareszcie po tylu latach mamy zrównoważony budżet i zaprzestano bezsensownego zadłużania Polski. Skończyło się też barbarzyńskie wyprowadzanie państwowych pieniędzy do portfeli zarządzających spółkami skarbu państwa. Nareszcie ktoś z szacunkiem podchodzi do pieniędzy, na które Polacy pracowali w pocie czoła. Niejednokrotnie tyrając na dwie zmiany i zaniedbując własne dzieci i własne zdrowie.

Wspaniała, zyjąca skromnie klasa polityczna, jakiej zazdrości nam cały świat.

Szkoda, że już jest za późno. Już raz mieliśmy podobnie, gdy uchwalono Konstytucję 3 Maja. Niestety, ratunek przyszedł nie w porę.
Podobnie jest dziś. Niestety nasi politycy nie są już w stanie nic zrobić, poza pobieraniem wynagrodzenia za swoją ciężką, i jakże odpowiedzialną pracę.

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Patrzcie, do czego ten tusek z putinem doprowadzili:

https://www.youtube.com/watch?v=LmpZNJ1aqKM

Dobrze, że PiS ludziom pomaga

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6679
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Mistyfikator pisze:
14 kwie 2022, 12:53

Szkoda, że już jest za późno. Już raz mieliśmy podobnie, gdy uchwalono Konstytucję 3 Maja. Niestety, ratunek przyszedł nie w porę.
Podobnie jest dziś. Niestety nasi politycy nie są już w stanie nic zrobić, poza pobieraniem wynagrodzenia za swoją ciężką, i jakże odpowiedzialną pracę.
Wytłumacz to PiSbolszwickim przygłupom. Bo ja pisze o tym od lat i jak "grochem o ściane" ;)

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Cblondyn pisze:
15 kwie 2022, 16:33

Wytłumacz to PiSbolszwickim przygłupom. Bo ja pisze o tym od lat i jak "grochem o ściane" ;)

Obejrzyj sondę uliczną, do której link zamieściłem powyżej.

Oto powód, dlaczego pewien niedoceniony austriacki akwarelysta uważał, że jesteśmy niegodni do samostanowienia.

Polski Naród już tyle wieków żyje pod batem, że mamy do czynienia z jakąś zbiorową świadomością

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Siemanero :) Ja to jeszcze po Świętach, hmm....zgagę mam, że też Wam się chce.... Kochani liczy się tylko kasa, sex i władza, reszta jest nieważna :)
Naprawdę.
Co tam gracie? Ja indeksy na up.....ale może świąteczny nastrój mnie jeszcze trzyma :)

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Ninja, ramolu jeden, żyjesz? :)

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Z ciekawostek to powiem, że zakwitł mi taki kwiatek, którego nazwy nie znam ale kwiaciarka powiedziała, że te kwiatki nie kwitną w warunkach domowych....
I tak się zastanawiam teraz...czy mam popierdolony kwiatek, czy może źle widzę, czy kwiaciarka była przekwitnięta...a może trza iść i doedukować te kwiaciarkę :)

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Absurdy....omg, dobrze bo zestresowałem się :)
Chciałem Wam jeszcze o kotach napisać. Mianowicie mam dwa.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

zakaven pisze:
20 kwie 2022, 11:42
Z ciekawostek to powiem, że zakwitł mi taki kwiatek, którego nazwy nie znam ale kwiaciarka powiedziała, że te kwiatki nie kwitną w warunkach domowych....
I tak się zastanawiam teraz...czy mam popierdolony kwiatek, czy może źle widzę, czy kwiaciarka była przekwitnięta...a może trza iść i doedukować te kwiaciarkę :)
Może się nieprecyzyjnie wyraziła, albo ty niedokładnie zrozumiałeś?
Jeżeli roślina ma naturalny kwiatostan, to jeżeli zwykle w domu nie kwitnie, to dlatego, że ma niesprzyjające warunki ku kwitnięciu.
Skoro zakwitł, to najwyraźniej miał sprzyjające warunki.
Tak, trzeba kwiaciarce otworzyć umysł, jeżeli ma sztywne poglądy.
Zrób fotkę i jej pokaż, albo zaproś na chatę.

Koty mam 4.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

ninjaproject pisze:
20 kwie 2022, 11:47
zakaven pisze:
20 kwie 2022, 11:42
Z ciekawostek to powiem, że zakwitł mi taki kwiatek, którego nazwy nie znam ale kwiaciarka powiedziała, że te kwiatki nie kwitną w warunkach domowych....
I tak się zastanawiam teraz...czy mam popierdolony kwiatek, czy może źle widzę, czy kwiaciarka była przekwitnięta...a może trza iść i doedukować te kwiaciarkę :)
Może się nieprecyzyjnie wyraziła, albo ty niedokładnie zrozumiałeś?
Jeżeli roślina ma naturalny kwiatostan, to jeżeli zwykle w domu nie kwitnie, to dlatego, że ma niesprzyjające warunki ku kwitnięciu.
Skoro zakwitł, to najwyraźniej miał sprzyjające warunki.
Tak, trzeba kwiaciarce otworzyć umysł, jeżeli ma sztywne poglądy.
Zrób fotkę i jej pokaż, albo zaproś na chatę.

Koty mam 4.
Wariacie nie wątpię :) Dwa na pewno w głowie, ciekawę gdzie resztę :)
Lubię Cię. Z tych wszystkich mundrostek to najchętniej zaprosiłbym ją na chatę...ale ciut leciwa kobitka jest...choć w umiejętności nie wątpię :D ale nie florystyczne :)

ODPOWIEDZ