Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Kiedy słucham/czytam co garstka facetów ma do powiedzenia na temat kobiecych macic, to mi ręce opadają i płaKAĆ MI SIĘ CHCE JAK CZYTAM TYCH IDIOTÓW!
Kobieca macica należy do kobiety i tylko kobieta może decydować o tym, czy chce swojego ciała udostępnić komuś innemu, czy nie!
A facetom nic do tego!
Ostatnio zmieniony 12 lut 2021, 11:31 przez ninjaproject, łącznie zmieniany 1 raz.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

I oto PiSbolszewik już zawitał (to ten na M...jakby ktoś miał wątpliwości kogo mam na myśli). I jak zwykle ten sam bełkot co w TVPiS. Sam przeciez tego nie wymyślił to powtarza to co usłyszał :)
Fajny napis widziałem.
Pibać JeS
:D

olds

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: olds »

Niestety moje pokolenie nie przywróci prawdziwej wolności z niezależnymi sądami i mediami bo woli ciepłe kapcie i kalesony od czasami bolesnej aktywności i ryzyka. Przykro to powiedzieć, ale we wszystkich partiach bez wyjątku rządzą dziadersi bez wyobraźni i wizji dla młodych. Od dawna powtarzam synowi, że to jego kraj i kogo będzie aktywnie wspierał taką będzie miał ojczyznę , która albo pozwoli mu się rozwinąć i realizować ambicje albo skaże na dożywotnie zasiłki i inne okruchy z pańskiego stołu. Pierwsza wizja bywa bolesna i wymaga odwagi, ale pozwala poczuć się wolnym, niezależnym i odpowiedzialnym za SWOJE życie.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

olds pisze:
12 lut 2021, 11:14
Niestety moje pokolenie nie przywróci prawdziwej wolności z niezależnymi sądami i mediami bo woli ciepłe kapcie i kalesony od czasami bolesnej aktywności i ryzyka. Przykro to powiedzieć, ale we wszystkich partiach bez wyjątku rządzą dziadersi bez wyobraźni i wizji dla młodych. Od dawna powtarzam synowi, że to jego kraj i kogo będzie aktywnie wspierał taką będzie miał ojczyznę , która albo pozwoli mu się rozwinąć i realizować ambicje albo skaże na dożywotnie zasiłki i inne okruchy z pańskiego stołu. Pierwsza wizja bywa bolesna i wymaga odwagi, ale pozwala poczuć się wolnym, niezależnym i odpowiedzialnym za SWOJE życie.
Zawsze się zastanawiałem nad Rozbiorami Rzeczypospolitej w XVIII wieku. Jak do tego mogło dojśc i jacy ludzie za tym stali. I jacy do tego dopuścili. Trudno było mi sobie wyobrazić takiego typa. Teraz juz mam obraz jak takie "bydle" wygląda.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

ninjaproject pisze:
12 lut 2021, 10:42
Kobieca macica należy do kobiety i tylko kobieta może decydować o tym, czy chce swojego ciała udostępnić komuś innemu, czy nie!
A facetom nic do tego!
Zgadzam się w 100%, ale by do tego doszło, trzeba odsunąć od władzy purpurową i czarną zarazę. Panowie w sukienkach nie powinni mieć wpływu na stanowienie prawa. Zresztą bardzo słabą jest wiara, którą trzeba wspierać przy pomocy kodeksu karnego.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Nie da się odsunąć bo nawzajem siebie wspierają. Chyba każdy o tym wie, że podczas wyborów sukienkowi z ambon nakłaniali na wybór "jedynej słusznej partii". Teraz naciskają na PiSbolszewie w sprawie aborcji. Coś za coś. Datki na Tadzika z Torunia wymownym tego przykładem. Niedługo zamiast fizyki/matematyki w szkole bedzie religia. I matura z religii jako przedmiotu obowiązkowego. "Pranie mózgów" młodzierzy jak za III Rzeszy.
A kiedyś sukienkowi piastowali stanowiska cywilne jak: Wojewoda, Kasztelan, Senator itd, itd. Ech to "były czasy" :)

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Cblondyn pisze:
12 lut 2021, 11:53
Coś za coś. Datki na Tadzika z Torunia wymownym tego przykładem.
Kościół powinien się utrzymywać z "tacy" i ewentualnie z dobrowolnych odpisów podatkowych od swoich wyznawców.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

grzegrzyw pisze:
12 lut 2021, 12:18
Cblondyn pisze:
12 lut 2021, 11:53
Coś za coś. Datki na Tadzika z Torunia wymownym tego przykładem.
Kościół powinien się utrzymywać z "tacy" i ewentualnie z dobrowolnych odpisów podatkowych od swoich wyznawców.
Jeszcze troche i za takie texty trafisz do pudła :) Albo ogłosza Cie heretykiem :) Przecież nikt nie ma wątpliwości, że ich glownym celem jest "strzyżenie owieczek" na wszelkie sposoby i jak tylko się da. A Ty piszesz "powinien". Wiele rzeczy "powinien" a nie robi. Nie miej złudzeń kolego, że tam kieruja się dobrem społecznym. Kaska i władza to im przyświeca ;) I historia tego dowodzi jak krwawa to potrafi byc organizacja.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Kiedyś znalazłem w necie:
Co powiesz o przysiędze Jezuickiej? Oto fragment tej przysięgi:
".......Oświadczam niemniej jednak, że wolno mi przyjmować każdą heretycką religię celem pomnożenia korzyści Matki Kościoła; przyrzekam utrzymać w tajemnicy wszystkie rady jej (Matki Kościoła) agentów, jako że zawierzają mi, i nic wyjawiać ich bezpośrednio lub pośrednio, słowem, pismem lub jakimikolwiek okolicznościami, lecz wykonać wszystko, co będzie zalecane, wydane rozkazem lub wyjawione mi przez ciebie, mój Ojcze Duchowy, albo przez każdego należącego do tej świętej Reguły. Ponadto przyrzekam i oświadczam, że nie będę miał własnego zdania ani własnej woli, ani jakichkolwiek skrupułów, niczym trup lub nieboszczyk, lecz bez wahania zastosuję się do każdego rozkazu otrzymanego od moich przełożonych w milicji Papieża i Jezusa Chrystusa; że udam się do każdej części świata, do której zostanę wysłany, do zamarzniętych krajów północy, indyjskich dżungli, do centrów cywilizacji Europy albo do nietkniętych ludzka stopą kryjówek dzikich barbarzyńców Ameryki, beza szemrania i skarżenia się, i że będę podległy we wszystkim, cokolwiek jest mi polecone. Ponadto przyrzekam i oświadczam, że, gdy pojawi się sposobność, będę prowadził bezlitosną wojnę, sekretnie lub jawnie, przeciwko wszystkim Heretykom, Protestantom i Masonom, tak jak mnie ukierunkowano, by wytępić ich z powierzchni całej Ziemi; bez oglądania się na wiek, płeć czy kondycję, i że będę wieszać, palić, gotować, obdzierać ze skóry, dusić i grzebać żywcem tych haniebnych heretyków; rozpruwać brzuchy i łona ich kobiet, i roztrzaskiwać głowy ich dzieci o ściany, by unicestwić ich ohydną rasę. Że, gdy nie da się tego zrobić jawnie, w tajemnicy użyję trucizny, struny do duszenia, stali sztyletu lub ołowianej kuli, bez względu na reputację, pozycję, godność czy autorytet osób, jakikolwiek by nie był ich stan, publiczny lub prywatny, jako że w każdej chwili mogę dostać polecenie, by tak uczynić, od agenta Papieża lub Przełożonego Towarzystwa Jezusowego. Na potwierdzenie, czego niniejszym przeznaczam swoje życie, duszę i wszystkie doczesne starania, a za pomocą sztyletu, który teraz otrzymuję, własną krwią się podpiszę by to poświadczyć; a jeśli okażę się kłamcą albo słabym w swoim postanowieniu, niech moi bracia i towarzysze w milicji Papieża odetną mi dłonie i stopy a gardło niech rozetną od ucha do ucha, niech otworzą mi brzuch i palą w nim siarkę, niech zostanie mi zadana każda możliwa kara, a moja dusza niech będzie torturowana w nieskończoność przez demony w piekle........."
I to ma być katolicyzm według ciebie?
Brzmi makabrycznie jak z horroru.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Jak tak dalej pójdzie to może się spotkamy w pudle, mam nadzieję, że nie zostaniemy spaleni na stosie.

ODPOWIEDZ