Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

MarioDM pisze:
02 gru 2021, 10:40
zakaven pisze:
02 gru 2021, 01:13
Szanowni Państwo, chciałbym Was przeprosić za swoje chamstwo. Dla mnie Polska jest najważniejsza!
Chamstwo jak chamstwo. Gorsze teksty tu padały. Słabo wypadła riposta i za to powinieneś przeprosić. :p
Masz racje to powinno być napisane tak :) :
Jestem, kurwa jestem ale tylko na chwilę :) Widzisz Cblondyn to co Ty nazywasz Kozią Wólką ja nazywam Pizdą Górną. Ciekawe dlaczego....?
Może dlatego, że lubię góry i nie tylko... :lol: nie szukaj analogii.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2021, 11:41 przez zakaven, łącznie zmieniany 1 raz.

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Nigdzie nie pisałem że TVP jest niezależne , jest to stacja propagandowa rządu , takie same odpowiedniki ma Rosja , Białoruś . Mogło by się wydawać że w UE ,USA , Australii są wolne media , ale to tylko iluzja bo są kontrolowane przez kilka korporacji niewidzialny globalny rząd .
Zielony ład głownie ma polegać na drastycznym ograniczeniu stosowania nawozów i środków ochrony roślin , spowoduje to gwałtowny wzrost cen żywności , myślisz że po co ten chu* w to inwestuje https://www.komputerswiat.pl/aktualnosc ... ba/y5sw8yr , gdy głodni ludzie wyjdą na ulice rządy wprowadzą "dochód gwarantowany" będziemy żreć i pić to co nam podsuną globalne elity , jak nie to represje jak ze szczypawkami , kto sie nie dostosuje zawieszą mu dochód gwarantowany i zostanie mu tylko polowanie na karaluchy .

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

FreeWay pisze:
02 gru 2021, 11:39
Nigdzie nie pisałem że TVP jest niezależne , jest to stacja propagandowa rządu , takie same odpowiedniki ma Rosja , Białoruś . Mogło by się wydawać że w UE ,USA , Australii są wolne media , ale to tylko iluzja bo są kontrolowane przez kilka korporacji niewidzialny globalny rząd .
Zielony ład głownie ma polegać na drastycznym ograniczeniu stosowania nawozów i środków ochrony roślin , spowoduje to gwałtowny wzrost cen żywności , myślisz że po co ten chu* w to inwestuje https://www.komputerswiat.pl/aktualnosc ... ba/y5sw8yr , gdy głodni ludzie wyjdą na ulice rządy wprowadzą "dochód gwarantowany" będziemy żreć i pić to co nam podsuną globalne elity , jak nie to represje jak ze szczypawkami , kto sie nie dostosuje zawieszą mu dochód gwarantowany i zostanie mu tylko polowanie na karaluchy .
Pięknie napisane :) Widzę, że wiesz o co c'mon :564:
A to tylko jeden z elementów układanki.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6652
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

zakaven pisze:
02 gru 2021, 10:58
to co Ty nazywasz Kozią Wólką ja
Możesz wpisywać dowolną nazwę. Mi to nie przeszkadza. A nazwa jest jako "symboliczna". Może być też Pcim Dolny/Mały czy jakiś tam.

kapart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 11 cze 2015, 12:51

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: kapart »

zakaven pisze:
02 gru 2021, 11:44
A to tylko jeden z elementów układanki.
Artykuł z Forbes, data 10.11.2016. Contributor "World Economic Forum" (tak, to z Davos), konkretnie Ida Auken Young Global Leader and Member of the Global Future Council on Cities and Urbanization of the World Economic Forum:

https://www.forbes.com/sites/worldecono ... da74441735

Czyż nie piękna wizja? Niczego nie posiadasz (nie jesteś właścicielem), nie masz prywatności i jesteś szczęśliwy.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6652
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

kapart pisze:
02 gru 2021, 13:33


Czyż nie piękna wizja? Niczego nie posiadasz (nie jesteś właścicielem), nie masz prywatności i jesteś szczęśliwy.
To poznaj inną wizje. Jesli ludzkość czegoś nie zrobi i w ciągu kolejnych kilkudziesięciu lat podwoi stan liczebny (na dzisiaj ok. 8 mld) to ci co mają dzisiaj klika/naście lat będą mieli przej.....ne :)
To tak jak zbyt wiele królików na jednej łące albo dzików w jednym lesie ;)

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

kapart pisze:
02 gru 2021, 13:33
zakaven pisze:
02 gru 2021, 11:44
A to tylko jeden z elementów układanki.
Artykuł z Forbes, data 10.11.2016. Contributor "World Economic Forum" (tak, to z Davos), konkretnie Ida Auken Young Global Leader and Member of the Global Future Council on Cities and Urbanization of the World Economic Forum:

https://www.forbes.com/sites/worldecono ... da74441735

Czyż nie piękna wizja? Niczego nie posiadasz (nie jesteś właścicielem), nie masz prywatności i jesteś szczęśliwy.
Wszystko wiemy, świadomi jesteśmy i co? Gówno. Ja nie jestem frontmanem, powiedziałbym człowiek drugiego planu ale mam łeb na karku.
Nie wiem czy już nie jest za późno, mimo wszystko jestem do dyspozycji.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Cblondyn pisze:
02 gru 2021, 18:11
kapart pisze:
02 gru 2021, 13:33


Czyż nie piękna wizja? Niczego nie posiadasz (nie jesteś właścicielem), nie masz prywatności i jesteś szczęśliwy.
To poznaj inną wizje. Jesli ludzkość czegoś nie zrobi i w ciągu kolejnych kilkudziesięciu lat podwoi stan liczebny (na dzisiaj ok. 8 mld) to ci co mają dzisiaj klika/naście lat będą mieli przej.....ne :)
To tak jak zbyt wiele królików na jednej łące albo dzików w jednym lesie ;)
Czyli skoro natura nie dokonała depopulacji to należy ją wywołać sztucznie :roll:

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6652
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

zakaven pisze:
02 gru 2021, 18:16

Nie wiem czy już nie jest za późno,
Na co za późno? Tak z czystej ciekawości spytam ;)

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Cblondyn pisze:
02 gru 2021, 18:20
zakaven pisze:
02 gru 2021, 18:16

Nie wiem czy już nie jest za późno,
Na co za późno? Tak z czystej ciekawości spytam ;)
Powiedz mi gdzie Cię mogę spotkać, wtedy Ci wytłumaczę.
Jak się spotkamy of.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2021, 18:23 przez zakaven, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ