Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
olds

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: olds »

MarioDM pisze:
03 wrz 2018, 11:01
Różnica między obietnicami składanymi przez PIS i przez PO jest taka, że PIS te obietnice spełnia, a PO robiło odwrotnie do obietnic.
Pewnie tylko przez roztargnienie umknęło mi wodowanie narodowego promu, powietrzna defilada niezakupionych śmigłowców dla armii, narodowy samochód elektryczny parkujący pod każdym blokiem wzniesionym w programie mieszkanie plus czy koronna inwestycja – narodowe lotnisko widmo w błotach pod Baranowem nad nomen omen Pisią Tuczną.
Pamiętam za to okradzione PCK, afery KNF, GetBack, Srebrnych wież, Szumowskiego, Morawieckiego, PFN..... zresztą nie chce mi się ich wszystkich wymieniać bo lista długa a należałoby dodać afery jasno pokazujące gdzie władza ma obywatela jak choćby śmierć Stachowiaka, wypadek Szydło, Kuchciński, Banaś, czy ostatnio połamane ręce protestujących czy gaz na posłów opozycyjnych. W najbliższym czasie szykuje się za to lawina podwyżek wszystkiego. Gratuluję twojego bezkrytycznego wielbienia przewodniej siły narodu.
ubecka opozycja
Jak widać masz bardzo konkretne sympatie polityczne, więc ułatwię ci zadanie opluwania i zohydzania wszystkiego co nie z PISu i podrzucę tematy z przekazu partyjnego : że "nietykalna kasta", „nie będę nam tu w obcych językach”, że „dyktat Niemiec”, że „sprzedaż dzieci na targowiskach”, że geje, lesbijki, gender, Sodomia i Gomora . Do dzieła !

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

olds pisze:
29 gru 2020, 09:30
MarioDM pisze:
03 wrz 2018, 11:01
Różnica między obietnicami składanymi przez PIS i przez PO jest taka, że PIS te obietnice spełnia, a PO robiło odwrotnie do obietnic.
powietrzna defilada niezakupionych śmigłowców dla armii, narodowy samochód elektryczny parkujący pod każdym blokiem wzniesionym w programie mieszkanie
Nie zamierzam bronić Pisu, bo wcale za nimi nie przepadam. Po prostu nie cierpię komuchów z ubeckiej opozycji. Bez trudu jednak udowodnię, że pleciesz bzdury.
To mieli kupić gówniane karakale, których nawet żabojady nie remontują bo się nie opłaca tego złomu naprawiać ? Elektryczny samochód jest wdrażany do produkcji i ma pojawić się za kilka lat, choć jak dla mnie to elektryki są bez sensu. Program budowy mieszkań też ruszył, ale z nieznanych powodów chyba stanął.
olds pisze:
29 gru 2020, 09:30
Pamiętam za to okradzione PCK, afery KNF, GetBack, Srebrnych wież, Szumowskiego, Morawieckiego, PFN..... zresztą nie chce mi się ich wszystkich wymieniać bo lista długa
PCK na razie faktycznie leży. Getback to akurat afera PO. Stoi za nią koleś, który był współpracownikiem ubecji o pseudonimie Ernest. Dokształć się, bo nic nie wiesz. Afera Srebrnych Wież ? Gdybyś nie oglądał tylko tefałenu, to wiedziałbyś, że ta afera polegała na tym, że nic nie da się postawić w Warszawie, bez dania łapówki. "Dyktator" Kaczyński nie chciał jej dać i wież nie ma. Co to za dyktator, co to nawet nie potrafi przepchnąć własnej inwestycji ?
Skoro lista jest długa, to ją wymień.
Ja mogę bez trudu wymienić listę afer komuchów z Po. Oto ona :

https://www.wykop.pl/wpis/21338027/list ... ukcesow-k/

Z takimi jak ty, lewackimi szczekaczami, to jest łatwa sprawa. Nigdy nie macie żadnych konkretnych argumentów, a te co przytaczacie, to są antydowodem. Do tego brak podstawowej wiedzy. Potraficie jedynie rzucać ogólnikami typu "lista afer jest długa". Nawet mi cię nie żal, komuchu, bo jesteś żałosny.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

olds

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: olds »

Nie znajduje słów pogardy dla ludzi bez ambicji i własnej krytycznej refleksji na temat otaczającego świata. Nie zniżę się więc do dyskusji z człowiekiem posługującym się wyłącznie partyjną kalką.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

olds pisze:
29 gru 2020, 10:54
Nie znajduje słów pogardy dla ludzi bez ambicji i własnej krytycznej refleksji na temat otaczającego świata. Nie zniżę się więc do dyskusji z człowiekiem posługującym się wyłącznie partyjną kalką.
Czyli tak jak napisałem wcześniej, nie masz żadnych argumentów.
Nie lubię Pisiorów, bo wiele ich poczynań mi się nie podoba, ale rozumiem, że ty ich nienawidzisz. Zmniejszyli ci ubecką emeryturkę ? A może nie tobie, tylko dziadkowi, bo twój styl pisania i wypowiedzi wskazuje na dwunastolatka. Najlepiej zakończę dyskusje z tobą, bo jeszcze będę podejrzewany o pedofilię.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

@Mario, jesteś zaślepionym pisiakiem, który wierzy we wszystko, co poda TVP-ŁŻE. Gdyby Hitler miał taką propagandę jak nasz dyktator, to Niemcy do tej pory nie wiedzieliby, że wojnę przegrali.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

grzegrzyw pisze:
29 gru 2020, 11:28
@Mario, jesteś zaślepionym pisiakiem, który wierzy we wszystko, co poda TVP-ŁŻE. Gdyby Hitler miał taką propagandę jak nasz dyktator, to Niemcy do tej pory nie wiedzieliby, że wojnę przegrali.
Z tego co się orientuję, to Niemcy mają taka propagandę, że obecnie uważają się za ofiarę 2WŚ i zaczynają twierdzić, że to Polska na nich napadła.

Co do reszty to tak jak napisałem wcześniej : podajcie argumenty komuszki, a nie puste slogany.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

MarioDM pisze:
29 gru 2020, 11:53


Z tego co się orientuję, to Niemcy mają taka propagandę, że obecnie uważają się za ofiarę 2WŚ i zaczynają twierdzić, że to Polska na nich napadła.

Ty w ogóle to sie dobrze czujesz, że takie brednie wypisujesz? A może piłeś coś? :d

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Cblondyn pisze:
29 gru 2020, 13:38
MarioDM pisze:
29 gru 2020, 11:53


Z tego co się orientuję, to Niemcy mają taka propagandę, że obecnie uważają się za ofiarę 2WŚ i zaczynają twierdzić, że to Polska na nich napadła.

Ty w ogóle to sie dobrze czujesz, że takie brednie wypisujesz? A może piłeś coś? :d
Nawet nie chce mi się odnosić do tak żałosnego braku wiedzy. Poczytaj coś w necie, a nie tylko milionerzy w tefałenie.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

MarioDM pisze:
29 gru 2020, 14:31
Cblondyn pisze:
29 gru 2020, 13:38
MarioDM pisze:
29 gru 2020, 11:53


Z tego co się orientuję, to Niemcy mają taka propagandę, że obecnie uważają się za ofiarę 2WŚ i zaczynają twierdzić, że to Polska na nich napadła.

Ty w ogóle to sie dobrze czujesz, że takie brednie wypisujesz? A może piłeś coś? :d
Nawet nie chce mi się odnosić do tak żałosnego braku wiedzy. Poczytaj coś w necie, a nie tylko milionerzy w tefałenie.
To pokaz te oficjalne stanowisko Rządu Niemiec czy jakiejś rządowej ich telewizji. Byle nie bełkot jakiegoś forumowego idioty bo takich to wszędzie pełno ;)
Nawet jak widac na tym forum :d

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Cblondyn pisze:
29 gru 2020, 14:37
MarioDM pisze:
29 gru 2020, 14:31
Cblondyn pisze:
29 gru 2020, 13:38


Ty w ogóle to sie dobrze czujesz, że takie brednie wypisujesz? A może piłeś coś? :d
Nawet nie chce mi się odnosić do tak żałosnego braku wiedzy. Poczytaj coś w necie, a nie tylko milionerzy w tefałenie.
To pokaz te oficjalne stanowisko Rządu Niemiec czy jakiejś rządowej ich telewizji. Byle nie bełkot jakiegoś forumowego idioty bo takich to wszędzie pełno ;)
Nawet jak widac na tym forum :d
Poszukam w kolejnych dniach bo teraz nie mam zbytnio czasu. Na szybko znalazłem coś takiego :

https://klubjagiellonski.pl/2018/02/27/ ... a-rozmowa/

Dodatkowo

https://przystanekhistoria.pl/pa2/tekst ... mieci.html

http://www.fundacjakurtyki.pl/dzialalno ... 9Bwiatowej

Plus oczywiście film "Nazi Matki, Nazi Ojcowie".

Zdaje się, że jednak o nie o to ci chodziło, bo pytałeś o OFICJALNE stanowisku niemieckiego rządu. Owszem, oficjalnie nic takiego nie twierdzą, bo tylko by się ośmieszyli, ale nieoficjalne prowadzą wiele działań aby odsunąć od siebie odpowiedzialność i zrzucić ja na Polskę.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ