Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay pisze:
29 lip 2021, 21:02
Mario nie tłumacz to typowy odbiorca Mainstream nawet jeśli by 100% populacji w naszym kraju się zaszczepiło to zawsze powstaje kwestia migracji, jak to my demokratyczni Europejczycy nie przyjmiemy architektów lekarzy i adwokatów z północnej Afryki ? którzy przybywają by ubogacać nas kulturowo? by swoją ciężką pracą budować nasz dobrobyt *uj że tam nie mają na karetkę w swoich krajach nie mówiąc o prestiżowej w niektórych kręgach szczepionce pfizera
Ja i odbiorca mainstream - do dopiero kawał dowaliłeś, LOL.
Uśmiałem się co nie miara! :509:
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Właściwie to nie przypominam sobie byś rozważał liczbę Niepożądanych odczynów poszczepiennych jak 99% światowych mediów które niezmiernie trudno jest zgłosić nieporównywalnie z łatwością zaszczepienia się które propagujesz jako metodę na wyeliminowanie wirusa , To nie jest Covid tylko covidek miałem go dostałem 2tygodnie odpoczynku(kwarantanna) wypocząłem od pracy jak masz szczep delta to spakuj w kopertę i wyślij mi na Pw

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay pisze:
29 lip 2021, 23:59
Właściwie to nie przypominam sobie byś rozważał liczbę Niepożądanych odczynów poszczepiennych jak 99% światowych mediów które niezmiernie trudno jest zgłosić nieporównywalnie z łatwością zaszczepienia się które propagujesz jako metodę na wyeliminowanie wirusa , To nie jest Covid tylko covidek miałem go dostałem 2tygodnie odpoczynku(kwarantanna) wypocząłem od pracy jak masz szczep delta to spakuj w kopertę i wyślij mi na Pw
A ja mam takich, którzy zmarli.
Nawet w rodzinie.
Miałeś szczęście, że twój organizm jest silny, i tyle.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Mi również zmarła osoba z najbliższej rodziny nagłą śmiercią jak by powolniejszą to pewnie by podciągnęli pod covid bo za pacjentów cowidowych szpitale dostają większy zwrot kosztów , Jaz rozumiem że jest ci ciężko ale żeby w nie pierwszym poście to po raz kolejny podkreślać są w Internetach strony i fora które pomagają się uporać z takimi problemami to miejsce takim nie jest , moja wypowiedz kwalifikuje się do tych nie godziwych i zasługujących na kare ale skoro dla ateistów nie ma Boga to nikt tego nie zrobi no może moderator hehe:)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Dożyliśmy takich czasów gdy ignorancja i ciemnota zaczyna wygrywać z nauką i rozumem. Masakra
https://www.youtube.com/watch?v=-g87f6Y-AL0

PaDo
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 29 paź 2010, 20:01

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: PaDo »

To poczytaj co sądzi o szczepiące wynalazca

https://dorzeczy.pl/zdrowie/190490/ostr ... pedii.html
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka
Strach jest zabójcą umysłu

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

PaDo pisze:
01 sie 2021, 19:36
To poczytaj co sądzi o szczepiące wynalazca

https://dorzeczy.pl/zdrowie/190490/ostr ... pedii.html
Rozumiem, że link ma w pewien sposób usprawiedliwiac żulostwo które kopie ambulans wraz ze stekiem wyzwisk. No cóż....
Co do szczepionek to jest to forma leku. Kup sobie dowolny lek w aptece i na ulotce sie dowiesz o działaniach niepożądanych. A w przypadku antybiotyków zażywanych wraz ze spożytym alkoholem grozi śmiercią. Jeszcze nikt nie wymyslił "leku doskonałego". Może niestety wywoływac skutki uboczne. Jesli tego nie wiedziałeś to nie dziękuj ;)

PaDo
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 29 paź 2010, 20:01

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: PaDo »

Co do żulostwa to się z tobą zgadzam ,a co do szczepionek to nie jest tak że to samo dobro
Obejrzyj sobie wykłady prof Majewskiej która bada odczyny poszczepienne

https://www.youtube.com/watch?v=bS85yxn6Yto
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka
Strach jest zabójcą umysłu

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Ktoś tu dorobił piżdzie uszy równie dobrze film mógł być zrobiony na potrzeby pijarowe przy użyciu dostępnych służb . To że YT cenzuruje informacje wiedziałem od dawna to samo robi ryjbook i twiter . Ciekawe jak bardzo segregacja medyczne promowana przez media i rządy wpłynie na zdrowie zaszczepionych,. Zmierza to w stronę coraz większego totalitaryzmu .

olds

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: olds »

FreeWay pisze:
01 sie 2021, 22:38
Ktoś tu dorobił piżdzie uszy równie dobrze film mógł być zrobiony na potrzeby pijarowe przy użyciu dostępnych służb .
Sądziłem , że na tym forum w cenie jest zdrowy rozsądek i własne zdanie, więc tłumaczenie się prowokacją jest tu równie niepoważne jak w przypadku szturmu na Empik czy w Grodzisku. Co do samych szczepień to miałbyś rację że każdy sobie sam decyduje gdyby to nie miało tak szerokich konsekwencji dla całego państwa. Służba zdrowia jest w stanie zapaści i wcale nie chodzi o chorych na covid, ale wszystkich innych nie leczonych, źle diagnozowanych, zbywanych zdalną receptą. Przyrost chorych na covid doprowadzi do kolejnego lockdownu, bo żaden rząd z żadnej opcji nie może sobie pozwolić na lawinowy wzrost śmierci swoich obywateli. Kolejny zaś lockdown to tragedia tysięcy ludzi. To są fakty jeśli możesz przedstawić kontrargumenty to proszę, demagogię odpuść, szkoda czasu.

ODPOWIEDZ