Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
olds

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: olds »

grzegrzyw pisze:
02 cze 2022, 20:32
@MarioDM, gdyby głupota potrafiła latać, to unosiłbyś się nad tym forum niczym gołębica
Ten człowiek jest zbyt łatwym celem, obiecuję nie czytać i nie komentować. Ale wracając do tematu tego wątku "Polska, absurdy" - właśnie przeczytałem na tt wpis ministry klimatu pani Anny Moskwy: "Kolumbia, USA, Australia, RPA, Indonezja to kierunki importu węgla. Spółka PGE Paliwa oczekuje na 8 statków z ponad 700 tys. ton. W Porcie Gdańsk trwa rozładunek węgla z Kolumbii"
Qrwa , pisze to Minister Klimatu i Środowiska - kraju w którym zanieczyszczenie powietrza zabija co roku około 50 tysięcy osób.- jak dla mnie nominacja do 1 nagrody w tym wątku :rofl:

mm75
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2009, 09:55

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: mm75 »

grzegrzyw pisze:
02 cze 2022, 20:32
@MarioDM, gdyby głupota potrafiła latać, to unosiłbyś się nad tym forum niczym gołębica
Ciekawe jak zmieniły się poglądy kolegi @MarioDM w kwestii chemtrails, w związku z rządami Trumpa i PIS :wink: :-d
MarioDM pisze:
13 maja 2012, 08:00
Np. osławione chemitreils. Sam w nie nie wierzyłem i uważałem je za bzdurny wymysł.
Niestety jakieś 2 tygodnie temu przeczytałem wypowiedź jakiegoś naukowca (nie pamiętam nazwiska), który jest doradcą rządowym w Waszyngtonie. Powiedział on, iże chemitreils to po prostu rozpylane metale ciężkie w atmosferze w celu walki z globalnym ociepleniem.
Mnie samego to zatkało i obecnie jestem powściągliwy w krytyce teorii spiskowych.
teoria-spiskowa-t20280-60.html

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

olds pisze:
03 cze 2022, 09:48
grzegrzyw pisze:
02 cze 2022, 20:32
@MarioDM, gdyby głupota potrafiła latać, to unosiłbyś się nad tym forum niczym gołębica
Ten człowiek jest zbyt łatwym celem, obiecuję nie czytać i nie komentować. Ale wracając do tematu tego wątku "Polska, absurdy" - właśnie przeczytałem na tt wpis ministry klimatu pani Anny Moskwy: "Kolumbia, USA, Australia, RPA, Indonezja to kierunki importu węgla. Spółka PGE Paliwa oczekuje na 8 statków z ponad 700 tys. ton. W Porcie Gdańsk trwa rozładunek węgla z Kolumbii"
Qrwa , pisze to Minister Klimatu i Środowiska - kraju w którym zanieczyszczenie powietrza zabija co roku około 50 tysięcy osób.- jak dla mnie nominacja do 1 nagrody w tym wątku :rofl:
Zobaczyć PiSbolszewickiego przygłupa NIF zbierającego chrust w lesie - bezcenne. Podobno to jedna z propozycji/genialny program PiSbolszewii na drogi węgiel - chrust+ :d

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

MarioDM pisze:
02 cze 2022, 13:52
Pozwolę sobie tylko przypomnieć, że gdyby dalej rządziło peło, to nie byłoby tej dyskusji na forum, bo albo wszyscy byśmy już nie żyli, albo chowalibyśmy się po piwnicach i modlili aby dziś bomby nie spadły na nasz rejon.
Błędów Pisu ani ich wałków nie zamierzam bronić, bo ... przypominam po raz kolejny ... nie jestem za Pisem tylko jestem PRZECIW całej tej komunistycznej opozycji.
Ale Ci się oberwało.
- Nie jest obojętne, kto na chwilę obecną rządzi w PL (Żeby nie było) - zauważyliście że sondaże poparcia dla partii mamy praktycznie co kilka dni ?
https://www.wnp.pl/parlamentarny/sondaz ... ,1072.html
- mimo "antyrosyjskiej" oficjalnej postawy PiS wychodzi na to że jest pro rosyjski - CbLondyn zapodał tutaj Jana Pińskiego opowiada takie rzeczy że można go wziąść za mistrza teorii spiskowych. Piński podaje dane cyfry, wydarzenia, daty i to się trzyma kupy, pomimo jego szczerej nienawiści do Kaczyńskiego
- w tym kraju jest korupcja wszelkiej maści na wszystkich poziomach władzy
- Trzeba uwzględnić działania służb bo naiwnością było by twierdzić że nie siedzą u nas wszyscy z krajów peryferyjnych. Jeden z dziennikarzy powiedział że w BND jest cały wielki dział zajmujący się tylko Polską - w tej sferze wszystkie chwyty dozwolone
- Jesteśmy w NATO więc na pewno nie wjechali by do nas pierwsi Ukraina była logicznym pierwszym celem dla Rosjan. Tak jak my w 39 dla Niemców
- I wojna światowa wg. kilku ekspertów miała trwać 1 rok bo takie były zapasy materiałowe jak się skończyło wszyscy wiemy, teraz oglądamy podobny przypadek
Przewidywanie w takiej skali jest bardzo trudne George Friedmann ze Stratforu kilka lat temu powiedział że będzie konflikt w Europie ale co i jak to już nie bardzo. Co my wiemy co się dzieje za kulisami w gabinetach my dostajemy zniekształconą propagandę mieloną poprzez różne kanały.
Mnie martwi to że jesteśmy krajem z jakimiś możliwościami bez konkretnych celów, rozwoju w określonym kierunku. Wszystko jest doraźnie łatane, przy cichym udziale miałkiego społeczeństwa, które za kiełbaskę zrobi wszystko, oglądając tę gównianą papkę medialną
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Odezwa do forumowych komuchów.
Od pewnego czasu nie reagowałem już na wasze tematy czy posty, bo zwyczajnie budziliście moje obrzydzenie jak świeży rzyg na asfalcie.
Obecna sytuacja pokazała w pełni powagę chwili.
Jesteście amebami umysłowymi i to determinuje wasze decyzje życiowe w tym i wybory polityczne. Niby każdy ma prawo do własnych decyzji, ale jak widać wasza głupota doprowadziłaby do sytuacji, że Polska byłaby już pod okupacją radziecką. Pewna część kraju byłaby zrównana z ziemią, a część społeczeństwa zabita.
W najgorszym wariancie wyglądałoby to dużo gorzej niż na Ukrainie.
Tępota umysłowa, którą reprezentujecie doprowadziłaby wprost do zagrożenia całej Polski, a nad tym nie można przechodzić obojętnie.
Jesteście ludzkim odpadem. Dawniej takich sprzedawczyków i zdrajców zwyczajnie wieszano. Obecnie się tego nie robi, ale patrząc dokąd zmierza sytuacja globalna, jestem pewien, że wkrótce do tego się wróci.
To nie ostatni konflikt wojenny. Sytuacja zmierza do czegoś bardziej globalnego.
Generalnie zmierzam do tego, że kończę aktywność na tym forum.
Dalsze zaglądanie tu nic mi nie przyniesie, bo zaglądają tu albo początkujący, którzy nic nie potrafią, albo wy stare komuchy, którzy ... też nic nie potrafią. Od lat z uśmiechem na ustach śledzę wasze nieporadne próby osiągnięcia zysków na rynkach finansowych. Jesteście za głupi aby to mogło stać się waszym udziałem, ale ... nie rezygnujcie. Dawcy kapitału są potrzebni.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

SEROL666 pisze:
04 cze 2022, 14:24
- Nie jest obojętne, kto na chwilę obecną rządzi w PL (Żeby nie było)
@Serol.
Ciebie (i Freewaya) nie umieszczam w żadnej powyższej grupie. Nie wiem w jakiej jesteś, ale nie w tych dwóch.
Co do tego co napisałeś, to przeczytaj to co napisałem wcześniej. NATO pomaga tylko tym, którzy są tego warci, czyli potrafią stawić opór. Polska pod rządami PO stanowiła zbyt łatwy cel aby warto nam było pomagać. Wojska NATO stały by za Odrą. Ukraina za czasów PO nie dostałaby pomocy militarnej, więc 2 tygodnie to wszystko i byłoby po niej, a kacapy nie zaliczyłyby większych strat i z rozpędu wjechały by do nas i republik nadbałtyckich.
Chyba nie jesteś aż tak naiwny aby wierzyć w gwarancje NATO ? PO prowadziło politykę proniemiecką i antyamerykańską, więc USA nawet by się nie poczuwały do pomocy.
Myślałem nad tą sytuacją dosyć długo i nie mam wątpliwości, że byłoby właśnie tak jak napisałem.
SEROL666 pisze:
04 cze 2022, 14:24
Mnie martwi to że jesteśmy krajem z jakimiś możliwościami bez konkretnych celów, rozwoju w określonym kierunku. Wszystko jest doraźnie łatane, przy cichym udziale miałkiego społeczeństwa, które za kiełbaskę zrobi wszystko, oglądając tę gównianą papkę medialną
Owszem, tu się zgadzam i ubolewam. System głosowania (w Europie i USA) jest tak ustawiony, aby mniejsze, startujące partie miały utrudnione możliwość wejścia do władz. Dochodzą do tego media, które nie pozwolą aby kontrowersyjne dla rządzących partie w ogóle się spopularyzowały. PIS w mojej ocenie jest i tak najlepsza opcją władzy, ale spora część ich ludzi jest nieakceptowalna na czele z MM.
Pis obecnie nie ma zbyt daleko idącej wizji i nie wygląda to optymistycznie. Opozycja nie ma ŻADNEJ wizji na przyszłość, więc całe szczęście, że nie mają szans na wygraną w wyborach.
Społeczeństwo może i jest miałkie, ale nie aż tak głupie aby pozwolić opozycji wrócić do władzy.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

MarioDM pisze:
04 cze 2022, 15:03
Odezwa do forumowych komuchów.
Od pewnego czasu nie reagowałem już na wasze tematy czy posty, bo zwyczajnie budziliście moje obrzydzenie jak świeży rzyg na asfalcie.
Obecna sytuacja pokazała w pełni powagę chwili.
Jesteście amebami umysłowymi i to determinuje wasze decyzje życiowe w tym i wybory polityczne. Niby każdy ma prawo do własnych decyzji, ale jak widać wasza głupota doprowadziłaby do sytuacji, że Polska byłaby już pod okupacją radziecką. Pewna część kraju byłaby zrównana z ziemią, a część społeczeństwa zabita.
W najgorszym wariancie wyglądałoby to dużo gorzej niż na Ukrainie.
Tępota umysłowa, którą reprezentujecie doprowadziłaby wprost do zagrożenia całej Polski, a nad tym nie można przechodzić obojętnie.
Jesteście ludzkim odpadem. Dawniej takich sprzedawczyków i zdrajców zwyczajnie wieszano. Obecnie się tego nie robi, ale patrząc dokąd zmierza sytuacja globalna, jestem pewien, że wkrótce do tego się wróci.
To nie ostatni konflikt wojenny. Sytuacja zmierza do czegoś bardziej globalnego.
Generalnie zmierzam do tego, że kończę aktywność na tym forum.
Dalsze zaglądanie tu nic mi nie przyniesie, bo zaglądają tu albo początkujący, którzy nic nie potrafią, albo wy stare komuchy, którzy ... też nic nie potrafią. Od lat z uśmiechem na ustach śledzę wasze nieporadne próby osiągnięcia zysków na rynkach finansowych. Jesteście za głupi aby to mogło stać się waszym udziałem, ale ... nie rezygnujcie. Dawcy kapitału są potrzebni.
Przez moment miałem złudzenie, że jesteś człowiekiem z pewnymi zasadami i jakąś klasą.
Ale tutaj pokazujesz swoją klasę.
Nie wiem dlaczego odpisuję na ten gówniany post, w którym brak jakichkolwiek argumentów?
Jest takie powiedzenie: "Kto się przezywa, ten się sam nazywa".
Uczy się go dzieci w przedszkolu.
A faszystów należy eliminować ich własną bronią - to historia pokazała.

Mój ojciec służył w II-gim wydziale Sztabu Generalnego za czasów komuny.
Pomimo, że wcale nie był zatwardziałym komunistą - był na zachodzie i widział rzeczywistość.

Z mojej strony mogę powiedzieć, że wizyta u psychologa w twoim wypadku to rzecz niezbędna, i to im szybciej, tym lepiej dla ciebie!

Dodam jeszcze, że gówno wiesz i gówno rozumiesz.
Usytuowanie geopolityczne Polski oznacza, że ten kraj ma z góry przejebane.
Moglibyśmy być niezależni tylko pod warunkiem, że to my byśmy byli najeźdźcami i wtedy byli potęgą na skalę obecnej Rosji, przynajmniej. A tak, to jesteśmy gówno warci bez albo Europy, albo Rosji.
Ja wolę być w Europie, niż w Rosji, i nie pamiętam, żeby za PO było inaczej.

I jeszcze dodam, że mój syn jest teraz w wojsku i pilnuje tego płotu.
De facto, naraża się na pierwszym froncie.
I dla kogo się naraża?
Dla takiego śmiecia, który pisze:
Jesteście ludzkim odpadem. Dawniej takich sprzedawczyków i zdrajców zwyczajnie wieszano.
???

Za młodu byłem pacyfistą - dziś jestem za tym, żeby neutralizować faszystów!
Wiem, sam się niejako staję wtedy "faszystą"!
Jednakże, jeżeli założymy, że celem humanitarnym jest dążenie do dobrobytu wszystkich ludzi, to taki człowiek, o w/w poglądach musi zostać zneutralizowany, np. poprzez interwencje medyczne i programy rehabilitacyjne.

A..., i dawniej, to jakby mi taki plebejusz tak napluł w twarz, to bym wziął moją szabelkę, zasiadł swojego rumaka i ukrócił takiego o głowę, i nikt by mi niczego złego nie zarzucił!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Może pokażą w mediach? Chętnie obejrze :)
https://www.youtube.com/watch?v=gRoIMU_OpPo

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Coś Kurdupel opowiadał o guzikach. Jakie to szczęście, że nie mamy broni atomowej :)
Takiej na guziki ;)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Jedno jest zastanawiające. Skoro preferencje JK są tajemnicą poliszynela od 30-tu lat, to dlaczego nikt wcześniej tego nie wykorzystał w kampaniach wyborczych?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ