Pokoloruj Drwala

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Nendo

Re: Pokoloruj Drwala

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

No właśnie, napisał że system z SL jest do doopy, nie napisał że system Hedge jest "cudowny". A to nie jest TO SAMO.
Jemu wychodzi aż do jakiegoś momentu... nic nie wiemy o tym momencie,
Dadas zazwyczaj niezwykle precyzyjny w wypowiedziach używa argumentu "do czasu" jak w Biblii...
Komentują kwestię skilla wprawdzie przyznaje rację ale znowu" występują zjawiska".... Cblondyn już podpiera się książkami... a książki jak wszystko są różne. Jest książka Biblia i jest książka Manifest Komunisyczny. Obydwie w rekordowych naładach.
Ludzie
Wszystko jest do czasu i zawsze wystęują zjawiska... dyskusja robi się bezsensowna.
Znaczenie ma tylko stan konta delikwenta, rośnie czy maleje w perspektywie czasu.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Pokoloruj Drwala

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Nendo pisze:
21 maja 2019, 10:33
.... Cblondyn już podpiera się książkami...
I to ma byc zarzut? A czym mam sie podpierać?
I co ma wspólnego Biblia z tradingiem?
Podkreslam jeszcze raz. Bo do tego sie odniosłem. Twierdzenie, że spekulacja z SL jest bez sensu ..... jest bez sensu (delikatnie mówiąc) ;)
I to nie tylko moja opinia ale tysięcy tarderów. Jeśli ktoś nie wierzy to niech poczyta nie tylko książki ale inne fora ;)

Nendo

Re: Pokoloruj Drwala

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Każdy system powinien zawierać procedury ...
jedną z nich powinna być procedura zamknięcia trejdu.
Jedną z różnych opcji zamknięcia trejdu może być SL.
Tyle w temacie.
To że wszyscy coś wiedzą lub stosują nie są dla mnie argumentem ostatecznym.

FreeWay

Re: Pokoloruj Drwala

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Co tak drwalu kolorujesz po kryjomu? trejdy są a w dzienniku cisza , a wszystkie mądre głowy zalecają by nie zaniedbywać prowadzenia dziennika handlowego :569: niby to pozwala wychwycić i monitorować swoją podatność na błędy . Ładnie to wygląda ale raz to zajebałeś konkretnego babola "05.28.2019 22:32 05.31.2019 19:33 US30 Buy 25437.50000 24899.50000 -538.0 -81.95 2d -6.64%" , jeden pierd potrafi zniweczyć tydzień pracy :? jakiej wielkości są te pozycje fxbook nie pokazuje ?

zetjot
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2011, 00:34

Re: Pokoloruj Drwala

Nieprzeczytany post autor: zetjot »

Rozumiem że dla Twojej psychiki lepiej jest jak załączysz hedga (drugą pozycję przeciwstawną) niż załapiesz SL .

Przykładowo - masz buy . Nie idzie w Twoją stronę, dajesz sell.
1. Czekasz na następny sygnał buy i zamykasz sell ?
Czekasz aż buy wyjdzie na zero i masz zysk z sell ?
2. Jak zamkniesz sell to wtedy jesteś uważny,czujny bo masz pozycję, a wcześniej byłeś zabezpieczony a więc spokojny?
3. Zamykasz sell i znowu nie idzie w Twoją stronę ,to znowu otwierasz sell ?
4. Co się stanie jak Twój 'system" pokaże Ci 'teraz sell" ? To zamkniesz buy na stracie a zostawisz sell ? Czy dołożysz drugi sell ?
5. Czy jak zamkniesz sell (rozłączysz hedga) to szukasz wejścia w obie strony (buy i sell ),by małe zyski z kilku wejść zrównoważyły stratę na buy ?

ODPOWIEDZ