Poker

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

poker pisze:Cblondyn oczywiście że wiem. Słuchaj jak chcesz mnie dalej egzaminować to pisz na priv żeby nie zaśmiecać wątku. Tylko szykuj się na pytanka w drugą stronę :wink:

Obecnie pozycje otwarte stan -28 zł.
A ja sie nawet założe, że nie wiesz :)
Na pocieszenie powiem, że wielu niestety nie wie a inwestuje :)

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

Cblondyn rozmowa z Tobą na tym journalu nie ma sensu chcesz pisz na priv pogadamy :D . Wszedłeś w ten wątek z jakimiś sztywnymi przekonaniami i za wszelką cenę próbujesz mi coś udowodnić.

Jak chcesz coś wiedzieć perfekcyjnie to masz https://admiralmarkets.pl/start-trading ... calculator masz wszystko co do grosza.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

poker pisze:Cblondyn rozmowa z Tobą na tym journalu nie ma sensu chcesz pisz na priv pogadamy :D . Wszedłeś w ten wątek z jakimiś sztywnymi przekonaniami i za wszelką cenę próbujesz mi coś udowodnić.

Jak chcesz coś wiedzieć perfekcyjnie to masz https://admiralmarkets.pl/start-trading ... calculator masz wszystko co do grosza.
Otóż nie bez powodu poruszyłem ten temat. Gdyż mocne przelewarowanie depozytu a co za tym idzie gra z dużym ryzykiem niestety zawsze kończy się w jeden sposób. :)
Ktos kto lewaruje depo powyżej 20x sam prosi sie o kłopoty. A powyżej 50x jest po prostu idiotą :)
Ale to sie po prostu wie. Lub nie wie ;)
Danbo tez nie wiedział
Życze dużo szczęścia bo będzie ci potrzebne

Nieśmiertelny Trader

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Dlaczego shortujesz indexy? Widziales jak mocne są tam trendy? Przecież Ty wchodzisz na pałe.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Nieśmiertelny Trader pisze:Dlaczego shortujesz indexy? Widziales jak mocne są tam trendy? Przecież Ty wchodzisz na pałe.
Ja podejrzewam, że sam za bardzo nie wie co robi ;)
Ani za ile itd. Standard u tych co zaczynają zabawe w forex.

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

Przecież Ty wchodzisz na pałe.
Nieśmiertelny Trader graj więc L. Czas pokaże
a podejrzewam, że sam za bardzo nie wie co robi
Czas pokaże

Nieśmiertelny Trader

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Tylko czekam aż zaczniesz uśredniać, bez sensu takie tracenie forsy.

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

Tylko czekam aż zaczniesz uśredniać, bez sensu takie tracenie forsy.
NT w końcu jakaś merytoryczna wypowiedź nie będzie uśredniania przy tym depo nie będzie więcej pozycji. Natomiast jeśli Ty widzisz MEGA MOCNY TREND Wzrostowy na indeksach graj L i nie zapomnij wstawić jakiegoś screena :wink:

Co do tracenia forsy na razie -35 zł.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

poker pisze:Cblondyn rozmowa z Tobą na tym journalu nie ma sensu chcesz pisz na priv pogadamy :D . Wszedłeś w ten wątek z jakimiś sztywnymi przekonaniami i za wszelką cenę próbujesz mi coś udowodnić.

Jak chcesz coś wiedzieć perfekcyjnie to masz https://admiralmarkets.pl/start-trading ... calculator masz wszystko co do grosza.
Z czystej ciekawości zajrzałem pod link i policzyłem. Lewarujesz depozyt ok. 39x!!!
Ruch DJI o 2% w przeciwna stronę (co nie jest niczym wyjatkowym) zabiera ci ok. 80% depozytu. Dobrze, że to 1000 pln a nie np. 100k pln bo w takim przypadku ...pampersy pełne :)
To nie jest inwestowanie a gra jak w kasynie. Czarne /czerwone
Nauke masz gratis i nie na priv żeby inni też poczytali ;)

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

Rozmowa z wami przybrała jakiś dziwny Poziom. Występujecie w roli Ekspertów i z góry zakładacie czarny scenariusz 0.5 lota na DJ uważam za pozycję rozsądną dostosowaną do Mnie a nie do Ciebie. Czas pokaże. Co do analizy pozycji Cblondyn uwierz mi że do każdej pozycji każdego tradera można się przyczepić i każdą pozycję można skrytykować.
To nie jest inwestowanie a gra jak w kasynie. Czarne /czerwone
byłeś kiedyś w Kasynie? wiesz jak działa ruletka? Nie widzisz różnicy?
to pisanie dla samego pisania.

Stan Rachunku -29 zl. Aż strach pomyśleć co tu się będzie działo jakby było -130 zł. :wink:

ODPOWIEDZ