Podział zysku: 20% trader, 70% inwestor, 10% akcjonariusze

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

Marudzisz ze banuja a ja juz chyba nawet wiem czemu (kliknalem w twoje "www"). To teraz kolego powiedz nam pod jaki organ nadzoru podlega podmiot, ktory ukradkiem reklamujesz, a co sie z tym wiaze z jakim funduszem gwarancyjnym mamy do czynienia? Pytam tylko dlatego, ze w ofercie reklamowej na tamtej stronie jest to wyraznie zaznaczone, a szczegolow brak.

Zalozmy ze jestem zainteresowany :twisted:

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

zdrapka pisze:Gra w MIG Banku i w FXM też ma konto tyle, że obsługiwane przez "firmę", której udzielił pełnomocnictwa. "Firma" zarządza Twoim kontem u jednego z 4 brokerów (w zależności ile masz kasy).
Konta zarządzane to nie nowość - ale raczej w tym temacie nie chodzi o konto w MIGu. Nie rozumiem więc co ma do tematu to że znajomy ma konto zarządzane w Migu ?
Tutaj zdaje się chodzi o zarządzanie przez jakąś nieznaną firmę z Panamy co to nawet boi się jak podają jej nazwę ....

Poza tym zdaje się że ciągle mylisz nazwy brokerów: zapewne masz na myśli FXCM a nie FXM. Jeśli jednak to nie pomyłka i broker rzeczywiście nazywa się FXM to lepiej sobie odpuść ...
MrYogi pisze:a nie gra przypadkiem na dwa konta równocześnie ?? I potrzeba 2 brokerów
I nie nazywa się fixator ?:)
Green
Obrazek
Obrazek

zdrapka
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 31 maja 2010, 10:09

Nieprzeczytany post autor: zdrapka »

No i nadal zarabiam w Virex System.
Od 1 lutego będzie brokerem i przejmie część kont FXM, bo będzie miał sporo niższy spread.
Mam zarządzane konto i jestem na plusie od samego początku. :D

Awatar użytkownika
Tymek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 648
Rejestracja: 20 mar 2006, 13:39

Nieprzeczytany post autor: Tymek »

zdrapka pisze:No i nadal zarabiam w Virex System.
Od 1 lutego będzie brokerem i przejmie część kont FXM, bo będzie miał sporo niższy spread.
Mam zarządzane konto i jestem na plusie od samego początku. Very Happy
Był taki jeden co ludzi mamił latami budując piramidę a teraz siedzi w USA w więziemiu ;)
Każdy chce mieć pieniądze, ale pieniądze nie zawsze chcą każdego ;)

zdrapka
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 31 maja 2010, 10:09

Nieprzeczytany post autor: zdrapka »

No właśnie. Nikt nie wiedział jak on te pieniądze pomnaża, ale był bardzo przekonujący... Potem się okazało, że jego idolem był Charles Ponzi.
Tutaj wiem jak pieniądze pracują, bo jestem inwestorem wewnętrznym :)

Awatar użytkownika
Tymek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 648
Rejestracja: 20 mar 2006, 13:39

Nieprzeczytany post autor: Tymek »

zdrapka pisze:Tutaj wiem jak pieniądze pracują, bo jestem inwestorem wewnętrznym
Gratuluję, i obyś miał miliony z tego. Jak na razie to widzę, że była to jakaś
kryptoreklama. A ten wewnętrzny inwestor to nie wiem co ci da gdy w ciągu
2s wyzerują ci konto ;)
Każdy chce mieć pieniądze, ale pieniądze nie zawsze chcą każdego ;)

zdrapka
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 31 maja 2010, 10:09

Nieprzeczytany post autor: zdrapka »

Masz prawo do ignorancji i posądzania o pobudki :)
Ja też życzę Ci milionów :)

silent

Nieprzeczytany post autor: silent »

ja juz wole dac pieniadze znajomemu ktory wymyslil cos przelomowego niz dac zarobic jakims korporacjom... heh a jak sie dobrze ugadasz to napewno dostaniesz wiecej niz u tego typu organizacji a sam przy tym siedziec nie musisz.

ODPOWIEDZ