Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
ForexCity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 23 lip 2019, 00:39

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: ForexCity »

Zaden problem. Robie to od 2015 roku publicznie. Wszystkie prace nad systemem tez publikowalem. Gorsze i lepsze pomysły. Wrzucane przed czasem, jak i transakcje juz wykonane bo skalpow nie zdarze publikowac przed i jeszcze tradowac. Trady na wykres wyrzucam wskaznikiem OrderTracer wiec nie ma mozliwosci ze sobie wyciagne same zyskowne. Zreszta screenuje zawsze po sesji a nie bede sie rozpraszał innymi sprawami zeby cos komus udowodnic. Tym bardziej ze nikogo do CAPP nie namawiam a jedynie przedstawiam system :)

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Cblondyn pisze:
18 wrz 2019, 14:11
ForexCity pisze:
18 wrz 2019, 14:03
To ja Ci powiem inaczej. Masz tu wiertarke ( system ) zobacz filmy instruktażowe, poczytaj materiały i jak sie spodoba i bedzie zarabialo to powiedz "dziekuje" Jak nie to sorry za ch*** wiertarke. Pzdr
Odpowiedz na proste pytanie. Jaki jest problem zaprezentować sys. w real tradingu? Bo ja nie widze żadnego :)
I to by rozwiało wszelkie watpliwości. Jest cała masa systemów (podobno cudownych) w necie a tak naprawde to okazuje się że to zwykły ... badziew :)
a kolega jakiś wczorajszy czy co? dostałeś już odpowiedź w tym wątku - post957353.html#p957353

trejdy na świecach RB są zbyt szybkie żeby zdążyć napisać przed czasem o wejściu w pozycję, zrobić screena i jeszcze to wrzucić na forum, bo oczywiście komuś pali się żeby konkretnie zobaczyć to na żywo :roll:

takie posty cholernie zniechęcają do jakiejkolwiek aktywności na tym forum - Michał na ForexCity już wielokrotnie udowodnił że zarabia i że jego strategia działa, ale tu jak zwykle inni wiedzą lepiej... no zajebiście po prostu :lol:

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

freakout pisze:
18 wrz 2019, 18:00
Cblondyn pisze:
18 wrz 2019, 14:11
ForexCity pisze:
18 wrz 2019, 14:03
To ja Ci powiem inaczej. Masz tu wiertarke ( system ) zobacz filmy instruktażowe, poczytaj materiały i jak sie spodoba i bedzie zarabialo to powiedz "dziekuje" Jak nie to sorry za ch*** wiertarke. Pzdr
Odpowiedz na proste pytanie. Jaki jest problem zaprezentować sys. w real tradingu? Bo ja nie widze żadnego :)
I to by rozwiało wszelkie watpliwości. Jest cała masa systemów (podobno cudownych) w necie a tak naprawde to okazuje się że to zwykły ... badziew :)
a kolega jakiś wczorajszy czy co? dostałeś już odpowiedź w tym wątku - post957353.html#p957353

trejdy na świecach RB są zbyt szybkie żeby zdążyć napisać przed czasem o wejściu w pozycję, zrobić screena i jeszcze to wrzucić na forum, bo oczywiście komuś pali się żeby konkretnie zobaczyć to na żywo :roll:

takie posty cholernie zniechęcają do jakiejkolwiek aktywności na tym forum - Michał na ForexCity już wielokrotnie udowodnił że zarabia i że jego strategia działa, ale tu jak zwykle inni wiedzą lepiej... no zajebiście po prostu :lol:
No rewelacja :)
To na świeczkach z M15 albo H1 juz sys nie działa? Bardzo ciekawe :d
Co do "dowodów" to filmiki jakos nie bardzo mnie przekonuja :)

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Panowie, bo nie system jest badziewiem tylko trader jest badziewiem. Te same range bary w innych rękach wyczyszczą tylko konto jak będą tak śmigać przed oczami a my będziemy klikać jak oszalali.

Awatar użytkownika
ForexCity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 23 lip 2019, 00:39

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: ForexCity »

Dziala na kazdym interwale i wielkosci range bara tylko ja tam nie handluje.
freakout dzieki, a z tym co piszesz to masz racje. Cholernie odechciewa sie dawac cos za free jak jeszcze trzeba sie tłumaczyc bo ktos ma jakies zachcianki.
Cblondyn skoro Cie nie przekonuje to trudno. Moze kogos innego przekona i sobie skorzysta. Pozdrawiam

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ForexCity pisze:
18 wrz 2019, 19:57
Dziala na kazdym interwale i wielkosci range bara tylko ja tam nie handluje.
freakout dzieki, a z tym co piszesz to masz racje. Cholernie odechciewa sie dawac cos za free jak jeszcze trzeba sie tłumaczyc bo ktos ma jakies zachcianki.
Cblondyn skoro Cie nie przekonuje to trudno. Moze kogos innego przekona i sobie skorzysta. Pozdrawiam
Bo Twój kumpel niejaki Dadas vel Technik takie bzdury w filmikach opowiadał, że ciężko było tego słuchać ;)
Juz nie wspomne, że w Waszych filmikach w wieszkości dominuje zwyczajne "lanie wody". Wymadrzac sie nad wykresem widząc co sie wydarzyło texty typu "o tu bym wszedł na dołku a tu na szczycie czy kresce wyszedł". Oglądałem setki webinarów i wiem co pisze ;)
Ale na mało doświadczonych jak widać "działa" :)

Awatar użytkownika
ForexCity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 23 lip 2019, 00:39

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: ForexCity »

Z Dadasem nie mam kontaktu. Co jest w setkach webinarow to dobrze wiem. Nie mow co jest w moich filmach bo ich nie widziales nawet. A jak zobaczyles wszystkie to dzieki za opinie i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Cblondyn pisze:
18 wrz 2019, 20:04
ForexCity pisze:
18 wrz 2019, 19:57
Dziala na kazdym interwale i wielkosci range bara tylko ja tam nie handluje.
freakout dzieki, a z tym co piszesz to masz racje. Cholernie odechciewa sie dawac cos za free jak jeszcze trzeba sie tłumaczyc bo ktos ma jakies zachcianki.
Cblondyn skoro Cie nie przekonuje to trudno. Moze kogos innego przekona i sobie skorzysta. Pozdrawiam
Bo Twój kumpel niejaki Dadas vel Technik takie bzdury w filmikach opowiadał, że ciężko było tego słuchać ;)
Juz nie wspomne, że w Waszych filmikach w wieszkości dominuje zwyczajne "lanie wody". Wymadrzac sie nad wykresem widząc co sie wydarzyło texty typu "o tu bym wszedł na dołku a tu na szczycie czy kresce wyszedł". Oglądałem setki webinarów i wiem co pisze ;)
Ale na mało doświadczonych jak widać "działa" :)
Cblondyn może pokażesz w końcu coś swojego?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Cblondyn pisze:
18 wrz 2019, 18:59
No rewelacja :)
To na świeczkach z M15 albo H1 juz sys nie działa? Bardzo ciekawe :d
Co do "dowodów" to filmiki jakos nie bardzo mnie przekonuja :)
działa, ale świece RB pokazują czysty ruch ceny bez żadnego "szumu" - świeca rysowana jest tylko wtedy gdy cena wykona ruch o określonej liczbie pips (wartość można sobie dowolnie ustawić)... poza tym na filmie Michała został wykonany live trade wraz z pokazaną historią, więc nie Januszuj ;)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Znacie bajkę o "Koziołku Matołku"?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ