Płatne sygnały

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Płatne sygnały

Nieprzeczytany post autor: brg »

W MQL system sam dopasuje Ci wielkość lota do Twojego stanu konta i dźwigni na Twoim rachunku. Który sygnał Ci interesuje?

Clagon
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 29 paź 2017, 00:15

Re: Płatne sygnały

Nieprzeczytany post autor: Clagon »

Zostawmy na chwilę ten mql5, czy ma ktoś godną polecenia grupę np. na telegramie gdzie dostaję sygnały i sam decyduje czy wchodzę i za ile.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Płatne sygnały

Nieprzeczytany post autor: brg »

Ja osobiście w takie coś bym nie wszedł. Najważniejszy z powodów - brak automatyzacji. Nawet jak sygnały są dobre, od momentu jego otrzymania do momentu, gdy otworzysz ręcznie pozycje mija trochę czasu, w którym cenne pipsy mogą uciec. Forex jest dynamiczny.

Druga sprawa to - obecnie jest tyle możliwości podpięcia rachunku do systemów kopiowania. Skoro ktoś z tego nie korzysta, należy się zastanowić dlaczego. Czy powodem jest fakt, że dobrych wyników tak naprawdę nie ma?

Awatar użytkownika
gannfan
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 01 wrz 2018, 18:48

Re: Płatne sygnały

Nieprzeczytany post autor: gannfan »

Na Sygnałach z MQLa chyba jest bardzo dużo ofert, które robia tysiące %. I można podpiąć się free lub za kilka $. I zawsze mnie zastanawia, dlaczego właściciele tych sygnałów maja tak niewielu klientów, często kilku max. Gdzie jest haczyk o którym ja nie wiem?
Obrazek

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Płatne sygnały

Nieprzeczytany post autor: freakout »

gannfan pisze:Na Sygnałach z MQLa chyba jest bardzo dużo ofert, które robia tysiące %. I można podpiąć się free lub za kilka $. I zawsze mnie zastanawia, dlaczego właściciele tych sygnałów maja tak niewielu klientów, często kilku max. Gdzie jest haczyk o którym ja nie wiem?
ten haczyk to MC które przychodzi w najmniej spodziewanym momencie ;)

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Płatne sygnały

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Jak konkretnie wygląda sytuacja z tymi sygnałami ? Po wykupieniu widać podgląd do transakcji na czyimś rachunku ?
Czy może raczej te sygnały są kopiowane na rachunek osoby, która wykupiła abonament ?
W jaki sposób zakupić sygnały ?
A gdybym sam chciał sprzedawać sygnały to jak to wykonać ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Pipserk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 03 sie 2019, 09:41

Re: Płatne sygnały

Nieprzeczytany post autor: Pipserk »

z mojej strony na fb było korzystane z wielu miejsc z płatnymi sygnałami i niestety efekty na minus,
więc już nie korzystam.
Chociaż trzeba przyznać, ze nie było to tak, żeby używać wszystkich sygnałów, może przy wykrozystaniu wszystkich coś by wyszło na plus, ale tak co drugi, czwarty no to niestety - wtopa.

ODPOWIEDZ