Platforma www.forex.com grupy kapitałowej Gain Capital

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
michalina32
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: michalina32 »

Witajcie,
najbardziej na platformie forex trader pro podoba mi się, że wylicza mi zysk/stratę przy określonej liczbie pipsów na SL i TP.
Czy któraś z platform MT4 coś takiego oferuje? bo równolegle korzystam z demo xtb i nie dość, że nie mogę ustawić automatycznie liczby pipsów, tylko muszę klikać, to jeszcze nie wylicza zysku/straty.
Może coś robię źle - nie wykluczam, ale do tego stopnia mnie to wkurza, że nie mogę się przekonać do platform MT4. A chciałabym jak najszybciej zdecydować o wyborze platformy na real.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

michalina32 pisze:Czy któraś z platform MT4 coś takiego oferuje?
Platforma MT4 jest jedna. Tylko wielu brokerów ją ma ;).

W MT4 można sobie pewnie zrobić wskaźnik, który będzie to pokazywał.

Możesz też wyposażyć się w EA, które będzie ustawiało SL/TP w danej odległości wyrażonej w pipsach, od razu po otwarciu pozycji.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

MajorGC
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 806
Rejestracja: 08 gru 2009, 22:39

Nieprzeczytany post autor: MajorGC »

michalina32 przejsdz na MT4, szybko sie odzwyczaisz od tej opcji. Pro Trader nie oferuje zbyt wielu narzedzi i to jest jego wielkim problemem. Co prawda co jakis czas go rozbudowuja, ale kompletnie mozna z niego zrezygnowac na rzecz MT4.
Mnie z poczatku brakowalo tych fajnych okienek z cena i bid i ask, co troche usprawnialo otwarcie pozycji i automatyczny SL/TP rowniez. Jednak w MT4 mozna dorzucic kilka skryptow i zawieranie zlecen jest tak samo szybkie, a moze i lepsze i z mniejsza iloscia rekwot.

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.
michalina32 pisze:Witajcie,
najbardziej na platformie forex trader pro podoba mi się, że wylicza mi zysk/stratę przy określonej liczbie pipsów na SL i TP.
Czy któraś z platform MT4 coś takiego oferuje? bo równolegle korzystam z demo xtb i nie dość, że nie mogę ustawić automatycznie liczby pipsów, tylko muszę klikać, to jeszcze nie wylicza zysku/straty.
Może coś robię źle - nie wykluczam, ale do tego stopnia mnie to wkurza, że nie mogę się przekonać do platform MT4. A chciałabym jak najszybciej zdecydować o wyborze platformy na real.
PT Mulitstation ma taką funkcję. Używając PT Multistation będziesz mogła podłączyć się do GAIN Capital oraz do brokerów MT4, nie tracąc funkcjonalności, na której Ci zależy.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

ODPOWIEDZ