Platforma www.forex.com grupy kapitałowej Gain Capital

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
NMike
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:04

Nieprzeczytany post autor: NMike »

Teraz jest dostepny program(Forex Trader) do obslugi tej platformy. Ja gram na niej juz jakis czas i problemow nie mialem poki co.

Awatar użytkownika
kaktus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 mar 2008, 12:43

Nieprzeczytany post autor: kaktus »

Witam,

Ktoś sie bawi u tego brokera?
czy cos go dyskwalifikuje? bo cos malo o nim slychac...

dzieki za odpowiedz!

ziemson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 12 wrz 2008, 15:38

Nieprzeczytany post autor: ziemson »

Przymierzam sie do zalozenia kota real u tego brokera. I juz prawie to zrobilem, ale zastawaia mnie po co im dane mojego pracodawcy? A moze zaznaczyc, ze nie pracuje i tyle. Ktos mial podobne obawy przy zakladaniu konta?

gringo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2009, 17:17

Nieprzeczytany post autor: gringo »

ziemson pisze:Przymierzam sie do zalozenia kota real u tego brokera. I juz prawie to zrobilem, ale zastawaia mnie po co im dane mojego pracodawcy? A moze zaznaczyc, ze nie pracuje i tyle. Ktos mial podobne obawy przy zakladaniu konta?
Przeprowadzają "credit check", w określonych wypadkach mogą ci po prostu nie otworzyć konta.
Ja wprowadzilem "czyjeś" dane z głowy i poszło po wybraniu unemployed.

pozdr.

paw
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2009, 22:13

bez większych zastrzeżeń

Nieprzeczytany post autor: paw »

Witam moja żonka korzysta z forex.com gain capital na realu koncie mini od 5-6 mies i ostatnio zaczałem też tam zaglądac aby pomóc odrobic jej błędy i stracone ponad 2000 USD. Fajnie byłoby miec kapitał 10000 USD tak jak na practice. Przy pierwszej próbie w dwa dni zarobiłem 600 USD no ale w realu przy kapitale rzędu 1000 USD o takich zyskach niestety przynajmniej na początku można tylko pomażyc. Spready są niewielkie (na dużym koncie oczywiście mniejsze) i nawet przy "skubaniu" na krótkich pozycjach pozwalają na zyski.
Na początku niestety trzeba przyjąc 50 % prawdopodobieństwo skasowania konta i nie łamac się.
Przy małym kapitale niestety nie ma sensu utrzymywac wyraźnie nietrafionych pozycji na stracie powyżej 20 % marginesu
Potem już tylko dopłata albo nierówna walka na max 2-3 loty ogółem i blisko do kasacji konta.
Należy uważac na wypłatę bo konto 250 USD potrąca 40 USD od wypłaty ( moim zdaniem wielki minus).
Poza tym przy wolnym komputerze czasem może nie udac się założyc pozycji (a szybka decyzja to ważna rzecz) od razu gdy jest duży ruch ( komunikat "rates changed").
To tyle z dotychczasowych krótkich obserwacji.

Awatar użytkownika
napus
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:28

Nieprzeczytany post autor: napus »

Wprowadzili MetaTradera 4 już nie trzeba się meczyć na tym ForexTrader
PipMyForex.pl

Awatar użytkownika
Ada$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 22 sie 2007, 01:09

Nieprzeczytany post autor: Ada$ »

Mi ForexTrader bardzo odpowiadał swego czasu. potem przesiadłem się na MT4 i teraz zastanawiam się czy nie otworzyć konta real w forex.com analizy robiłbym dalej w MT4 a z ForexTrader wyciągnąłbym same okno do tranzakcji na jednej parze.. ciekawe czy tak się da :) A tak w ogóle to jaki stosunek maja do DT scalping, kto robił u nich jakiekolwiek wypłaty?
Im ciszej jedziesz, tym dalej zajdziesz...

uzin2
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 01 lip 2009, 13:38

Nieprzeczytany post autor: uzin2 »

Witam, czy ktos ma szczegolwe informacje nt prowizji od wyplat, uzytkownik 2 posty wczesniej pisal ze za wylpate 250$ musimy oddac 40$, czy to prawda? chwile cwicze na tej platformie, podoba mi sie i chcialbym u nich zalozyc realne konto, ale jak tyle trzeba oddawac za wyplaty to nie wiem czy to ma sens, prosze o jakies info, a jak z tym jest na innych platformach?

pozdrawiam

uzin2
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 01 lip 2009, 13:38

Nieprzeczytany post autor: uzin2 »

witam, założyłem realne konto u tego brokera i jeżeli kogoś interesuje to podaje kilka wiadomości:

- można używać programu ForexTrader lub NinjaTrader a także platformy Meta4
- jeżeli konto założymy na na ForexTrader a potem zmienimy zdania i chcemy używać Meta4, musimy założyć nowe konto, istnieje tez możliwość przelania części środków z istniejącego konta, ale trzeba to załatwiać z supportem,
- do analiz możemy używać programu eSignals,
- spready są wyższe jak u innych brokerów tak jak niektórzy już tu pisali,
- nie istnieją żadne zasady dotyczące skalpowania ani ograniczenia z tym związane,

pozdrawiam

ODPOWIEDZ