Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
24 sty 2022, 21:44
Radze sobie obejrzeć. Super materiał
https://www.youtube.com/watch?v=ufGl84PgkI0&t=49s
oraz
https://www.youtube.com/watch?v=I9q76naQJu0&t=6s
Paranoja polega na tym, że te filmiki dokładnie wykorzystują te same metody, które krytykują!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
24 sty 2022, 21:44
Radze sobie obejrzeć. Super materiał
https://www.youtube.com/watch?v=I9q76naQJu0&t=6s
Dobre ! Wszystkie elementy IK zastosował: darmowe szkolenie, żerowanie na niewiedzy, limitowana oferta, moderacja pod filmami, banowanie niezadowolonych, polecenia od uczestników kursu ba nawet fakt że mają zagorzałych ultrasów!!.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

DATTEBAYO
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2022, 07:51

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: DATTEBAYO »

Witam
zakupiłem kursy od Phila Koniecznego i korzystałem z wiedzy Radka Rygielskiego wiele razy, mogę tylko powiedzieć że jestem zadowolony
nie ma chyba lepszej alternatywy dla nowicjuszy jeżeli chodzi o kryptowaluty, nie do końca rozumiem pogardę w stronę kryptowalut ze strony panów starszych w biznesie tj. forexowi
wybaczcie moje pytanie, ale czy wy gracie na giełdach dla samej rozrywki czy dla pieniędzy i brzydzicie się kryptowalut przez jakieś ideologiczne poglądy?? przecież stopy zwrotu na kryptowalutach są o wiele bardziej większe niż standardowe rynki aktywów
nie mogę o nich złego słowa powiedzieć, warte swojej ceny
Pozdrawiam, K.K

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej
DATTEBAYO wysłałem Ci pytanie na priv. Ciekawe czy odpowiesz czy raczej jesteś gościem z IK, którego wysłano aby "coś" pozytywnego napisał... nie mam dziś ochoty polemizować z tym co napisałeś o IK bo czekam na Twoją odpowiedź oczywiście jak nic nie odpowiesz to też ustosunkuję się do Twojej wypowiedzi.
A tak do wszystkich krypto spadają, dlaczego bo istnieje realna groźba że FED podniesie stopy procentowe a jak to zrobi to pierdalnie mocniej niż Elon Musk wygłosi cokolwiek na twitterze. Dla waszej skali niewiedzy napiszę jedno przy tak wielkiej nad emisji dolarów podniesienie stóp procentowych o 1 procent ściągnie z rynku tak wielką kasę że wasze krypto spadnie na łeb szyję ale co tam PK wypuści nowy filmik razem z KG a wy uwierzycie we wszystko co usłyszycie od nich.
Ale co my wiemy wy gardzicie kolesiami co zajmują się walutami FIAT - z tego co wiem one rządzą światem a całe krypto to raptem wartość firmy Apple.
Byłem na giełdzie PK Kanga Ex. wolumen obrotu niższy niż New Connect. Giełda zarabia na naiwności ludzi.
Jesteście oszukiwani do bólu a mimo wszystko puszczacie pieniądze na jakieś projekty bez wartości. Żaden z guru krypto nie pokazał jak traduje się skutecznie na tych aktywach.
Mamy dział forex journal z tego co wiem nie ma tam krypto tradera.
Obudźcie się wszyscy krypto szkoleniowcy naciągają Was.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

DATTEBAYO pisze:
30 sty 2022, 07:57
Witam
zakupiłem kursy od Phila Koniecznego i korzystałem z wiedzy Radka Rygielskiego wiele razy, mogę tylko powiedzieć że jestem zadowolony
nie ma chyba lepszej alternatywy dla nowicjuszy jeżeli chodzi o kryptowaluty, nie do końca rozumiem pogardę w stronę kryptowalut ze strony panów starszych w biznesie tj. forexowi
wybaczcie moje pytanie, ale czy wy gracie na giełdach dla samej rozrywki czy dla pieniędzy i brzydzicie się kryptowalut przez jakieś ideologiczne poglądy?? przecież stopy zwrotu na kryptowalutach są o wiele bardziej większe niż standardowe rynki aktywów
nie mogę o nich złego słowa powiedzieć, warte swojej ceny
Pozdrawiam, K.K
A moge sie spytac ile kosztowały szkolenia? Co do krypto to jedna z podstawowych zasad inwestowania dotyczy bezpieczeństwa kapitału. Juz było kilka przypadków gdy giełdy krypto znikały w tajemniczych okolicznościach wraz z pieniędzmi :)
Jest jeszcze opcja inwestowania w futures (chyba) czy CFD na krypto ale na dłuższy termin (long term) nie za bardzo sie nadają bo swap jest masakrycznie duży. Dynamika zmian ceny owszem duża ale istnieją tez inne rynki o podobnej dynamice. Chociażby rynki surowcowe a czasami indexów.
Ja ci dam rade za free. Kup sobie pare książkek o inwestowaniu w rynki finansowe to lepiej na tym wyjdziesz. Bo i taniej i więcej się nauczysz/dowiesz :)
A jeśli sie postarasz to i za darmo materiały znajdziesz. Chociażby na tym forum ;)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

DATTEBAYO pisze:
30 sty 2022, 07:57
zakupiłem kursy od Phila Koniecznego i korzystałem z wiedzy Radka Rygielskiego wiele razy, mogę tylko powiedzieć że jestem zadowolony
nie ma chyba lepszej alternatywy dla nowicjuszy
Niestety chyba jeszcze jest w Tobie efekt świeżo po dotyku Boga, wszędzie widzisz miłość, dobro a w tle anioły grają na harfach. Zeznań uczestników na pierwszych 7 stronach wątku jest aż nadto, zostali przyłapani na nieetycznych działaniach wielokrotnie - wszystko jest dobrze opisane w tym wątku. Czytałeś ? Może zbyt pobieżnie. Większość co wywaliła kasę chce wierzyć że to co kupili było tego warte. 90% procent tego szkolenia jest w kilku książkach i za darmo w necie. Reszt to praca własna.
Rygiel mówi że bez problemu wykręci 50% miesięcznie ze skutecznością 70-80% a na chwilę obecną ma 8% - coś nie tak. Ktoś chyba zmyśla co myślicie ?
DATTEBAYO pisze:
30 sty 2022, 07:57
jeżeli chodzi o kryptowaluty, nie do końca rozumiem pogardę w stronę krypto walut ze strony panów starszych w biznesie tj. forexowi
wybaczcie moje pytanie, ale czy wy gracie na giełdach dla samej rozrywki czy dla pieniędzy i brzydzicie się kryptowalut przez jakieś ideologiczne poglądy??
- Po pierwsze żadne giełdy tylko głównie rynki OTC
- Dzisiaj w necie jak kogoś skrytykujesz to zaraz stajesz się Hejterem
- Zrozum aby poznać "specyfikę" danego rynku czy też instrumentu to mogą minąć lata a mamy skakać bo jakieś instrumenty o nie przewidywalnych ruchach się pojawiły... następnym razem napisz że nie masz pojęcia o forex
- Co z tego że jakieś krypto ma 10x większą zmienność dobę - muszę dostosować do tego SL, ryzyko itd. wyjdzie prawie na to samo
- Twoi Góró pokazują kupiłem to czy to zarobiłem x100 czy tam x500 weryfikują to wszystko w Excel :D :D
DATTEBAYO pisze:
30 sty 2022, 07:57
przecież stopy zwrotu na krypto walutach są o wiele bardziej większe niż standardowe rynki aktywów
nie mogę o nich złego słowa powiedzieć, warte swojej ceny
- Jeszcze raz to podkreślę my krytykujemy szkolących, jakość ich szkolenia i całą gamę nieetycznych zachowań Ci Panowie słowo przyzwoitość plus synonimy już dawno wyrzucili ze słownika
- Stopy zwrotu są większe ??? NIEMOŻLIWE w jednym z filmów ze stycznia 2022 Rygiel twierdzi że BTC przez ostatnie 4 miesiące urosło tylko 3% !!! 8)
"Moi Kochani wiem że to jest pierdolamento" ale tak twierdzi Twój Guru :lol: :lol:

Te jego filmiki to powód do beki:
- Od grudnia chce grać na wzrosty a rynek zapiernicza w DÓŁ !
- Jak uda mu się przewidieć ruch za 100-200 USD na BTC to cieszy się jak smarkacz a ruchu za Tysiące USD nie widział
- Zapomina co mówił w poprzednich filmikach, używa amatorskiego słownictwa. Mówi szybko próbują ukryć totalny brak kompetencji.
- Jak dał dostęp do historii zleceń to jego analizy nie pokrywały się totalnie z tym co faktycznie otwierał na rachunku
- Najlepsze od 1 grudnia stracił ponad 6K około -14% zysku. Za argument podaje że BTC straciło w tym czasie około 50%... I Tu wymiękam to jest PIERDOLAMENTO do Potęgi (Przypominam że ma CDF może grać zarówno na SPADKI i wzrosty !!) :shock:

Ktoś jeszcze chce bronić tych szkoleniowców ? Zwróćcie uwagę że żaden z nich nigdy i chyba nigdzie nie wystąpił w roli porządnego adwersarza.
A taka uwaga do IK wyślijcie nam w końcu kogoś co choć trochę zna się na temacie !!
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Ziggy
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 27 lut 2012, 17:32

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Ziggy »

Pomijając Radka Rygielskiego, to przecież nikt z Instytutu Kryptografii nie traduje, więc trudno, żeby przychodzili i pokazywali Wam krótkoterminowe efekty.

PK mówi jasno, że wszedł w krypto w 2013 roku na samej górce, w 2017 roku nie ogarnął i nie wyszedł na szczycie. Chcąc nie chcąc zarobił do tej pory dziesiątki milionów, patrząc na wzrosty w tym czasie.

KG także wszedł w okolicach 2013 i też nie do końca ogarnął co zrobić w 2017, ale w 2020 roku powstał Glassnode i posiłkuje się nim, żeby określić czy jest hossa, czy bessa. Przy czym nie robi tego krótkoterminowo w celu tradingu, tylko ma zasadę, żeby wejść na dołku i wyjść na górce hossy. Przy czym mowa tutaj o górce jak w grudniu 2017, a nie na górce krótkoterminowo.

Jak widać, dane te się sprawdzają, bo kiedy wszyscy po ogromnych spadkach i długim marazmie w maju trąbili, że to bessa, KG mówił, że "JEST PEWIEN", ze to nie jest bessa. No i miał rację, bo mieliśmy kolejne ATH.

Nie rozumiem, dlaczego osoby, które całe dnie siedzą przy wykresach i tradują, wyzywają do pojedynku osoby, które inwestują długoterminowo. Przecież to nie ma żadnego sensu. Ok, Radka Rygielskiego możecie wyzywać, ale nie PK lub KG.

Zresztą możecie wyzywać do pojedynku każdego, ale wtedy umawiajcie się na okres co najmniej 5 lat, a nie miesiąca lub kwartału. Jestem bardzo ciekawy jak w takim okresie poradziliby sobie traderzy vs long term hodlerzy. Obstawiam niesamowity wp***l dla traderów.

Zresztą już PK wspominał (prawdopodobnie o Rygielskim), że ma kolegę, który ciągle otwiera, zamyka miliony pozycji na wszystkich kryptowalutach, a zarobił tyle w tym samym czasie co PK po prostu trzymając Bitcoina i nic nie robiąc xD

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Ziggy pisze:
06 lut 2022, 07:15
Pomijając Radka Rygielskiego, to przecież nikt z Instytutu Kryptografii nie traduje, więc trudno, żeby przychodzili i pokazywali Wam krótkoterminowe efekty.

Skoro sami nie inwestują to o czym są szkolenia? Zachodze w głowe :d

JanuszBiznesu
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2021, 18:44

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: JanuszBiznesu »

Z całym szacunkiem ale to chyba jakiś wyznawca IK wymiotujący tęczą ze wszystkich dziur cytujący ich materiały promocyjne (Pan wyżej dosłownie pisze to samo co propagandówki sprzedażowe IK- można sobie samemu porównać- brainwashing). Gratuluje Panu, że akurat kupił kurs przed wzrostami i się na nie załapał, bo tutaj wiedza Koniecznego i spółki kończy się nt inwestowania.

Albo troll nasłany z IK bo to chyba jakaś zorganizowana akcja IK- na discordzie też jakiś czas temu odezwał się koleś co przez pół roku siedział cicho i nagle napisał, że to nasza wina, że nie znamy swoich spraw, a on nie zaakceptował nowego regulaminu (regulaminu CHATu podkreślam) i mu IK niby hajs zwróciło, nawet maila pokazał. Nie wiem jak on to zrobił, bo z tego co pamiętam to CHAT jest usługą dodatkową, nie wchodzącą w cenę kursu i sam kurs PK (IK jest takie łaskawe i 2021 roku zrobiło nam to gówno technologicznie na poziomie gadu gadu z lat 90), więc ma osobny regulamin i po jego niezaakceptowaniu to po prostu byś nie mógł korzystać z chatu :D Jak w każdym porządnym zamordyzmie- przecież masz wybór ale jak dokonasz innego niż jedyny słuszny to żresz gruz bo nic nie możesz zrobić :D

Zapytany czemu teraz się odzywa to powiedział, że to nie jego poziom i wyzywał wszystkich od dzieci :D Czyli zabrał swoje zabawki i wyszedł z piaskownicy. No tam wiadomo, co kogo obchodzi co jakiś tam koleś coś napisał ale zaraz potem, odpowiedziała mu jakaś babka, która nie odzywała się (tutaj moja korekta- post edytowany, prawie nigdy tj. z parę postów napisała) prawie nigdy i podziękowała mu za wspaniałą radę i też tak zrobiła bo przez parę miesięcy- kiedy były dwa cykle wzrostowe, sierpniowy i październikowy- nie wchodziła na chat i kurs na platformie IK. Tutaj apel do ludzi z IK- proszę was jak już bronicie swoje kłamstwa i oszustwa to zatrudnijcie kogoś z większym IQ. Tutaj rada- z większym IQ od waszego.
Zresztą wrzucam screeny, co będę pisał- samochwalenie się podstawowy trik, na kanale YT pod filmami IK to guru są chwalenie niczym mesjasze krypto i bogowie rynku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2022, 14:53 przez JanuszBiznesu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Ziggy pisze:
06 lut 2022, 07:15
Pomijając Radka Rygielskiego, to przecież nikt z Instytutu Kryptografii nie traduje, więc trudno, żeby przychodzili i pokazywali Wam krótkoterminowe efekty.
Tak zgadzam się z Tobą. Oni siedzą w biznesie szkoleniowym, e-lernig krypto itd. Nie mają zbyt wiele do powiedzenia o tradingu pytanie co wiedzą o inwestowaniu w krypto waluty. Nie przychodzą tutaj bo musieli by się zmierzyć z całą masą zawodowych traderów i inwestorów podejrzewam że odbiło by się to na ich wizerunku, który i tak już jest lichy jak ktoś przeczyta ten wątek od deski do deski.
Ziggy pisze:
06 lut 2022, 07:15
PK mówi jasno, że wszedł w krypto w 2013 roku na samej górce, w 2017 roku nie ogarnął i nie wyszedł na szczycie. Chcąc nie chcąc zarobił do tej pory dziesiątki milionów, patrząc na wzrosty w tym czasie.
Mówi....??? A czy to miało miejsce ? Czy udowodnił podpiął gdzieś swoje wyniki ? Udowodnił że jest specjalistą w temacie któremu warto zapłacić ? Na początku tego wątku są zeznania forumowicza ArtiETH na str.3, gdzie z pomocą PK z 40K zostało mu 6,8K. Dziwne.. ?? PK zarabia reszta traci ??Skąd wiesz że zarobił KILKADZIESIĄT MILIONÓW ? Na tych szkoleniach ? Imponujący wynik.
Ziggy pisze:
06 lut 2022, 07:15
KG także wszedł w okolicach 2013 i też nie do końca ogarnął co zrobić w 2017, ale w 2020 roku powstał Glassnode i posiłkuje się nim, żeby określić czy jest hossa, czy bessa. Przy czym nie robi tego krótkoterminowo w celu tradingu, tylko ma zasadę, żeby wejść na dołku i wyjść na górce hossy. Przy czym mowa tutaj o górce jak w grudniu 2017, a nie na górce krótkoterminowo.
Żadnej weryfikacji !! Dziewięć lat inwestowania żadnych weryfikowalnych wyników !! Weźmy dla przykładu Tradera21 on też ma szkolenia, książki, udostępnia sygnały - podobny model sprzedażowy - jest bardziej transparentny niż gang I.Krypto.
Oni już wielokrotnie udowodnili że nie wiedzą kiedy jest dołek a kiedy górka.
Ziggy pisze:
06 lut 2022, 07:15
Jak widać, dane te się sprawdzają, bo kiedy wszyscy po ogromnych spadkach i długim marazmie w maju trąbili, że to bessa, KG mówił, że "JEST PEWIEN", ze to nie jest bessa. No i miał rację, bo mieliśmy kolejne ATH.
NIE PISZ BAJEK...poczytaj komentarze pod ich filmami była hossa nagle po kilku miesiącach odtrąbili bessę. Śmiechu warte - dopasowują treści w swoich filmach do bieżącej sytuacji na rynku. według KG cena BTCUSD miała już dawno złamać 100K... . Jak tam jego magiczny wskaźnik ? Masz go co Ci pokazuje ? Widziałeś że usunął film z tym gównem ?
Ziggy pisze:
06 lut 2022, 07:15
Nie rozumiem, dlaczego osoby, które całe dnie siedzą przy wykresach i tradują, wyzywają do pojedynku osoby, które inwestują długoterminowo. Przecież to nie ma żadnego sensu. Ok, Radka Rygielskiego możecie wyzywać, ale nie PK lub KG.
A kto ich wyzywa na pojedynek na nawigatorze ?? W końcu napisałeś sensownie RR pisze że ma strategię, która jak sam sprawdził nie zarabia tego co deklarował ale pisał głupoty że wystarczy kilka minut dziennie aby zarabiać na rynkach co jest totalną BZDURĄ i każdy na tym forum o tym wie. Poza tym Ciągle piszą o BTC i ETH czas kupna i trzymania tych walut się kończył czy też odkupywania po niższym kursie - wystarczy spojrzeć na wykres.
Ziggy pisze:
06 lut 2022, 07:15
Zresztą możecie wyzywać do pojedynku każdego, ale wtedy umawiajcie się na okres co najmniej 5 lat, a nie miesiąca lub kwartału. Jestem bardzo ciekawy jak w takim okresie poradziliby sobie traderzy vs long term hodlerzy. Obstawiam niesamowity wp***l dla traderów.
Póki co to my dajemy im wycisk, nie mogą złapać oddechu wyskakujemy jako pierwszy lub drugi link w google jak wpiszesz "opinie o IK czy też PK". Jesteśmy wrzodem na dupie wszelkiej maści PSEUDO guru/kołczów, Jesteś na tym forum od 2012 wiec widziałeś wystarczająco dużo.
Ziggy pisze:
06 lut 2022, 07:15
Zresztą już PK wspominał (prawdopodobnie o Rygielskim), że ma kolegę, który ciągle otwiera, zamyka miliony pozycji na wszystkich kryptowalutach, a zarobił tyle w tym samym czasie co PK po prostu trzymając Bitcoina i nic nie robiąc xD
Słyszałem tę historię ale okazało się że to BZDURA wymyślona przez PK !! Rygielski to już dawno się zbłaźnił musisz być ślepy że tego nie widzisz ! Rygiel to sam pewnie żałuje że zaczął ten swój Chalange.
Ziggy a co powiesz o tych wszystkich sprawach, scamch i nieetycznych zachowań tu poruszaliśmy skoro tyle wiesz ?
- moderowanie postów, banowanie użytkowników forum za krytykę, nachalny marketing, prowadzenie szkoleń online w trybie OFFLINE, "Magiczny wskaźnik KG", papierowe skuteczności, kasowanie niewygodnych pytań w mediach społ., naganianie na kupno bezwartościowych tokenów, sprzedawanie wiedzy z kilku książek za ciężką kasę, mówienie że zarabiam 50% miesięcznie a w praktyce 8% ? Tak na szybko.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ