PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

nasreddin pisze: stawki rozne zalezne od stopnia pewnosci sytuacji .czesto piramiduje.t=1661&postdays=0&postorder=asc&start=200

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

A czy możesz się pochwalić ile wynosi Twoja miesięczna średnia zysku w procentach? Jeżeli to nie tajemnica oczywiście.

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

nie prowadze takich statystyk ale nie ma tragedii :D

Dodano po 2 godzinach 57 minutach:

jak sygnaly moga byc?:D

Dodano po 9 minutach:

podumujmy dzien dzisiejszy : z wejsc auslanco - panca eagle 150 pips z dywergencji 80
z odbicia 100 total 330 :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 489
Rejestracja: 19 sie 2006, 23:19

Nieprzeczytany post autor: iwan »

nasreddin pisze:podumujmy dzien dzisiejszy : z wejsc auslanco - panca eagle 150 pips z dywergencji 80
z odbicia 100 total 330
Obserwuje ten system i mam do niego sympatie lecz problemem jest fakt ze czerwony box tworzy sie o swicie i nalezaloby przed 8 rano popatrzec na wykres a to jest problem.
Ale do rzeczy.
Jak z wejsc Auslanco "wytrzymales" 150 pips. Uzywasz oczekujacego zlecenia trailing stop?
Odbicie 80 pips? masz na mysli uksztaltowanie podwojnego szczytu i dalszy zjazd na 80 pkt?
Dywergencja. Jaka?

Pozdrawiam
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

ad 1 obserwacja gana i fibo - duza czujnosc przy ok 202 40 wiesz jak juz sie zlapie zaczepne to mozna trzymac
ad 2 i 3 vide http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 0366#60366

Dodano po 2 minutach:
NewTrader pisze:
nasreddin pisze:czasem gram komentujac live
to czekam w poniedziałek na jakies sygnały :)

Awatar użytkownika
wojtasek
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:25

Nieprzeczytany post autor: wojtasek »

nasreddin, pytanie techniczne: czas dla ramki wskaźnika z prawej strony masz ustawiony raz na 7:30 CEST, innym razem na 7:00 CEST (a nie 5:30). Skądś to wynika? Z backtestów?

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

z platformy : na admirale jest czas -h1, na alpari biezacy. a wielkosc boxu chce miec po prostu jak najwieksza.a rzeczywiscie jest roznica na ktora wczesniej nie zwrocilem uwagi - przypadek
Ostatnio zmieniony 12 maja 2008, 23:45 przez nasreddin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtasek
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:25

Nieprzeczytany post autor: wojtasek »

nasreddin pisze:z platformy : na admirale jest czas -h1, na alpari biezacy
wydaje mi się, że to uwzględniłem (porównałem z moją platformą), ale mogę się mylić. Krótko mówiąc, dajesz box 0:00 - 7:00, kawka i do roboty; good luck! :wink:

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

yes sir ! :D

Dodano po 8 godzinach 7 minutach:

dodatkowym atutem systemu jest to ze na granice boxu mozna sobie wrzucic jakas dzyndzale typu chin breakout alert i isc dospac /swoja droga ciekawe czy przebije przed danymi

Awatar użytkownika
nikolas
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 19 gru 2007, 17:42

Nieprzeczytany post autor: nikolas »

Sygnal ostrzejszy od oczekiwanego powrot do boxa jak myslisz nasreddin warto wejsc w shorta jak swieca przebije sie spowrotem w dól czy raczej rynek w tej chwili jest zbytnio zdezorientowany i lepiej przeczekać.

ODPOWIEDZ