PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Grzegorz314
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 08 wrz 2014, 17:53

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: Grzegorz314 »

Jeśli masz problem z translatorem to polecam dobrego wujka gogle: darmowy i kojarzy w miarę dobrze, do tego stopnia, że przynajmniej można wywnioskować z kontekstu, czyli translate.google.pl
I masz tam kilkadziesiąt jezykow. Warto.

najwiekszagwiazda
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2015, 16:48

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: najwiekszagwiazda »

testowałem ten system na danych z ostatnich dwóch lat - konkluzja jest następująca: trafność na ponad 1000 transakcji oscyluje poniżej 50% czyli teoretycznie zyskasz wiecej jak będziesz rzucał monetą ;P

system nie jest zyskowny w dluższej perspektywie, nie polecam

CarlosFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 27 sty 2016, 08:49

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: CarlosFX »

Też się na nim przejechałem

Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 489
Rejestracja: 19 sie 2006, 23:19

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: iwan »

najwiekszagwiazda pisze:testowałem ten system na danych z ostatnich dwóch lat - konkluzja jest następująca: trafność na ponad 1000 transakcji oscyluje poniżej 50% czyli teoretycznie zyskasz wiecej jak będziesz rzucał monetą ;P

system nie jest zyskowny w dluższej perspektywie, nie polecam

Szkoda ze nie podałeś jaki jest stosunek średniego zysku do straty (Revard/Risk).
Skoro trafność oscyluje poniżej 50% to rozumiem ze jest nieco ponizej 50%, a wiec jesli R/R byłby np. 3:1 to czy na pewno system będzie na 1000 transakcji tracił?
Zmierzam do tego, ze zanim napiszesz ze cos nie zarabia to musisz podać podstawowe dane z testu.
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

fibo
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:38

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: fibo »

Tak się zastanawiam. Jeśli trafność tego systemu oscyluje w granicach 50% to czy istniałaby możliwość podrasowania go progresją?
„Trzeba dyscypliny, cierpliwości i odwagi. Musisz mieć chęć do stracenia, ale jednocześnie silne pragnienie, by wygrać.” – Gary Biefeldt

Awatar użytkownika
marcinjasik35
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2021, 14:28

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: marcinjasik35 »

jest jakiś automat do tego systemu? jest ktoś na tym forum co może to zaprogramować?

ODPOWIEDZ