PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
guzik116
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 wrz 2008, 20:40

Nieprzeczytany post autor: guzik116 »

Zależy , mi chodzi raczej o czerwony box, gdyż korzystam z tej wersji przygotowanej przez luktoma. Jest skuteczna, jednak ja ciągle mam problem z precyzyjnym wejściem. Dzisiaj złapało mnie fałszywe wejście na gbp/jpy (wszystkie wskaźniki tego systemu mówiły WEJDŹ ! ). A jednak cofnęło się i sl 55p załapany :(. Szczerze nie polecałbym Pancy na inne pary niż jenowe. Aczkolwiek zauważyłem że zaskakująco dobre wyniki przynosi na parze USD/CAD.

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

Miałbym proźbę, mógłby ktoś załączyć tutaj tą straregię Panca-Eagle Break Out Forex Indicator

Na stronach zagranicznych opisujących ten system wszystkie linki download są nie aktualne.

EDIT: ok znalazłem, w załączniku zamieszczam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

a7531
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 24 cze 2007, 14:22

PANCA EAGLE

Nieprzeczytany post autor: a7531 »

Witam,
Jestem zainteresowany tym systemem, ale jak mam go ściągnąć, skoro zawsze "pojawia się informacja "Sorry We're still busy upgrading ''

pieczarko
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 13 paź 2009, 17:22

Re: PANCA EAGLE

Nieprzeczytany post autor: pieczarko »

a7531 pisze:Witam,
Jestem zainteresowany tym systemem, ale jak mam go ściągnąć, skoro zawsze "pojawia się informacja "Sorry We're still busy upgrading ''
w całym wątku jest dużo linków do pobrania,


ja mam pytanie techniczne do użytkowników tej strategii, bo każdy ma inne ustawienia boxa, w zależności od czasu platformy, przetestowałem różne kombinacje i zmiana 1h +/- ma duże znaczenie.

nasreddin pisał ze 00:00-7:00 - wg czasu polskiego?

na oryginalnej stronie forum pisze

"2.Trading Hour: You have to wait for the bars to get past the red box before you place an order at 10.30-21.00 WIB (GMT +7) in TF :30 Minute"

czyli box ma się konczyc o 10:30 +7 czyli liczac na polski (GMT+1) 4:30?

Na razie testuje tą strategie z połączeniu oczywiscie z innymi jednak dobre ustawienie boxa jest bardzo ważne,

jak jest u Was?

z góry dziekuje za wszelkie odpowiedzi ;)

pozdrawiam!

jarod
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 21 lip 2009, 09:41

Nieprzeczytany post autor: jarod »

Cała filozofia tego i innych systemów związanych z przekroczeniem pewnego poziomu cenowego polega na tym, że po prostu grasz zgodnie z ruchem ceny ;) a zmienność rynku pozwala wyhaczyć kilka kilkanascie pipsów. Większe jest prawdopodobieństwo kontynuacji trendu, niż to że akurat właśnie trafisz w jego koniec. Ustaw boxa jak chcesz ja daję od 1 do 7.30 naszego czasu, a nawet - weź i nanieś losową linię na wykres i graj w ten sposób że jak cena podchodzi "od dołu: dajesz buy a jak "od góry" to sell. Niewiarygodnie skuteczne ;)

pieczarko
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 13 paź 2009, 17:22

Nieprzeczytany post autor: pieczarko »

tak tak wiem na czym polega ten i inne podobne systemy

chodzi mi o to, (tzn nie ma reguły) ze skoki nocne wyznaczają te granice
czasem są one od 2:00-5:00 i wtedy nie ma znaczenia czy box jest od 23:00/00:00 czy tam od 1:00 (tak samo z jego zakończeniem)

jednak np patrząc na dzień dzisiejszy na geju, im później ustawiony moment zakończenia boxa tym więcej pipsów do stracenia - jednak może tak jest bezpieczniej? Mniej sygnałów - jednak są one dużo pewniejsze? ;)

jarod
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 21 lip 2009, 09:41

Nieprzeczytany post autor: jarod »

Na forexie nic nie jest pewne ;)

figofago
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 01 gru 2008, 14:31

Nieprzeczytany post autor: figofago »

Cześć

Mam prośbę. Czy ktoś może mi pomoc w znalezieniu wskaxnika Gann Hilo ale takie z alarmem i informacja na jakim interwale i jakim przedziale czasowym odbywa sie przecięcie Gann Hilo przez wykres ceny. Chodzi mi własnie o to abym miał alarm wizualny i dźwiekowy na przecięcie wykresu ceny przez Gann Hilo. Czy ktoś może znalazł juz taki wskaźnik.? Bo wiem że jakieś tego typu wskaźniki kążą w intenecie. Z jakim opóxnieniem działa ten wskaźnik. Czy daje alarm od razu czy na następonej świecy?

Z góry dziękuję za pomoc

Artur

fx_rambo
Gaduła
Gaduła
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2010, 17:11

Nieprzeczytany post autor: fx_rambo »

figofago pisze:Cześć

Mam prośbę. Czy ktoś może mi pomoc w znalezieniu wskaxnika Gann Hilo ale takie z alarmem i informacja na jakim interwale i jakim przedziale czasowym odbywa sie przecięcie Gann Hilo przez wykres ceny. Chodzi mi własnie o to abym miał alarm wizualny i dźwiekowy na przecięcie wykresu ceny przez Gann Hilo. Czy ktoś może znalazł juz taki wskaźnik.? Bo wiem że jakieś tego typu wskaźniki kążą w intenecie. Z jakim opóxnieniem działa ten wskaźnik. Czy daje alarm od razu czy na następonej świecy?

Z góry dziękuję za pomoc

Artur
witam
link z indykiem
powodzenia
http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=218474

Awatar użytkownika
floristik
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 07 maja 2008, 15:11

Nieprzeczytany post autor: floristik »

witam
male pytanko na jakich ustawieniach macie boks na edku i kablu?
pozdrawiam
Najważniejsza rzecz w zarabianiu pieniędzy na FX - nie pozwól stratom wymknąć się spod kontroli

ODPOWIEDZ