PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

zajmuje sie zawodowo skalpowaniem / tylko na gbpjpy/ pon umozliwia to wieksza kontrole nad sytuacja i zasobami.na parze funt - jen sa dla mnie za duze wahania zeby grac auslanco h1 h4. ale ogolnie biore rowniez pod uwage sytuacje na h1 i h4 auslanco oraz trendline ew dywergencje.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2008, 16:15 przez nasreddin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtasek
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:25

Nieprzeczytany post autor: wojtasek »

musisz mieć niezłe procedury decyzyjne - patrząc na Twoje wykresy i liczne :wink: wskaźniki.

horhe1984
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 13 gru 2007, 13:09

Nieprzeczytany post autor: horhe1984 »

Zaczalem tlumaczyc translatorem ten system tak jak poradzil kolega :) i doszedlem do momentu kiedy autor podaje ze nalezy zmienic daily pivot start time przy zaczeciu kazdej z sesji i tutaj mam pytanie jakie godziny nas obawiazuja uwzgledniajac przesuniecie czasowe jezeli chodzi o otwarcie gieldy w Londynie czy te które podal autor zgadzaja sie z nasza strefa czasowa czyli 3 EST ?

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

wojtasek : dlatego mieszcze sie w tych 5 procentach ktorzy kosza kase :D.im wiecej wskaznikow wykorzystujacych rozne (!) rownania czy teorie matematyczne / sprawdzone w praktyce przez wielkie nazwiska gieldy/ tym skutecznosc systemu wyzsza IMHO /wiem ze sa rozne szkoly/

Dodano po 9 minutach:

horhe : sluszna uwaga .ja uzywam autopivota odnoszacego sie wylacznie do sesji londynskiej. mam kilka wskaznikow pivota ale kazdy pokazuje dane w/g sesji londynskiej.myslalem tez o instalacji 3 platform : europejskiej azjatyckiej i amerykanskiej ale wszystkie po zainstalowaniu automatycznie loguja sie do strefy +/- 3h max, moze ktos ma na to jakis sposob?

Awatar użytkownika
fenix777
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 01 paź 2006, 09:35

Nieprzeczytany post autor: fenix777 »

Ja tam korzystam z Eagle Braeakout system :)
TP 12, SL 15 dla E/U 100% skuteczności :)

ps. oczywiście forexfactory :P
Morfeus do Neo:
"There`s a difference between knowing the path and walking the path"
Pomyśl na rynku forex o tym cytacie z filmu "Matrix".

NewTrader
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 14 kwie 2008, 19:03

Nieprzeczytany post autor: NewTrader »

nasreddin
ile tak mniej wiecej pipsów dzienie wyskalpujesz?

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

minimum 60 srednio 100 - 200 pips dziennie moj rekord to 700 a straty juz dawno nie mialem.stawki rozne zalezne od stopnia pewnosci sytuacji .czesto piramiduje.czasem gram komentujac live http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... &start=200

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

nasreddin pisze:zajmuje sie zawodowo skalpowaniem
Co chcesz przez to powiedzieć? Chodzi o to, że po prostu utrzymujesz się z tego, czy pracujesz dla jakiejś firmy?

NewTrader
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 14 kwie 2008, 19:03

Nieprzeczytany post autor: NewTrader »

nasreddin pisze:czasem gram komentujac live
to czekam w poniedziałek na jakies sygnały :)

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

NewTrader pisze:to czekam w poniedziałek na jakies sygnały Smile
Przy skalpingu chyba nie wiele Ci dadzą sygnały, bo one szybko tracą na aktualności.

ODPOWIEDZ