PAMM accounts - Zarządzanie obcym kapitałem

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.

Czypowierzyłbyś swoje środki w zarządzanie?

tak - jeszcze nie zarabiam na fx
14
11%
tak - choć sam zarabiam (dywersyfikacja)
44
33%
tak - nie mam czasu na fx
15
11%
nie - pomimo że nie zarabiam
28
21%
nie - sam dobrze zarabiam
31
23%
 
Liczba głosów: 132

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

ZZ dziękuję za odpowiedź... chyba :wink:

Widzę, że ostatnio często chwalisz się swoją stopką, tylko że ja prosty człek jestem i połowy słów w niej użytych nie rozumiem :wink:

Ponadto, z tego co widzę, żadnej ze swoich licznych pochwał nie zawdzięczasz tejże stopce :wink:

Podbijałem, ponieważ dyskusja jest żywa w temacie zarządzania kontem PAMM i kwestii zgodności takiego procederu z prawem.

Ja natomiast rozważam opcję odwrotną.

Ponieważ moje profity z Forex nie są ani stałe ani zadowalające, zastanawiałem się nad stworzeniem portfela kont PAMM, w które ulokowałbym środki.

Przykładowo: gram za 10% swoich środków przeznaczonych na Forex, 10% trzymam w rezerwie, a 80% rozdzielam na 8 kont PAMM i patrzę jak mi rośnie... bądź spada 8)

To chyba nie jest w POlandzie karane...?

Teraz właśnie myśl światła mój umysł zgwałciła, że może chodziło Ci o to, że mam od tych gości (PAMMowców) żądać wyników z ostatnich 5 lat potwierdzonych przez KNF i CFTC? :idea: :wink:

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Teraz właśnie myśl światła mój umysł zgwałciła, że może chodziło Ci o to, że mam od tych gości (PAMMowców) żądać wyników z ostatnich 5 lat potwierdzonych przez KNF i CFTC? Idea Wink
Dokładnie o to chodzi.
Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

ODPOWIEDZ