PAMM accounts - Zarządzanie obcym kapitałem

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.

Czypowierzyłbyś swoje środki w zarządzanie?

tak - jeszcze nie zarabiam na fx
14
11%
tak - choć sam zarabiam (dywersyfikacja)
44
33%
tak - nie mam czasu na fx
15
11%
nie - pomimo że nie zarabiam
28
21%
nie - sam dobrze zarabiam
31
23%
 
Liczba głosów: 132

new_trader
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2009, 20:24

Zarzadzanie obcym kapitałem

Nieprzeczytany post autor: new_trader »

Hej czy twoja wypowiedz oznacza iż widzisz sposób aby legalnie grać za czyjąś kase?
Ja szukam juz na poważnie takiego rozwiązania.
fxadi pisze:Są inne mozliwości zarządzanie kapitałem własnie je analizuje z mecenasami po wnikliwej obserwacji zauważyłem pare wyjsc jedne tansze drugie drozsze nie omieszkam was zawiadomic kiedy skoncze.

zdrapka
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 31 maja 2010, 10:09

Nieprzeczytany post autor: zdrapka »

Ja mam konto zarządzane w FXM i w planach konto w FxSalt.
Pracują świetnie.
I Ci co tutaj się mądrują, że to nie działa, że ryzyko itd. po prostu nie wiedzą co mówią.
A to, że się jakaś firma nie reklamuje, to bardzo dobry znak. Nie chcę, by mój trader czy broker skończył jak Kluska z Optimusa. Zanim się wybronił, US go zniszczył.
PAMM to super sprawa.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, 13:12 przez zdrapka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

zdrapka pisze:I Ci co tutaj się mądrują, że to nie działa, że ryzyko itd. po prostu nie widzą co mówią.
Ale kto tak pisze? Przytocz cytat o co Ci chodzi.
Coś mi się zdaje, że chciałeś się zareklamować tylko.
zdrapka pisze:PAMM to super sprawa.
technicznie tak
zdrapka pisze:A to, że się jakaś firma nie reklamuje, to bardzo dobry znak.
Nie wiem czy brak opinii to dobry znak.. :wink:
Jak coś jest mało znane, to budzi dystans.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

zdrapka
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 31 maja 2010, 10:09

Nieprzeczytany post autor: zdrapka »

"Jeśli jedzenie lub inwestycje można bez trudu kupić, są nazbyt rozreklamowane, mają wygodne, przyciągające wzrok opakowanie, a biura sprzedaży oraz sprzedawców można znaleźć na rogu każdej ulicy, to prawdopodobnie ani jedno ani drugie nie jest dla nas dobre. (...) najlepsze, najzdrowsze i najbardziej wartościowe jedzenie znajdziemy w niedużych, mało znanych restauracjach; tak samo najlepsze inwestycje znajdziemy w niewielkich, mało znanych miejscach prowadzonych przez prawdziwych artystów i utalentowanych geniuszy, a nie wielkie korporacje". Znacie autora? :)
Im więcej reklamy (blasku), tym mniej pieniędzy można zarobić. Przykład: lokaty bankowe. Łupienie biednych ludzi.
Zamiast być dawcą kapitału (przegrywającym) na Forexie wolę szukac inwestycyjnych klejnotów i na nich zarabiać.

Dodano po 5 minutach:
reptile pisze:
zdrapka pisze:I Ci co tutaj się mądrują, że to nie działa, że ryzyko itd. po prostu nie widzą co mówią.
Ale kto tak pisze? Przytocz cytat o co Ci chodzi.
Coś mi się zdaje, że chciałeś się zareklamować tylko.
zdrapka pisze:PAMM to super sprawa.
technicznie tak
zdrapka pisze:A to, że się jakaś firma nie reklamuje, to bardzo dobry znak.
Nie wiem czy brak opinii to dobry znak.. :wink:
Jak coś jest mało znane, to budzi dystans.
Zgadzam się, ale to zależy czyje opinie bierzesz pod uwagę. Jeśli zapytasz fryzjera, czy powinieneś się obciąć, to wiesz, co Ci doradzi ;)
Często na forach najwięcej do powiedzenia mają ludzie, którzy czegoś nigdy nie robili, ale wiedzą, że to jest złe. Skąd wiedzą? "Po prostu wiedzą". (nie bierz tego do siebie) Po co mi takie opinie :)

Awatar użytkownika
Cancer0s
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 28 wrz 2009, 22:14

Nieprzeczytany post autor: Cancer0s »

Tig3r pisze: Boby_Fischer napisał:
czy licencja CFA upoważnia mnie do tego? CFA jest międzynarodowym odpowiednikiem polskiego DI ( w uproszczeniu)


Nie w Polsce. Musisz mieć DI (jak masz CFA to możesz złożyć podanie o zwolnienie z części egzaminów).
Pierwsze słyszę... CFA daje takie same prawa w Polsce co DI...
Zapraszam na moją nową stronę -> klik w "WWW". Codzienne analizy i komentarze.

lamieeee
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2010, 10:59

Nieprzeczytany post autor: lamieeee »

Cancer0s, to Ci moge powiedziec na 100% ze nie daje, niestety. Byly plany zeby dawala, ale Zwiazek Doradcow sie nie dogadal z CFAI i pomysl padl kilka lat temu.

hannibal
Gaduła
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:05

Nieprzeczytany post autor: hannibal »

a propos nieznanej restauracji....otrułem się w takiej....menu dnia było Margin Call :mrgreen:

Kris25
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2011, 09:59

Nieprzeczytany post autor: Kris25 »

Mam trochę kapitału który chciałbym zainwestować na forexie .
Zamierzam założyc konto PAMM i powierzyć zarządzanie traderowi gdyż sam się na tym za bardzo nie znam i nie mam zbytniio czasu .
Mam już jednego na oku ( opinie 2 osób które z jego usług skorzystały i póki co nie żałują ) ale chciałbym się od Was dowiedzieć z których usług można by skorzystać aby nie zaliczyć wtopy ( lub ograniczyć ją do minimum) chociaż wiem że takie ryzyko zawsze istnieje .

Awatar użytkownika
Tymek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 648
Rejestracja: 20 mar 2006, 13:39

Nieprzeczytany post autor: Tymek »

Sprawdź historię trejdera, robota etc.
Tylko wyniki z rzeczywistych kont są miarodajne.
Nie ufaj testom historycznym.
Sprawdź czy poziom ryzyka jest adekwatny do twojego
profilu i czy masz wystarczająco pieniędzy by grać daną
strategią.
Każdy chce mieć pieniądze, ale pieniądze nie zawsze chcą każdego ;)

Awatar użytkownika
El Coyote
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 18 mar 2011, 05:06

Nieprzeczytany post autor: El Coyote »

A tak z innej beczki. Skąd przekonanie że zarządzanie poprzez PAMM jest legalne/nie potrzeba do tego licencji? PAMM to tylko rozwiązanie technologiczne - ułatwienie i automatyzacja pewnych spraw po stronie brokera. A przecież sam fakt zarządzania cudzymi środkami jak najbardziej ma miejsce.

ODPOWIEDZ