Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

JA TEŻ NIC NIE OSIĄGNĘŁAM POLICJA W NIEMCZECH MILCZY OD PARU MIESIĘCY. BANK NIE Odzyskał ANI GROSZA PRZEZ CHARGEBACK CO JEST DZIWNE BO TE H.. DZWONILI TWIERDZĄC ŻE WIDZĄ ŻE ODZYSKALAM 2 TYS EURO A MóJ BANK POWIEDZIAŁ ŻE PORTUGALSKI BANK ODMÓWIŁ, 🤐 I CO z tym zrobić? Żadnego meila nie doytalam z banku. Jaka przyczyna jest odmowy dopiero po tel. do in
folini dostałam odpowiedź że bank z Portugalii odmówił. A inni z i nych banków dostali zwroty. Co mam o tym sądzić. Pisalam do rzecznika praw konsumentów i to samo mi odpisał czyli nic. Masakra 🥴🥴🥴🥴🥴🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢🤐🤐

Netka22
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2021, 19:12

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Netka22 »

Hej. Co prawda ja wkopałam się długo przed tym, jak zaczęło cokolwiek na ich temat się pojawiać. Sama usiłowałam pisać gdzie się da, żeby ostrzec innych, pisałam również do prawdziwej firmy z UK z informacją, że się pod nich podszywają.
Przypomniałam sobie o nich dzisiaj i byłam ciekawa, jak dalej wygląda sytuacja.
Trafiłam na pacifice, bo wypelnialam płatne ankiety. Na ich stronie były też oferty, za które dostawało się pieniądze. Była tam oferta Bitcoin trader. Po wysłaniu numeru telefonu i imienia, oddzwaniali oszuści z różnych platform. Ja trafiłam na Pacifica Group. Osobiście niewiele straciłam, bo za wpłacenie depozytu dostałam 200 dolarów. Ale depozyt wpłacałam w euro, 250 chyba, więc różnice straciłam.
Widzę, że jedynie Miller się nie zmienił, ze mną kontaktowały się osoby o innych imionach 🤣 uwierzyłam w te ich linki z informacjami o ich firmie, następnego dnia zaczęłam analizować po tym jak nalegali na anydesk i na szczęście się wycofałam. Wydzwaniali długo, do póki nie doszło do nich, że ja nic już nie wpłacę.
Odwoływałam się w banku dwa razy i niestety nie odzyskałam chargeback. Kilku innym osobom się udało, ale w innych bankach. U mnie wysłali dokument od tych oszustów jako dowód w sprawie i dlaczego chargeback odrzucony. Było to jakby potwierdzenie wplaty, ale wszystko po rusku więc niewiele zrozumiałam. Dałam sobie spokój, bo niewiele straciłam, ale jak czytam komentarze tutaj to okropnie wam współczuję... Nie wiem sama co bym zrobiła, gdybym straciła tak duże pieniądze. Oni są niestety nieuchwytni i dobrze o tym wiedzą... Życzę tym sku**ysynom jak najgorzej za ich sposób na zarobek.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Ostatnio, rozpatrując inny potencjalny scam, trafiłem na coś takiego:
2021-10-30_124830.jpg
Oczywiścieście, zawsze zalecam ostrożność, nawet w kontaktach z taką firmą!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ