Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Dzisiaj dzwonili bo chciałem wypłacić pieniądze. Chcą bym założył portfel elektroniczny coinbase. Co mam robić?

mustak3@wp.pl
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2021, 01:06

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: mustak3@wp.pl »

Zmienili adres teraz jest thepacifica-group.com twierdzą że mieli problemy techniczne

Nikolnikol
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2021, 20:28

Pozew grupowy ?

Nieprzeczytany post autor: Nikolnikol »

Jest nas sporo może pozew grupowy ? Jeszcze nie zamknęłam konta bo kazali mi czekać przez transakcje na minusie ! Pomocy co robić ?! Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

mustak3@wp.pl pisze:
09 lut 2021, 15:50
Podobno do wypłaty środków trzeba zweryfikować konto, a e tym celu trzeba wysłać kopie dokumentów czy to jest bezpieczne?
To ty wpłaciłeś/łaś pieniądze tak po prostu, komuś kto nawet nie przedstawił żadnej umowy???
Co wy, ludzie, wyczyniacie?!
Prezenty rozdajecie?

Żaden poważny broker nie otworzy ci konta realnego bez weryfikacji twoich dokumentów, i nie przyjmie twoich pieniędzy zanim cię nie zweryfikuje!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

siwy660 pisze:
09 lut 2021, 19:46
Dzisiaj dzwonili bo chciałem wypłacić pieniądze. Chcą bym założył portfel elektroniczny coinbase. Co mam robić?
Nie dawać złodziejom więcej pieniędzy!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Strona Dział a
Thepacifica-group.com

FreeWay

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Nie do wiary jak ludzie są naiwni , inwestować można ale najpierw trzeba zdobyć choćby podstawową wiedze , nawet jak by to nie był oszust to rynek by wam konta wyczyścił bez strategii i przygotowania psychologicznego nie ma na rynku czego szukać.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:
09 lut 2021, 23:00
Nie do wiary jak ludzie są naiwni , inwestować można ale najpierw trzeba zdobyć choćby podstawową wiedze , nawet jak by to nie był oszust to rynek by wam konta wyczyścił bez strategii i przygotowania psychologicznego nie ma na rynku czego szukać.
Aż się nie mieści w głowie, że po aferze Amber Gold ludzie nadal tacy naiwni i głupi. Bo nie da sie tego inaczej nazwać.

spaw.seba@vp.pl
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 03 lut 2021, 09:05

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: spaw.seba@vp.pl »

grzybek78 pisze:
09 lut 2021, 18:45
Witam
Oszukany na 6000€
Strona i platforma zniknęły z neta
Na viberze sygnał jest
Odpisują proszę czekać
nie tyle znikneła co zmienił sie lekko adres : https://webtrader.thepacifica-group.com/login
Bastek

mp4s
Gaduła
Gaduła
Posty: 98
Rejestracja: 13 sty 2021, 10:48

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: mp4s »

Ja to jestem w szoku, jakie wy duże pieniądze przelaliście ot tak do jakiegoś dziwnego brokera... ludzie.
Ja widzę że młodzi ludzi się śmieją że jak jeden dziadek z drugim może wpaść na metodę na wnuczka, a jesteście dokładnie tacy sami.

Po pierwsze - na przyszłość sprawdzajcie istnienie broka albo tutaj na nawigatorze, albo na stronie babypips, forexarmy lub forexfactory.
Ja na przykład od lat korzystam z IC-markets i powiem uczciwie, że najlepszy broker z jakim miałem do czynienia kiedykolwiek.

Po drugie - jak wpłaciliście kase kartą debetową lub kredytową - róbcie charge back, kasa do was wróci... a banki są ubezpieczone na takie okazje. To właściwie jedyny sposób żeby kasę odzyskać.

Po trzecie nie wpłacajcie żadnych więcej pieniędzy ! Pod żadnym pozorem... oni was dalej próbują w jajo robić.

I rada na przysżłość - ja zawsze, nawet jak znajdowałem broka z dobrymi opiniami, to wpacałem nie dużą kasę, rzędu 100-200 EUR, robiłem jakiś tam obrót i wypłacałem całość. U uczciwego brokera, wypłata środków od brokera następuje max w ciągu 24 godzin.

Dopiero po udanym "teście" wpłacałem normalną kasę do "spekulacji".

Aha - jeszcze jedna sprawa - do brokera nie wpłaca się całej kasy na trading, tylko minimum potrzebne do otwarcia pozycji + jakiś margines. W moim wypadku ja trzymam maksymalnie około 5% kasy jednorazowo... a po udanej transakcji po prostu wypłacam.
Niniejszy wpis ani w całości ani w części nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. Wszystko co robisz, robisz na własną odpowiedzialność.

ODPOWIEDZ