Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Dzisiaj znowu dzwonił Kowalski i namawiał do wycofania chergeback. Twierdzi że chciał mi wypłacić kase ale ją zablokowałem. Musze szybko odblokować to mi prześle. I co śmieszne już nie musze opłacać żadnej skrytki ani podatku 19% kase odsyłą odrazu na moje konto....qrwa co za brednie... Jutro ma dzwonić znowu. Powiem mu że to nie ja zablokowałem pieniądze tylko policja.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

siwy660 pisze:
09 mar 2021, 14:57
Dzisiaj znowu dzwonił Kowalski i namawiał do wycofania chergeback. Twierdzi że chciał mi wypłacić kase ale ją zablokowałem. Musze szybko odblokować to mi prześle. I co śmieszne już nie musze opłacać żadnej skrytki ani podatku 19% kase odsyłą odrazu na moje konto....qrwa co za brednie... Jutro ma dzwonić znowu. Powiem mu że to nie ja zablokowałem pieniądze tylko policja.
Jeszcze mu powiedz, że musi ci zwrócić twoje pieniądze plus 19%, bo inaczej policja do niego zaraz przyjedzie i go aresztuje.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

ninjaproject pisze:
09 mar 2021, 15:01
siwy660 pisze:
09 mar 2021, 14:57
Dzisiaj znowu dzwonił Kowalski i namawiał do wycofania chergeback. Twierdzi że chciał mi wypłacić kase ale ją zablokowałem. Musze szybko odblokować to mi prześle. I co śmieszne już nie musze opłacać żadnej skrytki ani podatku 19% kase odsyłą odrazu na moje konto....qrwa co za brednie... Jutro ma dzwonić znowu. Powiem mu że to nie ja zablokowałem pieniądze tylko policja.
Jeszcze mu powiedz, że musi ci zwrócić twoje pieniądze plus 19%, bo inaczej policja do niego zaraz przyjedzie i go aresztuje.
ninjaproject to jakaś ironia ?

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

siwy660 pisze:
09 mar 2021, 15:09
ninjaproject pisze:
09 mar 2021, 15:01
siwy660 pisze:
09 mar 2021, 14:57
Dzisiaj znowu dzwonił Kowalski i namawiał do wycofania chergeback. Twierdzi że chciał mi wypłacić kase ale ją zablokowałem. Musze szybko odblokować to mi prześle. I co śmieszne już nie musze opłacać żadnej skrytki ani podatku 19% kase odsyłą odrazu na moje konto....qrwa co za brednie... Jutro ma dzwonić znowu. Powiem mu że to nie ja zablokowałem pieniądze tylko policja.
Jeszcze mu powiedz, że musi ci zwrócić twoje pieniądze plus 19%, bo inaczej policja do niego zaraz przyjedzie i go aresztuje.
ninjaproject to jakaś ironia ?
Nie, tak z nimi trzeba, walczyć ich własną bronią!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Ciekawe co tam się wydarzyło że tak wydzwania. Dzwoni codziennie z tym że ja już nie odbieram. Sporadycznie i z ciekawości co jeszcze chca. Zgłaszać policji w jakim celu jeszcze wydzwaniają ? Czy dać se spokoj. Jak uważacie ?

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

siwy660 pisze:
09 mar 2021, 21:48
Ciekawe co tam się wydarzyło że tak wydzwania. Dzwoni codziennie z tym że ja już nie odbieram. Sporadycznie i z ciekawości co jeszcze chca. Zgłaszać policji w jakim celu jeszcze wydzwaniają ? Czy dać se spokoj. Jak uważacie ?
Uważam że odbierać choć by po to by sprawdzić co tam się dzieje i czego się jeszcze dopuszczą. A już mając świadomość że to oszuści to po prostu odbijać piłeczkę tak długo jak to jest możliwe. Mało tego nagrywać ich rozmowy przez wybraną aplikację. Ja tak robię.Moze kiedyś oby w bardzo szybkim czasie przydadzą się te nagrania w sądzie. A może w końcu przeleją komuś jakieś pieniądze bo mają konta zablokowane przez policję, żeby udowodnić że nie są złodziejami zaczną oddawać kasę. TO TAKIE MAŁE SKRYTE Marzenie 🤔🤔🤔??
Tak wogóle myślę że ta grupa składa się dosłownie z 8 ludzi. 4 facetów i 4 kobiety dlaczego tak myślę,: ponieważ po pierwsze mowa ciągle o imionach Wiktor, Dawid, Hubert, Adam. I KOBIETY : OLIWIA, Patrycja, chyba Monika ale już nie pamiętam.. Ale jest prawdopodobne że jest ich tylko czterech dlaczego? Bo jak wysłałam nagranie z Wiktorem do innej poszkodowanej to ona stwierdziła że to Hubert. Więc i tak może być ze do wybranych osób dzwonią na zmianę jeśli nie dawają rady przekonać do swoich racji tak było u mnie. A teraz mam prośbę niech każdy z was napisze numer konta na które wpłacaliscie pieniądze osobiście myślę że są też tylko 4 max 8 jeżeli dobrze kombinuje. A dlaczego? Ponieważ Wiktor powiedział że prześlę mi kopię przelewów jak wyplacano pieniądze innym ludzią myślę. Ze poda te które nie znam a to będą ich konta. Dajcie znać co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

MonaFab3 pisze:
09 mar 2021, 23:54
siwy660 pisze:
09 mar 2021, 21:48
Ciekawe co tam się wydarzyło że tak wydzwania. Dzwoni codziennie z tym że ja już nie odbieram. Sporadycznie i z ciekawości co jeszcze chca. Zgłaszać policji w jakim celu jeszcze wydzwaniają ? Czy dać se spokoj. Jak uważacie ?
Uważam że odbierać choć by po to by sprawdzić co tam się dzieje i czego się jeszcze dopuszczą. A już mając świadomość że to oszuści to po prostu odbijać piłeczkę tak długo jak to jest możliwe. Mało tego nagrywać ich rozmowy przez wybraną aplikację. Ja tak robię.Moze kiedyś oby w bardzo szybkim czasie przydadzą się te nagrania w sądzie. A może w końcu przeleją komuś jakieś pieniądze bo mają konta zablokowane przez policję, żeby udowodnić że nie są złodziejami zaczną oddawać kasę. TO TAKIE MAŁE SKRYTE Marzenie 🤔🤔🤔??
Tak wogóle myślę że ta grupa składa się dosłownie z 8 ludzi. 4 facetów i 4 kobiety dlaczego tak myślę,: ponieważ po pierwsze mowa ciągle o imionach Wiktor, Dawid, Hubert, Adam. I KOBIETY : OLIWIA, Patrycja, chyba Monika ale już nie pamiętam.. Ale jest prawdopodobne że jest ich tylko czterech dlaczego? Bo jak wysłałam nagranie z Wiktorem do innej poszkodowanej to ona stwierdziła że to Hubert. Więc i tak może być ze do wybranych osób dzwonią na zmianę jeśli nie dawają rady przekonać do swoich racji tak było u mnie. A teraz mam prośbę niech każdy z was napisze numer konta na które wpłacaliscie pieniądze osobiście myślę że są też tylko 4 max 8 jeżeli dobrze kombinuje. A dlaczego? Ponieważ Wiktor powiedział że prześlę mi kopię przelewów jak wyplacano pieniądze innym ludzią myślę. Ze poda te które nie znam a to będą ich konta. Dajcie znać co o tym myślicie?
Przecież to nie są ich prawdziwe imiona!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

Myhomecare46 pisze:
09 mar 2021, 13:02
Sluchajcie kochani mam u nich 16 tysiecy I teraz jest problem z wyplaceniem oplacilam skrytke bankowa I kontakt sie urwal podajcie swoje telefony moze razem cos zdzialamy 00447518838583dziwne
Wybacz ale ty jakieś podejrzany jesteś dla mnie, nic się nie udzielałeś na forum a teraz piszesz że zapłaciłeś za skrytkę? Chodź wcześniej pisano o tym? Skąd ten wpis i numer kierunkowy 44 czyżby Pan Wiktor? 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔Nic wcześniej nie pisałeś z choinki się urwałeś?

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

ninjaproject pisze:
10 mar 2021, 00:08
MonaFab3 pisze:
09 mar 2021, 23:54
siwy660 pisze:
09 mar 2021, 21:48
Ciekawe co tam się wydarzyło że tak wydzwania. Dzwoni codziennie z tym że ja już nie odbieram. Sporadycznie i z ciekawości co jeszcze chca. Zgłaszać policji w jakim celu jeszcze wydzwaniają ? Czy dać se spokoj. Jak uważacie ?
Uważam że odbierać choć by po to by sprawdzić co tam się dzieje i czego się jeszcze dopuszczą. A już mając świadomość że to oszuści to po prostu odbijać piłeczkę tak długo jak to jest możliwe. Mało tego nagrywać ich rozmowy przez wybraną aplikację. Ja tak robię.Moze kiedyś oby w bardzo szybkim czasie przydadzą się te nagrania w sądzie. A może w końcu przeleją komuś jakieś pieniądze bo mają konta zablokowane przez policję, żeby udowodnić że nie są złodziejami zaczną oddawać kasę. TO TAKIE MAŁE SKRYTE Marzenie 🤔🤔🤔??
Tak wogóle myślę że ta grupa składa się dosłownie z 8 ludzi. 4 facetów i 4 kobiety dlaczego tak myślę,: ponieważ po pierwsze mowa ciągle o imionach Wiktor, Dawid, Hubert, Adam. I KOBIETY : OLIWIA, Patrycja, chyba Monika ale już nie pamiętam.. Ale jest prawdopodobne że jest ich tylko czterech dlaczego? Bo jak wysłałam nagranie z Wiktorem do innej poszkodowanej to ona stwierdziła że to Hubert. Więc i tak może być ze do wybranych osób dzwonią na zmianę jeśli nie dawają rady przekonać do swoich racji tak było u mnie. A teraz mam prośbę niech każdy z was napisze numer konta na które wpłacaliscie pieniądze osobiście myślę że są też tylko 4 max 8 jeżeli dobrze kombinuje. A dlaczego? Ponieważ Wiktor powiedział że prześlę mi kopię przelewów jak wyplacano pieniądze innym ludzią myślę. Ze poda te które nie znam a to będą ich konta. Dajcie znać co o tym myślicie?
Przecież to nie są ich prawdziwe imiona!
Przecież ja to wiem 😊😉 chodzi o fakty a jak się przedstawiają to już jest egal obojętnie. Ale tak oficjalnie się przedstawiają.

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

spaw.seba@vp.pl pisze:
09 mar 2021, 12:41
MonaFab3 pisze:
08 mar 2021, 11:52
Judyta pisze:
06 mar 2021, 11:59

Słuchajcie dzwonił dziś Wiktor. Już na samym początku jak i ostatnio wyczułam w jego głosie strach, lęk, niepewność. Chyba jest grubo, więc.... Na początek złożył mi zyczenia na dzień kobiet. Ohhhhh jak miło z jego strony. 😁😁. Poczym zapytał czy dzwoniłam do banku, oświadczam mu ze nie bo i po co? 🤔😉Więc stwierdził że ktoś mi zablokował konto. Na co ja że moje konto nie jest zablokowane jak juz to wasze no i chyba nie jedno skoro tak usilnie wydzwaniacie do innych by wycofać chargeback, po czym zaczelam wimieniac imiona różne by nie połapał się o kim mowa. I powiedziałam że żadna z tych osób tego nie zrobi. Więc on w szoku😆że on wyśle mi kopie przelewu jakie dostawali inni z tej platformy. Ja na to że nic nie musi mi przesyłać tym bardziej fałszywych przelewów. Poczym powiedziałam że jesteście zwykłymi oszustami. NA CO ON to ja jestem oszustką 😆😆🤣😂🤣na koniec rozmowy powiedziałam mu ze on nie straci wszystkich pieniędzy ale napewno straci coś co dla niego i innych jest o wiele cenniejsze że ja się już o to postarałam. Rozłączył się bardzo zesrany. 🖐️🖐️😆😆😂😂Po czy. Wysłałam mu wiadomość
[8.03, 10:54] Monika : 😂😂😂🤣🤣🤣😂😂😂😂🤭🤭🤭Debile kretyni idioci, nikt nie wycofa chargeback. A wy stracicie nie pieniądze tylko coś cości dla was jest najcenniejsze a wbrew pozorom nie są to pieniądze. Ja już się oto postarałam. 😇😇😇🖐️😁😁😁Zemsta jest słodka 😂😂. Powiedzialabym coś więcej ale zostawię nutkę niepewności. 😊🤣🤣🤣
: Apropo jak będziesz szedł ulicą mniej oczy szeroko otwarte bo nie wiesz jak i kiedy zbliży się twoja godzina . 😁😁😁. Samopoczucie odrazu lepiej. 😊😊
do mnie tez dzwonili żeby wycofać charge back , ja oczywiscie nie wycofałem , przez Anty portal złożyłem zawiadomienie do prokuratury , pismo do banku. Teraz wpadli na nowy pomysł , wypłaca ale zeby załozyć skrytkę na Binance , tam trzeba wpłacic 19% ( nowy szfindel) , jak powiedziałem nie , że jeśli juz to wypłata na konto które podałem a nie jakieś skrytki to mnie zaczął straszyć ze przekazuje to do działu prania brudnych pieniędzy :lol: :lol: :lol: :lol: rozbawił mnie tym do łez
Szkany z ich strony się zaczynają!! Co za s...... Bez komentarza. Do mnie też dzwonią. Nie odbieram.

ODPOWIEDZ