Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
kaska1234
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 16 lut 2021, 20:09

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: kaska1234 »

MonaFab3 pisze:
22 lut 2021, 18:09
Oszukana pisze:
20 lut 2021, 15:09
Ja tez będę zgłaszała to w UK, jest strona actionfraud.police.uk i z nimi się skontaktuje, poza tym tak jak pisałam wcześniej, prawdziwa Pacifica Group pewnie nawet nie ma świadomości ze ich licencje się do takich rzeczy wykorzystuje i zamierzam ich uświadomić. Dzisiaj do męża dzwonił inny typ. Mąż zażądał wypłaty bo chce to zakończyć bo go cisną na więcej kasy to powiedział o tej cholernej skrytce bankowej. Jak się moj chłop zaczął kłócić to tamten się rozłączył.
Czy pani już to zgłaszała co pani powiedzieli? Może pani napisać?
Dzwonić i się nie patyczkować i nie po to, żeby odzyskać pieniądze tylko po to żeby więcej ludzi nie oszukali. Zgłosiłam dzisiaj właśnie do auctionfraud.police.uk
Miałam kilka podejść, bo czas oczekiwania na połączenie długo, bo pracują z domu i parę osób tylko, ale dzisiaj miałam w końcu czas i czekałam tyle ile trzeba. Kobieta bardzo pomocna, wysłuchała co do joty wszystkiego bez zbywania, oceniania, itd. Zarejestrowałam się z nią na stronie, żeby mieć potem wgląd w sprawę, bo dostaje się nr zgłoszonego przestępstwa itd. i można śledzić tam postęp. Mieli jednak jakieś problemy techniczne, wiec powiedziała, że oddzwoni ktoś niedługo, żeby zrobić ten cały claim przez telefon, gdzie podam wszystkie szczegóły, mam tez nagraną jedną rozmowę z nimi, gdzie chciałam wypłacić pieniądze i powiedziała, że świetnie i nie ma znaczenia czy po polsku, bo jak będzie trzeba to przetłumaczą. Kazała się kontaktować jeszcze raz z bankiem jak masz już nr od nich zgłoszonego oszustwa. Powiedziała, że czasem można odzyskać pieniądze nawet z przelewu bankowego na podstawie tzw. Consumer credit pact czy coś takiego, ale trzeba to obgadać z bankiem. Wspomniałam też o tym forum i doradziła, że osoby oszukane w UK zgłaszały to również jak najszybciej do nich z informacjami, które mają.
Proszę nie czekajcie tylko zgłaszajcie! przynajmniej nie będziecie mogli sobie nic zarzucić, ja powiedziałam, ze zrobie co trzeba by to zgłosić, również będę dzwonić do prawdziwej pacifica group czy oni są świadomi tego wszystkiego. Dodatkowo podała rady co mogę zrobić w kwestii danych, które im się przesłało, gdzie zgłosić i dzwonić.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Judyta pisze:
25 lut 2021, 16:32
Witam. Świeżo oszukana na 14tysięcy Euro. Niby moje pieniądze leżą na skrytce w banku w Londynie. I muszę znowu dopłacić 1317Euro. Wtedy pieniądze dostanę. Jestem załamana. Co robić??
Nic nie wplacac !!! Absolutnie. Dość nakradli wyludzili i jeszcze wyłudzają. Szkoda że jesteśmy tam bezsilni i nie możemy następnych uprzedzić. Teraz musimy uzbroić się w cierpliwość. I zapobiec ewentualnym kolejnym nadużyciem naszego mienia. Być silnym nie załamywać się. Nikt ciężko nie zachorował ani tym bardziej nie umarł. Trzeba żyć dalej i się szybko pozbierać. Trzymam kciuki za każdego z osobna bo wiem jak to jest ciężko.

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

Przykro mi bardzo nie jest pani sama. Pieniędzy nie wypłacą. zgłosić to konieczne na policj i nie czekać gdzie kolwiek pani jest.

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

siwy660 pisze:
25 lut 2021, 22:35
Judyta pisze:
25 lut 2021, 16:32
Witam. Świeżo oszukana na 14tysięcy Euro. Niby moje pieniądze leżą na skrytce w banku w Londynie. I muszę znowu dopłacić 1317Euro. Wtedy pieniądze dostanę. Jestem załamana. Co robić??
Nic nie wplacac !!! Absolutnie. Dość nakradli wyludzili i jeszcze wyłudzają. Szkoda że jesteśmy tam bezsilni i nie możemy następnych uprzedzić. Teraz musimy uzbroić się w cierpliwość. I zapobiec ewentualnym kolejnym nadużyciem naszego mienia. Być silnym nie załamywać się. Nikt ciężko nie zachorował ani tym bardziej nie umarł. Trzeba żyć dalej i się szybko pozbierać. Trzymam kciuki za każdego z osobna bo wiem jak to jest ciężko.
Dziękuję 🙏🏻

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

MonaFab3 pisze:
25 lut 2021, 23:27
Przykro mi bardzo nie jest pani sama. Pieniędzy nie wypłacą. zgłosić to konieczne na policj i nie czekać gdzie kolwiek pani jest.
Tak zgłaszam na policję. Co za chamy!

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Judyta pisze:
25 lut 2021, 16:32
Witam. Świeżo oszukana na 14tysięcy Euro. Niby moje pieniądze leżą na skrytce w banku w Londynie. I muszę znowu dopłacić 1317Euro. Wtedy pieniądze dostanę. Jestem załamana. Co robić??
Pieniądze sa na 99% nie do odzyskania niestety. I nie ma co dzwonic do nich i prosić o wypłacenie bo i tak to nic nie da. Najlepiej otwarcie mówić/pisać że sa oszustami i sprawe kierujecie do organów ścigania. Postraszyć ich troche. Co prawda nie robi to na nich żadnego wrażenia bo sa na to przygotowani ale to jedyne co mozna zrobić

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

Judyta pisze:
25 lut 2021, 16:32
Witam. Świeżo oszukana na 14tysięcy Euro. Niby moje pieniądze leżą na skrytce w banku w Londynie. I muszę znowu dopłacić 1317Euro. Wtedy pieniądze dostanę. Jestem załamana. Co robić?

Zgłoś na policję, i złóż prośbę do banku o anulowanie przelewu. Ciesz się jak płaciłaś kartą, wtedy można użyć chargebacku. Wzięłaś na to kredyt?

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

QuilanVoss pisze:
26 lut 2021, 12:51
Judyta pisze:
25 lut 2021, 16:32
Witam. Świeżo oszukana na 14tysięcy Euro. Niby moje pieniądze leżą na skrytce w banku w Londynie. I muszę znowu dopłacić 1317Euro. Wtedy pieniądze dostanę. Jestem załamana. Co robić?

Zgłoś na policję, i złóż prośbę do banku o anulowanie przelewu. Ciesz się jak płaciłaś kartą, wtedy można użyć chargebacku. Wzięłaś na to kredyt?
Byłam dziś na policji. Nie nie brałam kredytu. Pierwsza wpłata przez kartę. 250 Euro.

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

Cblondyn pisze:
26 lut 2021, 09:02
Judyta pisze:
25 lut 2021, 16:32
Witam. Świeżo oszukana na 14tysięcy Euro. Niby moje pieniądze leżą na skrytce w banku w Londynie. I muszę znowu dopłacić 1317Euro. Wtedy pieniądze dostanę. Jestem załamana. Co robić??
Pieniądze sa na 99% nie do odzyskania niestety. I nie ma co dzwonic do nich i prosić o wypłacenie bo i tak to nic nie da. Najlepiej otwarcie mówić/pisać że sa oszustami i sprawe kierujecie do organów ścigania. Postraszyć ich troche. Co prawda nie robi to na nich żadnego wrażenia bo sa na to przygotowani ale to jedyne co mozna zrobić
No właśnie gnojki śmieją się z nas. Ale przyjdzie kryska na matyska.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Judyta pisze:
26 lut 2021, 21:07
Cblondyn pisze:
26 lut 2021, 09:02
Judyta pisze:
25 lut 2021, 16:32
Witam. Świeżo oszukana na 14tysięcy Euro. Niby moje pieniądze leżą na skrytce w banku w Londynie. I muszę znowu dopłacić 1317Euro. Wtedy pieniądze dostanę. Jestem załamana. Co robić??
Pieniądze sa na 99% nie do odzyskania niestety. I nie ma co dzwonic do nich i prosić o wypłacenie bo i tak to nic nie da. Najlepiej otwarcie mówić/pisać że sa oszustami i sprawe kierujecie do organów ścigania. Postraszyć ich troche. Co prawda nie robi to na nich żadnego wrażenia bo sa na to przygotowani ale to jedyne co mozna zrobić
No właśnie gnojki śmieją się z nas. Ale przyjdzie kryska na matyska.
Nie przyjdzie, ponieważ najprawdopodobniej jest to scam indyjski, a tam jest mekka scamerów, bo władze mają to w doopie i nawet USA nie radzi sobie z tym zjawiskiem. Aresztowanie i likwidacja takiego call-center to może raz się wydarzyło.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ