Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

QuilanVoss pisze:
23 lut 2021, 08:35
ninjaproject pisze:
22 lut 2021, 21:59
Lidias pisze:
22 lut 2021, 21:12
Czy ktoś mogły mi pomoc najpierw pobrali mi z konta 230funtow , później pan z którym mam kontakt przez whatuppa Huber namówił mnie żebym wpłaciła 1000funtow głupia zrobiłam to wysłałam pieniążki na jakieś węgierskie konto. Dzisiaj niby pan miał mi przelać wypłatę bo przecież na laptopie jak sprawdzałam to już niby zarobiliśmy ponad 2tys funtów , po rozmowie z panem Hubertem powiedział mi ze muszę mu przesłać statement z banku w pliku PDF inaczej on nie widzi transakcji i nie może mi zrobić wypłaty .... wiem ze on kłamie pieniążki doszły zastanawiam mnie tylko po co mu ten plik z potwierdzeniem bo jak wysłałam mu zwykle zdjęcie ze przelew poszedł to się ze mną kłócił ze nie ma wpłaty. Nie wiem co oni dalej kombinują to jest tragedia ale dałam się oszukać. Co mogę zrobić zapomnieć o pieniążkach ?
Zgłosić na policję i nie mieć nadziei na odzyskanie pieniędzy.
Przykro mi, ale taka jest prawda.
Nienawidzę jak ludzie mówią "pieniążki".Tak właśnie wyrażają się o nich oszuści.

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

Właśnie dzwonil do mnie niby z wypłatą bitcoina mam usiąść przed komputerem i mi powie co mam zrobić masakra. Ja powiedziałam że nie kupowałam bitcoina to może jako bonus dla początkujących i TP itd. Na pewno chcą coś z mojego banku by mieć wszystkie dane. Masakra

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

MonaFab3 pisze:
24 lut 2021, 14:19
Właśnie dzwonil do mnie niby z wypłatą bitcoina mam usiąść przed komputerem i mi powie co mam zrobić masakra. Ja powiedziałam że nie kupowałam bitcoina to może jako bonus dla początkujących i TP itd. Na pewno chcą coś z mojego banku by mieć wszystkie dane. Masakra
Nie!
Natychmiast odinstaluj AnyDesk i zerwij wszelkie kontakty!
Nie pozwól nikomu na zdalny dostęp do twojego komputera!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

Any dysk usunęłam 2 tygodnie temu. Nie miałam czasu dziś z nią rozmawiać bo akurat wychodziłam do pracy. Pewnie jutro zadzwoni że chce wypłacić mi 0,54 bitcoina choć nie kupowałam żadnych bitcoinow.. Głupia P..... A niby musi zweryfikować moje konto by przelać mi coś tam. Na co ja ze proszę przesłać na moje konto które już znacie na co ona ze ona ma polecenie wypłaty ale nie ma innych danych i to nawet niby nie wie z jakiej platformy 😄😂🤣. Jak oni kombinują co dzień inna taktyka wy wyłudzić jeszcze więcej. Co za k..... wy czy ktoś z was miał już podobna sytuację?

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

Ach jeszcze jedno sprawdziłam ile to jest euro te 0.54 bitkoina ludzie to wartość około 21tys€😄będę bogata. 😐😉jeśli mi wypłacą to przysięgam że każdemu z poszkodowanych prześlę po 1000€ na otarcie Łez. CO wy na to? KTO WCHODZI W TO. PRZEŚLĘ BEZ WERYFIKACJI WASZYCH KONT 😂🤣😄PROSZĘ SIĘ ZGŁASZAĆ. 🖐️

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Każdy broker na dzień dobry weryfikuje konto to po pierwsze....
Druga sprawa skoro z Tobą rozmawiają musiałaś coś wpłacić więc nr konta znają....jesli będą chcieli to wypłaca....
Z tym że oni nie wypłacaja!!!! Parę groszy na zachętę może się zdarzyć. Ale nie dajcie się naciągnąć więcej.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

MonaFab3 pisze:
25 lut 2021, 00:07
Ach jeszcze jedno sprawdziłam ile to jest euro te 0.54 bitkoina ludzie to wartość około 21tys€😄będę bogata. 😐😉jeśli mi wypłacą to przysięgam że każdemu z poszkodowanych prześlę po 1000€ na otarcie Łez. CO wy na to? KTO WCHODZI W TO. PRZEŚLĘ BEZ WERYFIKACJI WASZYCH KONT 😂🤣😄PROSZĘ SIĘ ZGŁASZAĆ. 🖐️
Tak ale najpierw będą chcieli 19% wartości bo to niby podatek hahaha....co za brednie oni wygaduja.

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

MonaFab3 pisze:
25 lut 2021, 00:07
Ach jeszcze jedno sprawdziłam ile to jest euro te 0.54 bitkoina ludzie to wartość około 21tys€😄będę bogata. 😐😉jeśli mi wypłacą to przysięgam że każdemu z poszkodowanych prześlę po 1000€ na otarcie Łez. CO wy na to? KTO WCHODZI W TO. PRZEŚLĘ BEZ WERYFIKACJI WASZYCH KONT 😂🤣😄PROSZĘ SIĘ ZGŁASZAĆ. 🖐️
Dobra, dobra, możesz mi przesłać, ale nie dostaniesz ani złamanego grosza.
Edit: A, i w ogóle to ja bym się nie cieszył. Możesz obliczyć swoje zyski z tymi brokerami. Prosty wzór matematyczny: Liczba wpłaconych pieniędzy=Liczba straconych pieniędzy. CHYBA że użyłaś karty, wtedy użyj chargebacku, i to jak najszybciej.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Jeżeli oni używają AnyDesk i każą "klientowi" podejść do komputera, to to jest typowy scam z Indii.
Jest takich scamów mnóstwo rodzajów.
Każą ci się zalogować do twojego banku.
Potem robią "Zbadaj element" ze strony internetowej banku, ale tak, że klient tego nie widzi.
Udają, że przelali kasę.
Klient widzi, że ma na koncie więcej, bo oni tylko same liczby na stronie zmienili.
Ale, on się pomylił i jest np. 10 razy więcej niż miał przelać.
I on wtedy płacze, że straci pracę, itd.
I chce, żeby klient mu zwrócił nadwyżkę, np. w postaci Gift Card.

To jeden z wariantów najczęściej stosowanych.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

Witam. Świeżo oszukana na 14tysięcy Euro. Niby moje pieniądze leżą na skrytce w banku w Londynie. I muszę znowu dopłacić 1317Euro. Wtedy pieniądze dostanę. Jestem załamana. Co robić??
Ostatnio zmieniony 25 lut 2021, 17:24 przez Judyta, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ