Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Jeśli ktoś chce więcej info możemy się zmowic telefonicznie. Mam już wiedzę bo współpracuje z policją od kilku tygodni.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Zapraszam o każdej porze 732 713 676. SMS lub rozmowa. Chce tylko ostrzec resztę jeszcze nie świadoma !!!

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

ninjaproject pisze:
18 lut 2021, 19:29
siwy660 pisze:
18 lut 2021, 19:09
Wkoncu wpadną. Pieniędzy raczej nikt nie odzyska a jeśli to może być mały procent wkładu. Jednak ostrzegajcie wszystkich wokół żeby więcej nie było.
Nikt nie wpadnie.
Oni siedzą gdzieś w Kalkucie i skubią frajerów.
Aresztowanie takich bywa sporadzyczne.
Odzyskać kasę?
Marzenie.
Lepiej się pogodzić z tym Stop Outem i żyć dalej.
Doswiadczyles osobiście? Dzisiaj wszyscy kiepsko kończą na kłamstwie kradzieży itd....oni nie poprzestana z dnia na dzień. Kiedyś ta noga się po winie....

kaska1234
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 16 lut 2021, 20:09

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: kaska1234 »

siwy660 pisze:
18 lut 2021, 23:39
ninjaproject pisze:
18 lut 2021, 19:29
siwy660 pisze:
18 lut 2021, 19:09
Wkoncu wpadną. Pieniędzy raczej nikt nie odzyska a jeśli to może być mały procent wkładu. Jednak ostrzegajcie wszystkich wokół żeby więcej nie było.
Nikt nie wpadnie.
Oni siedzą gdzieś w Kalkucie i skubią frajerów.
Aresztowanie takich bywa sporadzyczne.
Odzyskać kasę?
Marzenie.
Lepiej się pogodzić z tym Stop Outem i żyć dalej.
Doswiadczyles osobiście? Dzisiaj wszyscy kiepsko kończą na kłamstwie kradzieży itd....oni nie poprzestana z dnia na dzień. Kiedyś ta noga się po winie....
Ten pan osobiscie mnie irytuje.. Ok wiedza wiedzą, rady radami, ale można grzeczniej, a nie bawić się we wszystkowiedzącego człowieka, a przy tym poniżać innych. Ja sprawę zgłaszam tu w UK i nie robię tego, żeby odzyskać kasę, tylko być może pomóc zapobiec dalszym oszustwom.
Ninja project nie da się, sam należałeś do takiej bandy, ze jesteś tego pewny ? Najlepiej olać temat i nic nie robić, nie? Może i tak ludzie postępują ze wstydu, bo nikomu nie na rękę przyznać się, że się dało oszukać. Kasy nie odzyskam, ale będę miała czyste sumienie, że zrobiłam wszystko, żeby chociaż w jak najmniejszym stopniu łachudrom zaszkodzić i liczę, że tu się tym zainteresują na poważnie, zwłaszcza po rozbiciu szajki Bułgarów wcale nie tak dawno , bo niecały rok temu, która zrobiła ludzi na €80mln https://www.europol.europa.eu/newsroom/ ... and-serbia
Może takie rzeczy i zajmują pewnie trochę czasu, ale mam nadzieję, że prędzej czy później dopadną gnoi i nikt już więcej się nie złapie przynajmniej na nich, a dzięki nagłośnieniu ludzie zaczną być bardziej uważni i uczuleni.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2021, 01:08 przez kaska1234, łącznie zmieniany 1 raz.

kaska1234
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 16 lut 2021, 20:09

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: kaska1234 »

Joanna pisze:
18 lut 2021, 18:23
Słuchajcie, podpowiedzcie co ma zrobić moj kolega który w poniedziałek niestety dał się oszukać? Wplacil 250 euro i wyslal wszystkie dokumenty do weryfikacji konta. Ja juz poinformowałam Go że to oszuści bo udalo mi się znaleźć Wasze forum. Kolega nie odbieral od nich telefonu. Co teraz? Jak to zakończyć? Pomóżcie proszę.
Jeśli ma otwartą pozycje to może wejść na to swoje pseudo konto handlowe i po prostu ja zamknąć. Zresztą i tak nie ma to znaczenia, bo oni sobie mogą otwierać i zamykać to sami, poza tym te wszystko liczby to ściema. Jeśli zadzwonią, a on już wie, że kasy nie odzyska to niech odbierze i powie, żeby się gonili, bo wie, ze są oszustami i na pewno już nie zadzwonią. Najgorsze jest to i czego ja się obawiam to weryfikacja dokumentów, bo w końcu mają ich kopie dowód, adres itd. Mam nadzieję, że są im potrzebne tylko po to, żeby uwiarygodnić się w tej całej szopce i nie wykorzystają ich do niczego innego :/

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

siwy660 pisze:
18 lut 2021, 23:39
ninjaproject pisze:
18 lut 2021, 19:29
siwy660 pisze:
18 lut 2021, 19:09
Wkoncu wpadną. Pieniędzy raczej nikt nie odzyska a jeśli to może być mały procent wkładu. Jednak ostrzegajcie wszystkich wokół żeby więcej nie było.
Nikt nie wpadnie.
Oni siedzą gdzieś w Kalkucie i skubią frajerów.
Aresztowanie takich bywa sporadzyczne.
Odzyskać kasę?
Marzenie.
Lepiej się pogodzić z tym Stop Outem i żyć dalej.
Doswiadczyles osobiście? Dzisiaj wszyscy kiepsko kończą na kłamstwie kradzieży itd....oni nie poprzestana z dnia na dzień. Kiedyś ta noga się po winie....
Na YT jest mnóstwo filmów pokazujących jak takie scamy działają.
Oglądałem wystarczająco dużo z nich, żeby mieć dobre rozeznanie w tym temacie.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

joshkent123
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 15 lut 2021, 14:55

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: joshkent123 »

Dzisiaj będę gadal z tym panem Konradem bo tak mi się przedstawił poprosze go o wypłatę zobaczymy co mi powie bo kilka dni temu zapewniał mnie ze nie będzie z tym żadnego problemu i ze mam po prostu pisać do niego bezpośrednio o wypłatę a nie przez ich stronę a tłumaczył to tym ze dział finansowy u nich obsługuje szybciej wypłaty niż jakbym miał to zrobić na ich stronie.Dam znać czy mi się udalo ..

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Na ich stronie jest adres mailowy który nie istnieje

FreeWay

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Radził bym wszystkim którzy przesłali tym oszustą skany swoich dowodów by założyli sobie konta w https://www.bik.pl/klienci-indywidualni co prawda usługa jest płatna ale daje Ochronę przed wyłudzeniami , możliwość zastrzeżenia kredytowego , nie daje to 100% ochrony bo nie wszystkie polskie instytucje finansowe współpracują z BIK nie mówiąc o zagranicznych. Dość głośno ok 2lat temu było o licznych kradzieżach tożsamości , istniały strony oferujące wykonywanie replik dowodów osobistych za pieniądze by to ukrócić zabroniono takiego procederu ustawą https://uodo.gov.pl/pl/138/1097 niestety nie bardzo to działa bo nie mają jak zabronić tego za granicą

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

Witam Ja nam to samo. Jak chciałam wypłacić 1000€z 7000€ już zarobionych to Pan Wiktor Kotowski wyjechał na urlop i przejął mnie Pan Dawid Jakiś tam...... Osobiście uważam że jest szefem całej tej szajki ruskich lub ukraińskich ala blokerów. Wydaje mi się że jeżeli już któryś z nich nie ma siły przebicia on bierze te sprawy w swoje ręce. Jest przy tym cholernie pewny siebie bezczelny, chamski,ignorant POPROSTU chuuuuuu... Jakich mało. Niestety 20 numerów z jakich do mnie dzwoniono nikt nie odbiera bo mają zablokowane połączenie przychodzące. Mało tego nie mogę ich nagrać przez aplikację nagrywające rozmowy Ciekawe 🤨🤨. Jeżeli jakaś prawna instytucja będzie chciala ich złapać to muszą zatrudnić lepszego hakera niż mają oni bo inaczej wszystkie sprawy z góry są przegrane. NIESTETY Jak ktoś pisał w częściej policja nie może namierzyć adresu IP. Jaki wniosek z tego jesteśmy wszyscy w duuuuuu.... e zostaje tylko chargeback jeśli płaciliście Vias lub master card. Żeby ich piekło pochłonęli na żywca.

ODPOWIEDZ