Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
oszukany78
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2021, 19:30

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: oszukany78 »

Adas2114 pisze:
01 lut 2021, 16:12
Witam. Też świeżo oszukany na 5000 euro. Nie zostawię tego tak bez odzewu. Pan Tomasz M. Z dziwnym akcentem i Pani Renata z działu księgowego. Wszyscy tacy mili wyrozumiali. 😡
Również mnie oskubali. Jak wypłacić kasę?? ktoś próbował? Ponoć trzeba wpłacić 19% zarobku.......ale jaka pewność ze oddzadzą?

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

oszukany78 pisze:
01 lut 2021, 19:34
Adas2114 pisze:
01 lut 2021, 16:12
Witam. Też świeżo oszukany na 5000 euro. Nie zostawię tego tak bez odzewu. Pan Tomasz M. Z dziwnym akcentem i Pani Renata z działu księgowego. Wszyscy tacy mili wyrozumiali. 😡
Również mnie oskubali. Jak wypłacić kasę?? ktoś próbował? Ponoć trzeba wpłacić 19% zarobku.......ale jaka pewność ze oddzadzą?
Żadna, oni cię naciągają.
Żaden broker nie pobiera od ciebie podatku Belki.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Igor001
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2021, 22:14

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Igor001 »

Witam a wiec nie jestem sam!!! świeżak też na 5500 mnie pociągneli.......jakie kroki....korzystał ktoś z pomocy Funds Recowery.....chcą wpłate za pomoc . ?

Igor001
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2021, 22:14

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Igor001 »

jest sząsa na odzyskanie....bo juz nie wiem....jeszcze btc im wplacilem,,,jest szansa na odzyskanie ?
:(

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

stanho pisze:
06 sty 2021, 12:57
swiezo oszukany na 100 tys zl. Jest to oszustwo w biały dzień. Oszustwo mialo miejsce 30 grudnia 2020 r
Ja mam tak samo, dałam się nabrać na 60 tysięcy. Da się coś z tym zrobić? Może pozew zbiorowy?

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

bartek1995596 pisze:
22 sty 2021, 14:38
Panowie, ja również mam problem z tym "brokerem", zamierzam zrobić coś w temacie, czekam na Wasz odzew.
Dzień dobry, ja też zostałam oszukana. Bardzo chciałabym odzyskać te pieniądze, czy dałoby się coś z tym zrobić?

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

Na poczatku był rzeczywiście ten Tomasz Miller, póżniej pojawił się ten drugi czyli Dawid Kowalski ze swoja przyboczna expertka Oliwią Brown. Sprawa jest juz zgłoszona na policję i do banku, jutro zgłaszam do KNF. Nie wiem na ile to pomoże, ale im więcej nas zgłosi tym szybciej te prawy zostaną powiązane w jedną, tak przedstawił to policjant, a wtedy zajmie się tym jedno biuro do spraw przestępczości gospodarczej (co przełoży się być może i tu zaznaczam przy opieszałości naszego wymiaru dochodzeniowego i sprawiedliwości) na szybsze zajęcie się to związaniem sprawy i szybciej wpłynie do prokuratury niz pojedyncze zgłoszenie.. Nie można tak tego zostawić. Trzeba zrobić wszystko aby odzyskać choć część kwoty.

Myhomecare46
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2021, 13:35

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Myhomecare46 »

Witam czy moze ktos mi napisac co tak naprawde sie stalo I w jaki sposob zostaliscie oszukani ja wlasnie zainwestowalam u nich ten moj makler to Tomasz Miller wczesniej rozmawialam z Michał Ksepski Olivia Brown i Ewelina Maj ale uzyskac jakis kontak normalny to problem zadzwoni kiedy on chce na wachsap odpisze czasem .Prosilam o jakas wyplate to zwleka juz 2 tydzien czekam.Piszcie bo tez obsrana jestem. Facebook vailet zenobi albo wachsap 00447518838583.prosze o kontakt

spaw.seba@vp.pl
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 03 lut 2021, 09:05

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: spaw.seba@vp.pl »

Myhomecare46 pisze:
05 lut 2021, 13:49
Witam czy moze ktos mi napisac co tak naprawde sie stalo I w jaki sposob zostaliscie oszukani ja wlasnie zainwestowalam u nich ten moj makler to Tomasz Miller wczesniej rozmawialam z Michał Ksepski Olivia Brown i Ewelina Maj ale uzyskac jakis kontak normalny to problem zadzwoni kiedy on chce na wachsap odpisze czasem .Prosilam o jakas wyplate to zwleka juz 2 tydzien czekam.Piszcie bo tez obsrana jestem. Facebook vailet zenobi albo wachsap 00447518838583.prosze o kontakt
Wyciagnie od Ciebie kase na kontrakt , pozornie na nim zarobisz ( bo zysk zobaczysz na koncie na platformie) niestety zysku na swoim koncie w banku juz nie , mimo iż z rozmowy bedzie wynikalo ze nie ma z tym problemu , ze juz wysyla do dzialu finansowego , jednakże za dzień lub dwa okaze sie ze jest z tym problem i kontakt sie urwie a dodzwonic sie do nich nie ma szans
Bastek

spaw.seba@vp.pl
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 03 lut 2021, 09:05

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: spaw.seba@vp.pl »

QuilanVoss pisze:
04 lut 2021, 20:36
Na poczatku był rzeczywiście ten Tomasz Miller, póżniej pojawił się ten drugi czyli Dawid Kowalski ze swoja przyboczna expertka Oliwią Brown. Sprawa jest juz zgłoszona na policję i do banku, jutro zgłaszam do KNF. Nie wiem na ile to pomoże, ale im więcej nas zgłosi tym szybciej te prawy zostaną powiązane w jedną, tak przedstawił to policjant, a wtedy zajmie się tym jedno biuro do spraw przestępczości gospodarczej (co przełoży się być może i tu zaznaczam przy opieszałości naszego wymiaru dochodzeniowego i sprawiedliwości) na szybsze zajęcie się to związaniem sprawy i szybciej wpłynie do prokuratury niz pojedyncze zgłoszenie.. Nie można tak tego zostawić. Trzeba zrobić wszystko aby odzyskać choć część kwoty.
Jak masz nr sprawy to moze podaj tutaj i wszyscy niech tak robia którzy juz zgłosili na policje zeby następni którzy beda zglaszac podawali numery spraw juz rozpoczetych , wtedy faktycznie jest szansa ze sie cos ruszy . Bo tak nim Policja połaczy wszystkie sprawy to przestępcy juz moga zniknać
Bastek

ODPOWIEDZ