Otwieram zapisy na XTB Trading Cup 2011

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

nash pisze:w tym roku ea nie bedzie dostepne
A skąd wiesz ? Wtyki masz w XTB ?? :)
Jeżeli będzie EA dozwolone i green swojego robota zapuści to wszyscy inni mogą sobie darować. Szkoda czasu na bezsensowną walkę .
Mam wywalone .. na wszystko.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Brakuje tylko zeszłorocznego zwycięzcy .... green do roboty !!!
Ale ja tu właśnie pracuję nie mam czasu na pierduły :)
Nowy pomysł ogarniam, może zdążę przed konkursem o ile będzie po co ..... Choć w sumie jak roboty wyłączą to zawsze można jakiegoś bezrobotnego zatrudnić żeby siedział przed ekranem i wklepywał zlecenia ręcznie.
W sumie czemu tylko roboty wyłączać ? Jak już iść wstecz to na całego. Proponuję dopuścić składanie zleceń tylko przez telefon. Albo jeszcze lepiej ... jedynie przy pomocy sygnałów dymnych ..... :)
Kiwi pisze:green swojego robota zapuści to wszyscy inni mogą sobie darować. Szkoda czasu na bezsensowną walkę .
Nie przesadzaj .... był koleś co w krytycznym momencie miał bodaj prawie 2 razy tyle co ja. Tyle, że przegiął i wypadł po godzinie (pewnie nie zamknął na czas zyskownej pozycji lub dokupił) . Gdyby nie to musiałbym grubo kombinować coby go dogonić....

W tym roku jak będzie czas to liczę co najwyżej na jakąś lotną premię - coby załapać się na imprezę :)
Green
Obrazek
Obrazek

nash
Gaduła
Gaduła
Posty: 118
Rejestracja: 14 lut 2010, 01:11

Nieprzeczytany post autor: nash »

Kiwi pisze:A skąd wiesz ? Wtyki masz w XTB ?? :)
facebook

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

green7 pisze:Choć w sumie jak roboty wyłączą to zawsze można jakiegoś bezrobotnego zatrudnić żeby siedział przed ekranem i wklepywał zlecenia ręcznie.
A ty co ? Z winapi masz problemy ? :lol: :lol: :mrgreen:

Dodano po 4 minutach:

forex_lover sypne ci coś do przeczytania.. jeśli się nudzisz..
84/450/EWG, 97/7/WE, 98/27/WE i 2002/65/WE
* wszystko o nieuczciwych praktykach rynkowych

papiery mi tu leżą.. ale mam inne priorytety.. także.. :D
Z. się może ucieszyć, że jesteś zapalnikiem .. przypadkiem :)
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

forex_lover
Gaduła
Gaduła
Posty: 129
Rejestracja: 01 gru 2009, 07:44

Nieprzeczytany post autor: forex_lover »

reptile - ja czekam na Twoje filmy - są bardzo śmieszne :) Może wyślij je do XTb to sie też pośmieją.
Moja papiery leżą w KDPW i maja się bardzo dobrze . Przy nazwach mam cyferki +30%, +54% i +78%.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

reptile pisze:green7 napisał:
Choć w sumie jak roboty wyłączą to zawsze można jakiegoś bezrobotnego zatrudnić żeby siedział przed ekranem i wklepywał zlecenia ręcznie.

A ty co ? Z winapi masz problemy ? Laughing Laughing Mr. Green

Heh nie, ale przecież to chyba byłby robot ?:) Naszemu brokerowi zdaje się nie chodzi o to by iść z duchem czasu tylko wprost przeciwnie - bo jak wytłumaczyć pomysł wykluczeń robotów skoro aktualnie na świecie większość handlu (szacunkowo 70%) to handel automatyczny ....
Więc pewnie jeśli już zezwolą na używanie komputerów - zamiast znaków dymnych - to na pewno nie będzie to mogła być maszyna mocniejsza od zx spectrum :)
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

No widzisz .. teoretycznie zostałeś zdyskwalifikowany...
green7 pisze:Heh nie, ale przecież to chyba byłby robot ?Smile
Musisz iść z duchem czasu hehe .. implementować nie API tylko GUI's
:mrgreen:
dodaj

Kod: Zaznacz cały

#include <btnsrecognization.mqh>
i jakoś to będzie :D
green7 pisze:bo jak wytłumaczyć pomysł wykluczeń robotów
silne lobby :mrgreen:
green7 pisze:Więc pewnie jeśli już zezwolą na używanie komputerów - zamiast znaków dymnych - to na pewno nie będzie to mogła być maszyna mocniejsza od zx spectrum Smile
w xtb nawet jakbyś miał 100redzeni dola EA.. to i tak ... za mało implementacji.. sam wiesz :lol:

green7 odrzuć robota .. poka co umisz :)
chociaż jak znam życie .... winapi pójdzie w ruch :mrgreen:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

reptile pisze:Musisz iść z duchem czasu hehe .. implementować nie API tylko GUI's
:mrgreen:
reptile pisze:silne lobby
Aaa.... lobby powiadasz .... Masz jakieś info ? Może nazwiska tegorocznych zwycięzców ? Załapał się ktoś znajomy ? :) (żart oczywiście - nic tu nie sugeruję).
reptile pisze:green7 odrzuć robota .. poka co umisz
Problem w tym, że wpatrywanie się w wykresy zanudza mnie na śmierć. Na trzeźwo nie do wytrzymania dłużej niż przez chwilę a ja alkoholikiem nie chcę zostać :mrgreen:

A co do tematu to zupełnie nie wiem czym się tu kierują organizatorzy .... chyba, że chęcią dodania sobie roboty :) Jak ktoś się uprze to i tak użyje robota w ten czy inny sposób. Ja jakby co postawię na bezrobotnego. Albo lepiej ....jakąś zgrabną bezrobotną. Może być blondynka - praca nie wymaga pomyślunku :)
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

reptile pisze:No widzisz .. teoretycznie zostałeś zdyskwalifikowany...
Chodzi o tzw. syndrom Adama Małysza, żeby zapobiec długoletniej dominacji jednego zawodnika :D A tak poważnie to chyba wiadomo co jest grane, co nie? :twisted:
green7 pisze:wpatrywanie się w wykresy zanudza mnie na śmierć
Wpatrywanie się w wykres to choroba :D
Obrazek
Unfortunately, more to come

WoŁodia

Nieprzeczytany post autor: WoŁodia »

Kolejna porcja dobrych wieści z obozu XTB. Panie strzeliły focha i nie chcą iść w kierat do jednego zawodnika, tak jak było do przewidzenia każda chce mieć faceta na wyłączność. Burza mózgów i mamy trzy oddzielne grupy, forex, akcje, opcje. Tak jak widać na obrazku, można brać udział w wszystkich grupach. Mam jednak obawy, za dobrze te panie wyglądają. Przypomniała mi się historia mego brata Davida. Tylko, żeby nie skończyło się tak jak tutaj.
http://www.youtube.com/watch?v=_-QPvffO ... re=related

ODPOWIEDZ