Otwieram zapisy na XTB Trading Cup 2011

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Nuvolari
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 24 wrz 2010, 18:06

Nieprzeczytany post autor: Nuvolari »

był ktoś z tego forum kiedyś na podium.. czy to jakas smierdzaca ustawka?

WoŁodia

Nieprzeczytany post autor: WoŁodia »

Konkurs będzie trwał miesiąc, start po długim weekendzie na rachunkach demo. W kwietniu ruszą reklamy na odpowiednich portalach oraz road show po miastach będzie można przyjść zobaczyć sympatyczne prowadzące wykłady kobiety ...ba nawet dotknąć a przede wszystkim uzyskać informacje odnośnie konkursu i głównej nagrody. W tym roku do konkursu będą mogli przystąpić zawodnicy z innych państw, a więc nie będzie łatwo.
Już dziś zarejestruj się, to będzie HIT SEZONU.

nash
Gaduła
Gaduła
Posty: 118
Rejestracja: 14 lut 2010, 01:11

Nieprzeczytany post autor: nash »

Nuvolari pisze:był ktoś z tego forum kiedyś na podium.. czy to jakas smierdzaca ustawka?
Tak, w zeszlym roku w finalowej piatce byly 4 osoby z forum, z czego jedna zarejestrowala sie w czasie trwania konkursu, a druga po nim
WoŁodia pisze:będzie można przyjść zobaczyć sympatyczne prowadzące wykłady kobiety ...ba nawet dotknąć
A czy to beda te same panie o ktorych wspominales w pierwszym poscie ;p?

deusnovus
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2010, 17:57

Nieprzeczytany post autor: deusnovus »

Nieważne kto był na podium ważne kto teraz będzie ... bo poprzednie nagrody za kolejne miejsca w topie to o dupę rozbić ... I to delikatnie powiedziane... Cenne jedynie nieliczne nowe znajomości z całego tego "szoł".

PS.
Procentów dla wszystkich startujących :)

Awatar użytkownika
freeman
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 30 cze 2009, 17:29

Nieprzeczytany post autor: freeman »

forex_lover pisze:freeman ale z ciebie guru marketingu - szacun
dzięki
forex_lover pisze:Rozumiem, że jakbym np pracował w tradingu jakiegoś brokera albo dajmy na to był zarządzającym w funduszu inwestycyjnym i jednocześnie w tym samym TFI miał fundusze albo akcje a u broka handlował sam ze sobą to byłoby ok?
gdybyś miał środki w jednostkach tego funduszu, to wg mnie ok, choć być może prawo na to nie zezwala - zarządzający powinien wierzyć w siebie. Gdybyś miał akcje, to nie ok, bo fundusze mogą manipulować konkretnymi spółkami i byłby konflikt interesów.
Jeśli chodzi o broka, to rozumiem, że przyznajesz, że pracujesz u niego i nie możesz "handlować sam ze sobą". Najwyższy czas, bo jest chyba tajemnicą poliszynela, że jesteś takim insiderem. I tylko to jest nie ok, że nie powiesz tego otwarcie...
forex_lover pisze:Zabrania tego ustawa , KNF ale co Ty możesz o tym wiedzieć
Mogę wiele, ale nie potrzebuję wiedzieć nic...
forex_lover pisze:i tak liczy się dla ciebie +1 za jakąś przysrywkę
Nie. Liczy się dla mnie jakaś przyzwoitość. W dwóch słowach wygląda to tak: Broker ma kasę na reklamę i promocję (konkurs), i co ważne opiera ją na manipulacji i oszustwie. Tu właśnie zahaczamy o konflikt interesów klienta i brokera mm - jak ktoś nie wie o co chodzi - może doczytać.
Moja rada jest tylko taka, że jak ktoś zaczyna z realem, a posiada te 1k $, to niech zwiewa z polskiego grajdołu do ECN - i tyle. To żaden prestiż tracić kasę przez nieuczciwe zagrywki broka, a na ten prestiż ludzie są łapani.
Rozumiem, że w interesie broka jest poprawiać PR na tym forum, ale na szczęście forum jest NIEZALEŻNE, co pozwala na demaskowanie tego typu zagrywek. Dla takiego
forex_lover pisze:guru marketingu
jak ja widać je na pierwszy rzut oka...
Aha - to bujda, że dzięki takiej firmie forex trafił w Polsce pod strzechy. A nawet jeśli, to ich mieszkańcy w większości zamienili już tę strzechę na karton pod mostem. Cały ten biznes (MM) oparty jest na łapaniu leszczy na ładną reklamę (spełnij marzenia) po ty tylko, żeby ściągnąć od niego kasę. A to dopiero jest
przysrywka
nieprawdaż :?:

Jeśli ktoś sobie weźmie to do serca, to moja misja nie będzie daremna.
Żartuję - robię to z nudów... :lol: :fuckyou2:

forex_lover
Gaduła
Gaduła
Posty: 129
Rejestracja: 01 gru 2009, 07:44

Nieprzeczytany post autor: forex_lover »

o jakiej manipulacji i oszustwie piszesz? Jeśli masz coś konkretnego na myśli to polecam KNF. Lepsze to niż pisanie tego na forum bo tu wydaje się wszystkim, że są bezkarni.
Analizujmy fakty.

Sądzisz, że xtb chce poprawić sobie PR na tym forum? po co ? Myślisz, że zależy im na takich jak TY ? Naprawdę myślisz, że TY jesteś taki dla nich ważny ?

Musze cię zmartwić, podejrzewam że nie bardzo ich to interesuje. Jeśli już to pewnie bardziej interesują ich prawdziwi klienci a nie forumowicze.

Forum jest niezależne - dobre , to dlaczego moderatorzy są przedstawicielami brokerów?

czy tak ciężko ci przeczytać posty wyżej i stwierdzić kto jest a kto nie jest pracownikiem broka ? jeśli twierdzisz na podstawie tych postów, że to ja to gratuluje :) +10 pipsów. Może napiszesz kim jest w takim razie Nash i Wołodia ?

Z chęcią się dowiemy.

A Ty czyje interesy reprezentujesz? może jesteś z OFE hehehe albo ZUSu który nas doi.

Awatar użytkownika
freeman
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 30 cze 2009, 17:29

Nieprzeczytany post autor: freeman »

ok. Już mi się nie za bardzo chce, ale dobra.
forex_lover pisze:o jakiej manipulacji i oszustwie piszesz?
Opisałem w poprzednim poście - nie zauważyłeś?
forex_lover pisze:polecam KNF. Lepsze to niż pisanie tego na forum bo tu wydaje się wszystkim, że są bezkarni.
bezkarni są niestety niektórzy brokerzy MM, którzy utrudniają handel stosując chwyty, o których można przeczytać na tym forum. A jak ktoś za dużo zarabia, to rozwiązują z nim umowę. Moje zdanie jest takie, że to właśnie KNF powinna tego zabronić.
forex_lover pisze:Myślisz, że zależy im na takich jak TY ? Naprawdę myślisz, że TY jesteś taki dla nich ważny
No powiem nieskromnie, że myślę, że tak. Stoję kością w gardle :)
A Ty myślisz, że ilu klientów w Polsce miało, ma lub będzie mieć mniejszą lub większą styczność z tym forum? Wydaje mi się, że odsetek jest bliski 100.
forex_lover pisze:A Ty czyje interesy reprezentujesz? może jesteś z OFE hehehe albo ZUSu który nas doi.
hehehe hehe he yyy no słabe. Wiem, że wypadało zakończyć jakimś żartem, ale - no nie wiem, może komuś poprawiłeś humor...
forex_lover pisze:wydaje się wszystkim, że są bezkarni.
Och - czyżbym poczuł nutkę groźby? To niech ktoś mnie pozwie jeśli coś tam sobie uważa. Chętnie wygram koszty sądowe. Siedzę na forexie cały dzień, to przyda mi się trochę ruchu i wycieczek po sądach. Koledzy z forum również będą mięli rozrywkę...
forex_lover pisze:właściciel ma 690 baniek na koncie
O tym Panu wątek (i to w sumie nie jeden) nie dawno był. Nie będę więc rozwijał tematu...

Dobra z mojej strony koniec offtopu. Żartu nie chce mi się już wymyślać - wybacz..

forex_lover
Gaduła
Gaduła
Posty: 129
Rejestracja: 01 gru 2009, 07:44

Nieprzeczytany post autor: forex_lover »

freeman , widzisz tez uważam, że lepiej rozmawiać na temat a nie obok i wycieczki w Twoim stylu nie służą jakiejkolwiek dyskusji. Sądziłem, że w tym wątku przeczytam o konkursie a nie o kolejnej wojence.

Mnie np w tamtym roku nakręcił lekko merc ale jeszcze bardziej moją żonę zegarek z diamentami. Tak się zakręciła, że ma teraz realny rachunek i w zeszłym roku była na + . I to jest wartościowe w tym konkursie, że może dzięki niemu mamy więcej merytorycznej dyskusji na forum od "lepszych" inwestorów a mniej ujadania.

Ja mam w domu frajdę bo mam z kim pogadać a na temat FX żona nie wciska pilota na "Na Wspólnej". A, że konkurs ma "-" - no jasne, wiadomo wygrywa jeden czy kilka osób ale reszta może złapać bakcyla. Nie wiem jak Tobie ale mnie wątki pod tytułem "jestem zielony help" albo " jakiego brokera wybrać " już się na tym forum znudziły. Już wolę czytać zajadłego reptile bo czasami mądrze rzece :) - i nawet on ostatnio "się sprzedał" :) bo się udziela już w temacie konkursu na facebooku :). Filmy śmieszne puszcza:)

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

forex_lover pisze: Forum jest niezależne - dobre , to dlaczego moderatorzy są przedstawicielami brokerów?
Tak się nie rozpędzaj kolego bo bredzisz. Tylko jeden z moderatorów - Raposo, pracuje u IB. Nie jest to jego działalność. I na dodatek w związku z tym nie ma pełnych moderacyjnych uprawnień.

A co do XTB. Moim zdaniem ten broker nadaje się jedynie do tego konkursu. I wcale się nie dziwie że jest on na demo. Gdyby zrobili na real to frekwencja spadłaby o jakieś 99%....

Wystarczy pierwszy z brzegu przykład - spread na GJ - 7 pips... To jakiś żart ?

forex_lover
Gaduła
Gaduła
Posty: 129
Rejestracja: 01 gru 2009, 07:44

Nieprzeczytany post autor: forex_lover »

w Piotrze i Pawle masło kosztuje 5 zł a w Biedronce 3 (co by aktualny temat ruszyć). Cyb - sądzisz, że PiP jest do dup... ? A może po prostu jak powiedział prezes - w Biedronce kupuje biedota.

Ty demo nie lubisz ale 99% lubi bo się za darmo nauczy. "Prawdziwi Inwestorzy" jak Wy (ja się na to nie łapię) sprawdza się w konkursie Bossa albo innym na realu. ja się w realu w konkursie nie sprawdzam bo wolę PIT płacić na koniec roku a nie być na piedestale konkursu. Inna idea. Dla mnie demo jest super bo jak pisałem zona się zakręciła i super. Wy od razu kajakiem na ocean a ajk ktoś nie kajakiem przez ocean to beee i kicha. Są ludzie którzy wolą basen!

ODPOWIEDZ