Otwarty

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Widzę, że grube rybki się obudziły i obrały kierunek. Byłem w przeciwnym, myślałem, że koretka ale EU pokazuje mi coś innego już świecami.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Niestety już błąd zrobiłem niepotrzebny zupełnie i dodawałem do pozycji zamiast BE. Muszę się tego troszkę oduczyć. Sporo tak tracę.
Wchodzę na określone zachowanie świec, nie patrzę w tym momencie na poziomy tylko na szczyt największy i zagram na jego objęcie i wybicie ponad. Ponad 200pkt do zgarnięcia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Myślę, że bardziej niż w EUR warto sellować USDCHF. można zrobić dokładkę na przebiciu podłogi, korekta nie powinna mieć miejsca. Duży ruch tani lot.
Obrazek

Awatar użytkownika
Midas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1372
Rejestracja: 19 gru 2008, 14:43

Nieprzeczytany post autor: Midas »

Tekron Ty w kółko i krzyżyk grałeś sobie na wykresie jak spadali w dół dla odstresowania? hehe :D

Pozdrawiam i życzę sukcesów :)

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

hehehe :)) :D no muszę mieć zajęcie :D polecam, pomaga na schizofrenię ;D

Chodziło mi o to że od tego kółka dopiero biorę pod uwagę świece, ponieważ kilka wykresów dało mi sygnał negacji spadków na EUR. Tylko tej korekty się za nic nie spodziewałem. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Re: Otwarty

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Witam ponownie drogich forumowiczów :)
Z ostatnich stron moich wejść na otwartym koncie.
Grałem technicznie, depo 500zł, wejścia wlazły idealnie mógłbym ustalać małe SL do nich. Niestety zaczęło się wybijanie. Nie widziałem takiego ustawienia świec yyy chyba nigdy.
na wykresie dla mnie wyglądało to tak --- > ^ ^ dwa razy góra dół, zabójcze, i utrzymanie trendu.
Nie ogarniałem gry od już dawna dawna. Chyba się troszkę poddałem jeśli chodzi o sens tego wszystkiego, i nie piszę tu o samej giełdzie.
Kilka osób mnie pytało skąd na dopłaty. A stąd, że przy większych wygranych pieniążki trzeba inwestować nie tylko w grę, zainwestował w sprzęt i zarabiam normalnie.
Nie uważam za dobry pomysł ograniczanie się jedynie do gry na giełdzie, pewnie można ale jak dla mnie to nie wystarcza.
Skrewiłem tutaj bo chciałbym pokazać zarabianie a nie wtapianie. No nic czas pokaże.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Re: Otwarty

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Chciałem zapytać też o coś na czym się totalnie nie znam. Sprawa jest taka.
Chciałbym zakupić komuś samochód. Rozliczę pieniądze z giełdy z US i pieniądze lub samochód daje tej drugiej osobie. Czy ta osoba ma z tej okazji jakiś prezent w postaci, że musi się rozliczyć nie wiem od tego co dostała? mimo że pieniądze na zakup już są zdarte przez Państwo? Jak to wygląda? Ja samochodu nie posiadam i nie chcę jak na razie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Darkey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 713
Rejestracja: 22 gru 2011, 00:45

Re: Otwarty

Nieprzeczytany post autor: Darkey »

Z całą pewnością coś jeszcze oskalpują, podatek od wzbogacenia bądź darowizny :)
“Obstacles can’t stop you. Problems can’t stop you. Most of all, other people can’t stop you. Only you can stop you.”J. Gitomer
"Otwórz oczy, pajacu." Sokrates

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Re: Otwarty

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Dawno nie wygrałem w dużego lotka głównej wygranej :)
Obrazek

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Otwarty

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Tekron pisze:Chciałem zapytać też o coś na czym się totalnie nie znam. Sprawa jest taka.
Chciałbym zakupić komuś samochód. Rozliczę pieniądze z giełdy z US i pieniądze lub samochód daje tej drugiej osobie. Czy ta osoba ma z tej okazji jakiś prezent w postaci, że musi się rozliczyć nie wiem od tego co dostała? mimo że pieniądze na zakup już są zdarte przez Państwo? Jak to wygląda? Ja samochodu nie posiadam i nie chcę jak na razie.
Skąd są pieniądze to nie ma znaczenia w zasadzie. No chyba, że są jakimś cudem nieopodatkowane, to US z pewnością się zainteresowałby nimi. Natomiast jeśli to ma być najsprawniej przeprowadzony deal to kup ten samochód na tę osobę (formalnie ona jest nabywcą). Jeśli chcesz dać jej samochód i ona dalej ma to legalizować to będzie darowizna, którą trzeba będzie zgłosić w US i opodatkować, przenieść tytuł własności, przerejestrować.

ODPOWIEDZ