Ostatni etap- stać się ceną.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
brokersmasakrator
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 28 wrz 2015, 15:20

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: brokersmasakrator »

Ja to kiedyś próbowałem zobaczyć cenę nie tylko w 3D ale nawet w 4D. Nawet coś z tego wychodziło ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

JAREK67 pisze:
Damfry pisze: Drugim wskanikiem jaki będe potrzebował to cudak od MM
Fajnie by było gdyby można było do niego wprowadzić jaki % chce ryzykować.
Oraz podzielenie tego ryzyka na określoną w wskaźniku ilość pozycji (na wykresie by pokazał gdzie stawiać SL)
http://forum.comparic.pl/viewtopic.php?p=48585#p48585

Jarku zapowiada się bardzo ciekawie, tylko podpowiedz mi, czy trzeba coś specjalnie wykonać. Post wcześniej w linku piszesz o rejestracji i dwóch bibliotekach, nadal jest to konieczne by hulało?
Powrzucałem wszędzie gdzie się da, od skryptów po wskaźniki i nie bangla. :)
chihuahua pisze: Rozumiem też, że DD musi być na jakimś przyzwoicie małym poziomie, żeby w razie czego się nie martwić, że zamiast wypłaty mamy dopłatę.
Planuję dzielić pozycję na kilka części nie przekraczając 4% na całościowe zagranie.
Nigdy nie zaglądam nikomu do portfela, bo uważam to za ogromny nietakt, jeżeli tak bardzo chcesz wiedzieć, powiem tyle...
Mogę porzucić pracę i przez 2 lata nic nie robić nie zmieniając poziomu życia- end of story.

Pablo90 pisze:Życzę powodzenia. Zamierzasz podpiąć myfxbook?

Dziękuję przyda się.
Nie myślałem o tym... bo mam na tyle wylewny styl życia że w zamiarze mam publikować wejścia live.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2015, 23:03 przez Damfry, łącznie zmieniany 1 raz.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Damfry pisze:
JAREK67 pisze:
Damfry pisze: Drugim wskanikiem jaki będe potrzebował to cudak od MM
Fajnie by było gdyby można było do niego wprowadzić jaki % chce ryzykować.
Oraz podzielenie tego ryzyka na określoną w wskaźniku ilość pozycji (na wykresie by pokazał gdzie stawiać SL)
http://forum.comparic.pl/viewtopic.php?p=48585#p48585

Jarku zapowiada się bardzo ciekawie, tylko podpowiedz mi, czy trzeba coś specjalnie wykonać. Post wcześniej w linku piszesz o rejestracji i dwóch bibliotekach, nadal jest to konieczne by hulało?
Powrzucałem wszędzie gdzie się da, od skryptów po wskaźniki i nie bangla. :)
mt4gui2.mqh do experts\include
mt4gui2.dll do experts\libraries

Wczesniejsza wersja nie wymaga bibliotek ale nie mozna z ekranu zmieniac ryzyka.
Rejestracja jest banalna.
Kiedy masz wszystko załadowane gdzie trzeba sami się upomną.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

prognoza z dnia 08.10.15
Damfry pisze: Szerszy pogląd.
1.1436 to cel nr 1 po wybiciu z konsoli.
Wykonało się....
to był na prawdę prosty dzień.... niemal cały tydzień szli beż większych numerów :)
Na razie operuję na rachunku konkursowym w mforex...
Aktualna stopa zwrotu to mało spektakularne 61% -konkursuję od jakiś 8 dniu (start z opóźnieniem.)
Nick a jakże- damfry....
Spodziewam się teraz jakiejś głębszej korekty, czy taka nastąpi? nie wiem- rynek pokaże. Na razie nie widzę, żadnych porządnych baz pod spadki grubszej maści.... Wszakże korekta 35 pipsówa odbędzie się niemal na pewno.


Swoją drogą, chyba czas zagrać all in, bo nawet dziennej wygranej człowiek nie ustrzeli jak nie zrobi minimum 100% :lol:

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

konkursując dalej, poszło S n daxie zabezpieczone na BE.... wykres układa się prospadkowo... dobrym potwierdzeniem będzie gdy zrobią porządną świece spadkową

Rano S na edku, ale nie jestem z niego zadowolony.... gonienie ceny i wchodzenie w trakcie ruchu nie jest do końca systemowym zagraniem...

Tak czy inaczej dzisiejszy zwrot konkursowy, to mizerne 7% przy ponad 100% zwrotach konkurentów :mrgreen:



====edit====
Dax wycięty.... to co na walutach nie ma prawach się wydarzyć na indexach dzieje się bez problemu.

Podziwiam ludzie którzy na tym zarabiają 8)

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Pomysł na trejd.... S z rejonu 1,14266 pod warunkiem, że rynek da potwierdzenia....
Patrząc na D1 zamknęła się dla mnie dwuznacznie z aspiracjami na S..... Gdyby weszły Ski, ciągnąłbym je w rejon 1.13000
Jest też prawdopodobieństwo że azja ambitnie sama zejdzie w WW rejon, ale jakoś nie wierze :)
Dla tego w ramach konkursowania wrzucam L z TP 1,14141- SL 1,13620 (nie jest to systemowe wejście, skusiłem się bo ciaśniutki SL raptem 6 pips) Co ma być to będzie.

Jestem bardzo ciekaw, jaką wymowę nadadzą świecy tygodniowej.
Spadająca
doji
Mocna UP....



====edit=====
SL, chciwość została ukarana :D

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Zarzucone S, z TP jak wyżej jako że jesteśmy na wsparciu będę szybko przerzucał na BE


=====edit====
Juz na BE pracuje...



====edit=====2
Pozycja zakończona na BE nie było na tyle pary by przejść wsparcie...
Był to drugi typ wejścia którego nie lubię... gonienie za ceną, strasznie zwiększa ryzyko...
Aktualnie wykres jest prospadkowy, grunt to znaleźć dobre miejsce na wejście. Przy czym trzeba być czujnym czy przypadkiem nie zakończą korekty spadkowej....
Dziś piątek czyli wszystko się może zdarzyć :)

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Przed chwilą poszło S, z TP w rejonie 1.13000
Jako, że cena dziwnie jest ułożona w piątek ucinam szybko ryzyko przestawiając na BE

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Też bym uważał jak najbardziej S :) dzisiaj widzę na wielu parach EUR wygląda że dzisiaj spadki, ale na pewno na tę chwilę nie można by było grać L więc tak jak Ty jestem za S. Zwłaszcza że wyższe interwały z tamtego tygodnia sugerują S objęcie na D1 wraz z FBO :)
Powodzenia
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Ostatni etap- stać się ceną.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

zlecenie zamknięte na be +10- do konkursu daje to 6,91% dzisiejszego zwrotu... Strasznie brzydko się zabawiają na tym wsparciu, mogli by go zmęczyć :)
Na chwilę obecną nadal wykres pro spadkowy, jak się ładnie wykres poukłada spróbuję ponowić S, pod warunkiem że będę w domu... jeszcze o etatową pracę też trzeba zadbać :mrgreen:




====ediit====
aj czyżby klasyka?.... wrócić wywalić BE i marsz dalej? :)

ODPOWIEDZ