Opóźnienie w księgowaniu depozytu na mt4 - Margin Call/Stop

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

temal pisze: Zastanawia mnie to ile mój broker na mnie zarabia? Jeżeli w przeciągu 6 tygodni wykonałem ok 900 operacji na e/u? Wiecie ile im zostaje w kieszeni ze spreadu? Czasami po 22 sobie skalpuje więc stąd ten wynik...
Większość to z konsumpcji stratnych pozycji nie ze spreadu.

http://www.parkiet.com/artykul/1116744- ... kerom.html
Wyniki TMS Brokers potwierdzają tezę o rekordowym zainteresowaniu walutami w sierpniu i we wrześniu, a więc w momentach wysokiej zmienności na rynkach. Spółka informuje o wzroście liczby prowadzonych rachunków detalicznych o 180 proc. w ujęciu rocznym (na koniec września w przypadku usługi GO4X liczba klientów zbliżała się do 2 tys.). W tym samym czasie zdeponowane środki wzrosły o 180 mln zł (w sumie zobowiązania TMS sięgają 113 mln zł), a obroty zwiększyły się trzykrotnie.

Perspektywa sowitych zys- ków uzyskiwanych dzięki mechanizmowi dźwigni finansowej bardziej kusi drobnych graczy. Skierowana do bogatszych osób usługa TMS Direct powiększyła liczbę klientów o 20 proc.

Inni brokerzy prowadzący platformy foreksowe również notują dobre wyniki. DM BOŚ zarobił w samym III kw. 6,9 mln zł, dwukrotnie więcej niż przed rokiem, m.in. dzięki usłudze Bossa FX, z której korzysta już ponad 5 tys. osób.
Prawdziwy połów planktonu. Wręcz widzę ze zbierają na masowa skale depozyty drobnicy.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

To mi się podoba :mrgreen:
Na rynku mówi się, że zbyt duża rentowność biznesu może być postrzegana negatywnie przez klientów, którzy często tracą spore środki.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Czy broker tak może zamknąć pozycję na luce?

Mam tak zamknięte na 4 parach po kursie jakie było TP mimo, ze to kurs nietransakcyjny

klif
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 09 mar 2010, 20:35

Nieprzeczytany post autor: klif »

Znając życie i treści umów z brokerami - może. Oczywiście SL zrealizowałby się po pierwszym możliwym kursie transakcyjnym :)

Mpapiez

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

mike_05 pisze:Czy broker tak może zamknąć pozycję na luce?

Mam tak zamknięte na 4 parach po kursie jakie było TP mimo, ze to kurs nietransakcyjny
Dlatego moja główna zasada, to praktycznie nigdy nie określać TP, chyba że bardzo duże wartości.

Pozwól zyskom rosnąć, a z rynku wyrzucaj się SL'em.

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

mike_05 pisze:Czy broker tak może zamknąć pozycję na luce?

Mam tak zamknięte na 4 parach po kursie jakie było TP mimo, ze to kurs nietransakcyjny
To jeszcze jest nic mistrzami sa brokerzy którzy opóźniają otwarcie rynku po "ekstremalnych" wydarzeniach jednym zabierając możliwość składania zleceń zgodnie z przewidywanym kierunkiem a tymczasem czekając na odpowiednio daleka "lukę" tak żeby zaraz po otwarciu wyciąć SL po pierwszej cenie transakcyjnej.

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

260 pipsów w plecy.
Mam czat z supportem, właśnie sprawdzają te zamknięcia.

Dodano po 15 minutach:
Technical Support team | 14:20
ok,I checked the transactions and in real trading it is not supposed to happen
Transaction should open in the market price
if it is happens in real account,we refund the client by the transaction.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Opisz odkładnie jaki broker,jaki bank,jakie godziny,kiedy był MC/SO.
Ewentualnie pisz na @ nie PW.

Taki tematy już znam.. i nie przypadkiem podejrzewasz że coś jest nie tak,ale to trzeba mieć pewność. Pomijam już fakt że jest całe API do tego typu case pod mt4 :lol:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

Wszystkim wujkom Dobra Rada proponuję trochę poczytać o strategiach swapowych i hedge. Nie ma przymusu sponsorowania brokera nadmiarowym depozytem.
Do autora: wiele osób reklamowało różne przypadki u różnych polskich brokerów, często z dobrym skutkiem. Wyślij im potwierdzenie zaksięgowania od Twojego managera z banku i kategorycznie żądaj anulowania MC. W sądzie mógłbyś wygrać więcej ale to trudna droga. Nie każdy "polski" broker jest nadzorowany przez KNF.
Pozdrawiam
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
forexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 18 maja 2010, 18:18

Nieprzeczytany post autor: forexpolska »

Witam

Ja właśnie jestem na finiszu takiej sprawy w Alpari o której pisałem w wątku brokera Alpari i niestety można powiedzieć, że nic nie ugrałem albo inaczej przegrałem.


Jutro doczytam cały wątek i się szerzej wypowiem ale dziś ci powiem tak u mnie sprawa depozytu opóźnionego liczona była w h i szła z MB. Wszystkie depozyty poprzednie księgowali do 1h jeden nawet w 3 minuty ale tu był pech i się odwineli na jedną literkę w imieniu, która skomplikowała im księgowanie.

Jak straciłeś konkretną kase to olej KNF oni ci tylko czas zabiorą i nic nie pomogą szukaj prawnika od razu tylko podejrzewam, że oni i tak się regulaminem zastawią.

Ja prowadzę inną sprawę przeciwko brokerowi już przez kancelarie prawniczą i jest to pozew zbiorowy zobaczymy efekt ale też KNF mi 1.5 roku zmarnował.


Ludzie nie kierujcie spraw do KNFów tylko jak macie problemy oszustwa to kierujcie się do prawnika.

Good Afternoon Mr



We recently contacted you about your dispute with Alpari NZ Limited.



In this letter we enclosed the FDR Adjudicator’s final decision on the dispute. Because we did not hear from you, the dispute process has completed and the dispute has been recorded as unresolved. Any terms of the final decision are no longer binding on Alpari NZ Limited. The dispute in now closed.





If you have any queries or would like to talk to us, please feel free to call us on freephone

0508 337 337.



Kind Regards,


Dodano po 5 minutach:

Jeszcze jedno ujawnij brokera pokaż tu na forum dowody tak jak ja to robiłem to broker ma się bać sprawę trzeba nagłośnić. Jak to jest polski broker to dużego wyboru nie ma co do podejrzanych.
AVAFX - uwaga uwaga to oszuści i krętacze nigdy tam nie wpłacaj pieniędzy

ODPOWIEDZ