Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6 str

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
statik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 18 mar 2013, 00:55

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: statik »

green7 pisze:
statik pisze: Problemy są po to by je rozwiązywać, powyższy można by załatwić w bardzo prosty sposób:
-na piśmie opisać w karcie gwarancyjnej dokładne zasady wejść/wyjść z pozycji, prowadzenia pozycji, MM, i wszystkiego co związane z zarządzaniem kapitałem według zasad mentora
I wtedy taki klient :
..... ma gotowca do sprzedania na allegro :) I cały biznes ze szkoleniem trafia szlak ....
.
Oczywiście należało by tu wprowadzić jakąś bardziej zaawansowaną logistykę, żeby wyeliminować takie ryzyko lub zmniejszyć je.
Tak jak powiedział jeden z bohaterów filmu pt.Revolver reżyserii Guya Ritchiego ,,problemy nie istnieją, tylko sytuację"

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Coaching Zaawansowany - 11200 pln ja piero..e to jeszcze przechodzi..?? Niniejszym wyzywam na pojedynek mistrzów tej technologi.. czekam na priv. Pzdr
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Moja teoria jest taka, że szkolącym i tak nie zależy na tym aby posiadać bardziej zaawansowaną wiedzę bo biznes jest gdzie indziej. Dlatego nie rozwijają się i piszą non stop o kwestiach zupełnie podstawowych.
Ciekawe spostrzeżenie Brother. Na każdy produkt musi się znaleźć klient. Klient żeby kupił produkt, musi uważać go za atrakcyjny - opakowanie to podstawa, i klientowi potrzebny - w tym celu musi rozumieć ogólną ideę stojącą za produktem.

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Tak z ciekawości zadałem Marcinowi Targańskiemu trzykrotnie pytanie czy udostępnia swoje wyniki (statment z konta rzeczywistego lub wysoka lokata w znanym i długo trwającym konkursie na rachunku rzeczywistym lub zweryfikowane zyski przez instytucję zewnętrzną). Pytania padały na PW oraz na każdym z webinarów. Odpowiedź była za każdym razem negatywna.

W tym biznesie chodzi o pieniądze. Muszą być twarde dowody, że ktoś umie zarabiać . Dowodów nie ma, to nie ma zabawy.

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

Mr T. szkolił się u Mr Yogii, a teraz szkoli z jego technik jako konkurencja?

Awatar użytkownika
szulczas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 436
Rejestracja: 03 maja 2010, 12:21

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: szulczas »

krótko i na temat... nie o samym Mr T. tylko o całej śmietance "szpecuffff" ....hahah

tego tez znamy...no nie... poczekajcie do konca nagrania.... i wszystko będzie wiadomo :D

http://www.youtube.com/watch?v=KYsowNInIys

Pozdro

Janus
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2007, 13:26

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: Janus »

SEROL666 pisze:Coaching Zaawansowany - 11200 pln ja piero..e to jeszcze przechodzi..?? Niniejszym wyzywam na pojedynek mistrzów tej technologi.. czekam na priv. Pzdr
Zgadza się, takie kwoty i wyższe przechodziły w 2007 r. kiedy ludzie byli napaleni i kupowali wszystko co się ruszało, łącznie z wątpliwymi kursami ale teraz to tylko frajer się na to nabierze.

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

ludzie są nadal napaleni i kupują wszystko. Nawet i dobrze że tak jest. Tylko problem w tym że większość nazwijmy to produktów (wskaźniki, ea, szkolenia) są nakierowane jedynie na wyzysk. Raz widziałem szkolenie za 3 tys zł o podstawach AT. Przecież takie coś to jest zdzierstwo w biały dzień. A tą wiedzę można zdobyć w parę chwil samemu albo na webinarach organizowanych przez brokerów za free. Wyselekcjonować szkolenia oszustów od tych, którzy oferują rzetelny transfer wiedzy jest niestety trudno.

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Panie i Panowie… Z racji założenia tego wątku spieszę z kilkoma sprostowaniami do tegoż wątku:
1. Po pierwsze primo szkolę się u Mr.T,
2. Po drugie primo poznaję technikę, którą prezentuje Mr.T i jestem z niej zadowolony,
3. A po trzecie primo ultimo założyłem ten wątek, bo wyniknęła sytuacja, która była dla mnie stresująca.

Ad.1)
Szkolenie u Mr.T rozpocząłem 5-ego sierpnia tego roku. Powodem jest dalszy rozwój, bo lubię być dobry w tym co robię i uznałem, że Mr.T będzie dla mnie dobrym mentorem. Oczywiście na uwadze miałem jeszcze inne osoby.

Ad.2)
Technika/sposób szkolenia przez Mr.T bardzo mi odpowiada, bo odbywa się to na zasadach mentoringu, czyli:
-> Poznaję system.
-> Jego sposób patrzenia na rynek.
-> Dostaję „bonusy” (tak to sobie nazwałem), gdzie od małych szczegółów może zależeć wiele podczas handlu na rynku i są to takie ciekawostki, które pozwalają jeszcze lepiej doprecyzować wejście.
-> Psychologia, czyli to co moim zdaniem jest kluczowe przy tradingu, a mało kto na to zwraca uwagę. Śmiem twierdzić, że w dużej mierze psychologia jest najważniejsza, bo systemów można znaleźć od liku.
-> Trading na „żywca”, czyli ja po jednej stronie, a Mr.T drugiej. Wspólna konsultacja, analiza itd.

Ad.3)
Po pierwszym tygodniu szkolenia urwał mi się kontakt z Mr.T. Nie miałem od Niego jakichkolwiek oznak życia… Wiadomo, wpłaciłem kasę –dla jednego będzie to symboliczna kwota, a drugiego niekoniecznie. Zacząłem szukać rozwiązania i doszedłem do wniosku, że założę temat na nawigatorze, by sprawdzić, czy jakaś z osób szkolących się ma taki problem. Nikt się konkretny nie odezwał. Natomiast zamiast tego pojawili się „szpece” od wszystkiego i zaczęli analizować stronkę, zdjęcia i inne banialuki. Ba! Zaczęli mnie wyręczać w myśleniu… Dodatkowo zostałem posądzony o pseudoreklamę i ch*j wie co jeszcze. Nikogo nie prosiłem o domysły, swoje przemyślenia z d*py itp. Prosiłem o konkrety.
W trzecim tygodniu odezwał się do mnie Mr.T przepraszając za brak kontaktu. Powodem nieobecności okazało się zdarzenie losowe. Napiszę tak: każdemu z nas mogło się to przytrafić i nie życzę tego nikomu. Nie chcę rozwijać tego wątku, bo są to sprawy prywatne, a sam szanuję swoją i czyjąś prywatność.
Dogadaliśmy się co do dalszej współpracy (mam na myśli moje szkolenie). Mr.T wykazał się inicjatywą i honorem. Do dnia dzisiejszego wszystko przebiega sprawnie i widzę swoje postępy w tradingu. Gram na rachunku realnym od samego początku, bo uważam, że tylko w takich warunkach będę w stanie się nauczyć porządnie podejścia do inwestycji i ogarnę aspekty psychologiczne (przy rachunku demo nie odczuwam kompletnie emocji).

Z dzisiejszej perspektywy mogę śmiało powiedzieć, że nie żałuję decyzji, jakie podjąłem. Jestem zadowolony i nie zmieniłbym zdania, bo widzę co się dzieje ze mną i moim rachunkiem :-)
Zdaję sobie sprawę, że pojawią się tu kolejne komentarze o teoriach spiskowych o tym, że jest to reklama i cholera wie co jeszcze. Uważam się za człowieka uczciwego i tego samego oczekuję od drugiej strony. Mogę dyskutować na ten temat, ale z rozsądkiem i uczciwym podejściem do tematu, bo zawsze jest łatwo coś zniszczyć, a gorzej naprawić. Dlatego proszę o przemyślane komentarze i merytoryczną rozmowę –oczywiście, jeśli ktoś chce. Komentarze, które nie będą miały oparcia dla mnie w prawdzie nie są dla mnie ważne.

W pisaniu bajek byli dobrzy ich twórcy, czy to był Kornel Makuszyński, czy Marian Walentowicz… I niech tak pozostanie, a my zajmijmy się faktami.

Oczywiście po skończeniu całkowicie szkolenia chętnie zdam relację i uzupełnię swoją ocenę. Mam nadzieję, że dołączą się do mnie osoby, które biorą udział w szkoleniu u Mr.T.


Pozdrawiam i życzę sukcesów,
Biotiq

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

zamiast tyle sie rozpisywac, daj po prostu wglad do tego rachunku po ktorym widac te postepy, abysmy i my mogli je zobaczyc i uwierzyc, to chyba bedzie lepsza promocja szkolenia niz 1000 slow :):)

Zablokowany