Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6 str

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Przebaczasz ? a co z innymi poszkodowanymi piszącymi w tym wątku? też przebaczyli?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

T-REX pisze:Przebaczasz ? a co z innymi poszkodowanymi piszącymi w tym wątku? też przebaczyli?
Po primo drogi T-REXie mam rzeczywiste wrażenie, po przeczytaniu Twojego zdania, że jesteś z kosmosu, bo:
-wątek założyłem ja,
-szczegóły na tacy podałem ja,
-krytykę na klatę przyjąłem ja (chociażby Wuza, który męczył d*pę, itd.),
-godziny poświęcone na opisanie tego poświęciłem ja,
-cierpliwością wykazałem się ja,
-stres przyjąłem ja,
-konsultacje innych podejmowałem ja (łącznie z rozmowami telefonicznymi),
-żale i lamenty brałem ja,

Więc za przeproszeniem nie pisz mi co z innymi, bo zdecydowana większość pracy w tym wątku na temat tego co

było jest moją pracą i pozwól bym sam decydował o tym co zostało stworzone w oparciu o fakty. Jeśli oczywiście

Administrator pozwoli usunąć wątek, to będę bardzo zadowolony. Dlatego też pozwól innym na to, by sami

działali w swojej sprawie - nie czuję się "Matką Teresą pokrzywdzonych w tandetnych szkoleniach".

Komuś łapki oderwało, że pisać za siebie nie może?


Zatem proszę o uszanowanie mojej decyzji.




P.s. Nie chce mi się również latami trzymać kopii związanych z tym wydarzeniem.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Dziwi mnie tylko że tak zupełnie bezinteresownie odkopujesz wątek z ostatnim wpisem z lutego 2015 - którego pewnie nikt by nie przeczytał, aby panu Targalskiemu nagle poprawiać reputację. Interesu też w tym nie masz (choć może...) a tak walczyłeś ze wszystkimi szkoleniami, że wspomnienie o jakimkolwiek od razu powodowało pojawienie się Twojej osoby w temacie i zmasowanej krytyki. Daruj więc, po prostu interesują mnie twoje intencje, bo na samo przebaczenie mi to nie wygląda, raczej na umowę. Ja jestem przeciwny usuwaniu czegokolwiek z forum, a za wcześniejszą refleksją czy to co napiszę dzisiaj za jakiś czas nie będzie kuło mnie w oczy. Miałeś IMHO od początku wszystkie karty w ręku, pozwalające załatwić tą sprawę drogą sądową . Wybrałeś konfrontację na forum w którego regulaminie jest (o ile dobrze pamiętam) że wszystkie wpisy na nim stają się własnością tegoż forum. Zdaje się, że Admin jest tego samego zdania. Miałem Cię za osobę konsekwentną, którą jak ktoś okradnie to nazywa złodzieja - złodziejem. Nie chciałeś aby inni weszli na tą samą minę. teraz Twoja wspaniałomyślność rozciąga się tylko na tegoż nieuczciwca innych masz już w anusie.
-wątek założyłem ja,
-szczegóły na tacy podałem ja,
-krytykę na klatę przyjąłem ja (chociażby Wuza, który męczył d*pę, itd.),
-godziny poświęcone na opisanie tego poświęciłem ja,
-cierpliwością wykazałem się ja,
-stres przyjąłem ja,
-konsultacje innych podejmowałem ja (łącznie z rozmowami telefonicznymi),
-żale i lamenty brałem ja,
Najpierw przez parę stron pytasz ludzi o opinię o szkoleniu, gdy wszyscy mówią Ci, że 11k PLN to zdecydowanie za dużo to się złościsz (BTW moje doradztwo w tej kwestii kosztuje 5 000 pln. nr konta prześlę na priv :mrgreen: )
http://forex-nawigator.biz/forum/opinia ... ml#p610674
za tylko tą radę jaką Ci udzieliłem powinienem policzyć podwójnie. I jest to uniwersalna rada dotycząca szkoleń. I JA NIE ZGADZAM SIĘ NA JEJ USUWANIE.
Co zrobiłeś? Okazało się że już od dawna jesteś na szkoleniu i polecasz każdemu, wystraszyłeś się wobec braku kontaktu ze strony mr.T ale było to nieporozumienie...
Stronę później również to okazało się nieporozumieniem, i dopiero wtedy zacząłeś się naprawdę udzielać w temacie a Twoje posty zaczęły przeważać w tym wątku. Dowody, skamlanie, nawet ci co się wcześniej podśmiechiwali zaczęli ci współczuć. Ja też trzymałem kciuki. Teraz to za mało? Może miałem go spłacić?
Włożyłeś w ten temat tyle ile chciałeś, nikt Cię do szkolenia i pisania nie zmuszał, robiłeś to dla polepszenia swojej psychy, a forum pełniło rolę terapeuty. Teraz albo wpisy są zbyt emocjonalne dla Ciebie, albo mr.T który coś Ci obiecał. Dla mnie temat powinien zostać, a Ty po prostu więcej nie pisz o tej sprawie jak nie chcesz się więcej ośmieszać.
BEZ ODBIORU
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

T-REX pisze:"(...) a tak walczyłeś ze wszystkimi szkoleniami, że wspomnienie o jakimkolwiek od razu powodowało pojawienie się Twojej osoby w temacie i zmasowanej krytyki.(...)"
Ze wszystkimi? Czyli jakimi jeszcze? Generalizujesz, więc nie panujesz nad swoją wypowiedzią.
T-REX pisze:Daruj więc, po prostu interesują mnie twoje intencje, bo na samo przebaczenie mi to nie wygląda, raczej na umowę.
Ogarniają mnie śmieszki, gdy widzę Twoje próby robienia z tego tematu teorii spiskowej. Niemniej rozumiem, że szczerość w dzisiejszych czasach jest trudnym towarem.
T-REX pisze:Ja jestem przeciwny usuwaniu czegokolwiek z forum, a za wcześniejszą refleksją czy to co napiszę dzisiaj za jakiś czas nie będzie kuło mnie w oczy.
Nie interesuje mnie Twoje zdanie.
T-REX pisze:Miałeś IMHO od początku wszystkie karty w ręku, pozwalające załatwić tą sprawę drogą sądową . Wybrałeś konfrontację na forum w którego regulaminie jest (o ile dobrze pamiętam) że wszystkie wpisy na nim stają się własnością tegoż forum.
Od początku powiadasz miałem wszystkie karty… Pewnie dlatego zadałem pytanie 19-08-2013, a konkrety zaczęły padać 19-05-2014 , gdy już miałem czarno na białym jakie jest stanowisko owego szkolącego i że przez ten okres byłem ściemniany. Więc minął prawie rok od tego czasu. Ponownie generalizacja z Twojej strony.

Rozumiem, że pomógłbyś mi ściągnąć Mr.T z Filipin, namówił byś go do przyjechania na rozprawę albo poczekałbyś na umorzenie sprawy wdając się w kolejne bezsensowne koszty związane z prowadzeniem sprawy. Mogę się jedynie domyślać, że Twoja świadomość o sądownictwie w PL jest bliska zeru lub naczytałeś się za dużo pierdół na forach. Miałeś chociaż jedną sprawę sądową od A do Z przeprowadzoną w Polsce?


T-REX pisze: Najpierw przez parę stron pytasz ludzi o opinię o szkoleniu, gdy wszyscy mówią Ci, że 11k PLN to zdecydowanie za dużo to się złościsz (BTW moje doradztwo w tej kwestii kosztuje 5 000 pln. nr konta prześlę na priv :mrgreen: )
http://forex-nawigator.biz/forum/opinia ... ml#p610674
Jesteś na tym forum już dosyć długo, naucz się zatem czytać ze zrozumieniem i zobacz co napisałem w pierwszym poście, dla ułatwienia sam siebie zacytuję: „(…)Czy ktoś z Was szkolił się w nowo powstałym "uniwersytecie" lub ma informacje o rzetelności prowadzących?(…)”
Napiszę Ci, bo może umyka to Twojej uwadze. INTERESOWAŁA MNIE OPINIA LUDZI, którzy BRALI UDZIAŁ W SZKOLENIU, a NIE cena, wygląd strony i inne pierdoły, domysły.
T-REX pisze: (…)za tylko tą radę jaką Ci udzieliłem powinienem policzyć podwójnie. I jest to uniwersalna rada dotycząca szkoleń. I JA NIE ZGADZAM SIĘ NA JEJ USUWANIE.
Co zrobiłeś? Okazało się że już od dawna jesteś na szkoleniu i polecasz każdemu, wystraszyłeś się wobec braku kontaktu ze strony mr.T ale było to nieporozumienie...
Policz ile chcesz, za chwilę skoczę do bankomatu i wybiorę z niego miliony monet, specjalnie dla Ciebie.

T-REX pisze: Dowody, skamlanie, nawet ci co się wcześniej podśmiechiwali zaczęli ci współczuć. Ja też trzymałem kciuki. Teraz to za mało? Może miałem go spłacić?
Jak masz ochotę… Dlaczego nie… Idąc Twoim tokiem myślenia socjalnego… Poza tym od Ciebie również na PRIV otrzymałem przeprosiny, zacytuję, „(…)Ze swej strony chciałbym przeprosić Cie za mój wkład w to guano które się tu zrobiło. Chciałem dobrze a wyszło jak zwykle...(…)”
Bo zarzucałeś mi różne rzeczy, później usuwałeś/edytowałeś swoje posty. Dlatego zastanów się X razy (nie wiem ile potrzebujesz) zanim coś napiszesz, obrzucisz kogoś błotem, bo zaczynasz robić to ponownie. Tyle czasu minęło, a Ty dalej swoje –widocznie masz taką konstrukcję psychologiczną. Roszczeniowy tryb, pretensjonalny.

T-REX pisze: Włożyłeś w ten temat tyle ile chciałeś, nikt Cię do szkolenia i pisania nie zmuszał, robiłeś to dla polepszenia swojej psychy, a forum pełniło rolę terapeuty. Teraz albo wpisy są zbyt emocjonalne dla Ciebie, albo mr.T który coś Ci obiecał. Dla mnie temat powinien zostać, a Ty po prostu więcej nie pisz o tej sprawie jak nie chcesz się więcej ośmieszać.
BEZ ODBIORU
Zgadza się, włożyłem ile chciałem. Z pewnością kogoś to uchroniło przed wpłatą kasy dla tego pana. Dla Twojej informacji chcę Cię poinformować, że od tamtego czasu, gdy sprawa się zakończyła NIE miałem kontaktu z Mr.T i dalej nie mam, nawet chcieć nie chcę.

Ośmieszać? Bo Ty tak myślisz? Czy ja mam tak myśleć, bo Ty tak myślisz? Jak to się mawia…FACEPALM

Może słyszałeś o czymś takim, jak karmienie swoich emocji? Może wtedy miałbyś szersze pole widzenia, mniej wątpliwości. Odpowiedź dla Ciebie (dlaczego proszę o usunięcie):
http://renatazarzycka.pl/2015/07/dwa-wi ... en-czarny/

Powinieneś doskonale wiedzieć, że psychika jest kluczem do zarabiania na FX, a jeśli dalej tego nie wiesz... Dlatego ja o swoją staram się dbać. To czy Ty zarabiasz regularnie (lub w ogóle) mało mnie interesuje. Wiem co mi jest potrzebne, a Twoje zdanie kompletnie mnie nie rusza.

[po edycji]
P.s. Zaczynam coraz bardziej rozumieć dlaczego wartościowy kapitał-mam na myśli ludzi, którzy reprezentowali sobą wysoki poziom i potrafili/potrafią kosić kasę na FX- odeszli z tego forum. Ciągłe oskarżenia, narzekanie, czepianie się, pieprzenie nie na temat, łechtanie swego ego...byle coś napisać.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

biotiq

Jesteś autorem tematu i powinieneś mieć prawo do jego usunięcia od razu w opcji, a nie tylko jako prośba do admina.

A dyskusja z trollami to strata czasu. Wystarczy tylko sprowokować lekko to od razu robi się toksycznie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Szwajcar pisze:biotiq

Jesteś autorem tematu i powinieneś mieć prawo do jego usunięcia od razu w opcji, a nie tylko jako prośba do admina.

A dyskusja z trollami to strata czasu. Wystarczy tylko sprowokować lekko to od razu robi się toksycznie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dziękuję za Twoją cenną, merytoryczną, a przede wszystkim trafną opinię.

Zablokowany