Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6 str

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

biotiq pisze:
statik pisze:Szkolił się u yogiego, potem nic nie zarobił a teraz sam szkoli za 11 200zł :mrgreen:
Pokazuję piękne palmy i plaże próbując wzbudzić marzenia i wyobraźnie potencjalnych klientów - nie dajcie się na to nabrać.
I jak zwykle niema nic o wynikach z przeszłości poza wpisami na forum które mogą być z demo, brak podłączonego myxbooka a także brak gwarancji za skuteczność strategii(tak jak chociażby wallstreet ea 60 dni gwarancji na osiągnięcie zysku lub zwrot kasy).
Statik... Mam prośbę: nie snujmy domysłów, a dajmy konkrety. Jeśli nie masz konkretów, to nie pisz proszę takich informacji, które nie są neutralne.
Jeśli się u niego/u nich nie szkoliłeś, to proszę się nie wypowiadaj -to tak samo, jak byś nie próbował pomidorowej zupy mojej babci, a mówił (pisał), że jest za słona. Spróbujesz: oceniaj ;)

Peace

Widzisz, nie trzeba zapuszczać korzeni aby wiedzieć jak rośnie drzewo.
Niestety spece od NLP potrawią przekonać do wszystkiego.

B.dobrze, że to opisałeś publicznie.
Może dałoby się ten wątek "przykleić", ku przestrodze.

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Kazik pisze:
biotiq pisze:
statik pisze:Szkolił się u yogiego, potem nic nie zarobił a teraz sam szkoli za 11 200zł :mrgreen:
Pokazuję piękne palmy i plaże próbując wzbudzić marzenia i wyobraźnie potencjalnych klientów - nie dajcie się na to nabrać.
I jak zwykle niema nic o wynikach z przeszłości poza wpisami na forum które mogą być z demo, brak podłączonego myxbooka a także brak gwarancji za skuteczność strategii(tak jak chociażby wallstreet ea 60 dni gwarancji na osiągnięcie zysku lub zwrot kasy).
Statik... Mam prośbę: nie snujmy domysłów, a dajmy konkrety. Jeśli nie masz konkretów, to nie pisz proszę takich informacji, które nie są neutralne.
Jeśli się u niego/u nich nie szkoliłeś, to proszę się nie wypowiadaj -to tak samo, jak byś nie próbował pomidorowej zupy mojej babci, a mówił (pisał), że jest za słona. Spróbujesz: oceniaj ;)

Peace

Widzisz, nie trzeba zapuszczać korzeni aby wiedzieć jak rośnie drzewo.
Niestety spece od NLP potrawią przekonać do wszystkiego.

B.dobrze, że to opisałeś publicznie.
Może dałoby się ten wątek "przykleić", ku przestrodze.
Mam prośbę o czytanie tego co napisałem. Do tego, co pokazywał Targański w czasie rzeczywistym, nie mam pytań, bo widziałem w real time. Chodzi o brak szacunku, brak słowności, pod koniec irracjonalne zachowanie, ... , cwaniactwo. Jest to podyktowane jego pewnymi, nie koniecznie normalnymi, skłonnościami o których nie wolno mi publicznie pisać na tę chwilę.

Co do przyklejania tematu-nie wiem jakie są warunki, by móc to zrobić. Gdyby doszło do takiej sytuacji, to z pewnością usunąłbym część postów i zostawił samą esencję.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Hej, biotiq.
Udało się jakoś sprawę zakończyć?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

meylo pisze:Hej, biotiq.
Udało się jakoś sprawę zakończyć?

Hej,

Od tamtego momentu szanowny mr.t nie dał znaku życia, zapadł się pod ziemię. To tylko potwierdza jego nierzetelne podejście do sprawy. Jak dla mnie facet nie do zaakceptowania, jeśli chodzi o jakąkolwiek współpracę. Mimo wielu szans, jakie dostał, dalej nie potrafi wyciągnąć wniosków i przeprosić -pewnie kompleks małego pindola.


Peace

lolek1985
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2013, 10:08

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: lolek1985 »

Witaj,
a przekazana wiedza i schemat inwestycyjny pozwala na osiąganie pozytywnych wyników? Czy raczej strata pieniędzy?
Mistrzowie grają tak długo, aż wygrana będzie po ich stronie...

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

lolek1985 pisze:Witaj,
a przekazana wiedza i schemat inwestycyjny pozwala na osiąganie pozytywnych wyników? Czy raczej strata pieniędzy?

Obecnie nie używam w pełni tego systemu, bo:
-nie był on w pełni przekazany,
-fakt tej zadymy spowodował u mnie bajzel pod względem fx (przez to więcej musiałem nadrabiać).

Obecnie korzystam z podobnych założeń, jednak system (nieco inny) został przekazany mi w pełni, na spokojnie i z głową. I to jest to czego szukałem.


P.s. Stratą pieniędzy było poznanie mr.t. Nic tak mnie nie wku**ia, jak niesłowne gęby. Chociaż z drugiej strony nabrałem więcej dystansu, także dziękuję ci mr.t.

Peace

Paweł

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: Paweł »

Też zostałem oszukany przez Mr.T Nie polecam nikomu nawet kontaktu z tą osobą ponieważ przekręci Was tak jak mnie. Dziwią mnie tylko ludzie, którzy byli oszukani przez niego a nie piszą o tym, żeby ostrzec innych - czyżby wstyd że dali się zrobić w balona nie pozwala im na to?

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Paweł masz jakieś zapisy rozmów albo coś, które mogą poświadczysz to co piszesz?

Paweł

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: Paweł »

Pablo90 pisze:Paweł masz jakieś zapisy rozmów albo coś, które mogą poświadczysz to co piszesz?
tak, ale szczegółowe info tego typu na priv

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Witam,

Doszedłem do wniosku, że chcę usunąć cały ten temat i będę prosił administratora o usunięcie tego wątku z forum.
Czym jest podyktowana moja decyzja? Tym, że każdemu należy się szansa, a jak ktoś z tego skorzysta, to ok. Jeśli nie, też ok - not my problem.
Siedzą we mnie emocje związane z tym, więc nie ukrywam, że chce się ich również pozbyć.

Z mojej strony wybaczam Mr.T i co złego mi wyrządził idzie w niepamięć. Wybaczam.



P.s. Proszę o usunięcie wątku w ciągu 72h, jeśli jest to możliwe. Dziękuję.

Zablokowany