Opcje Binarne

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
arsenio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 04 cze 2012, 21:10

Nieprzeczytany post autor: arsenio »

Planuję założyć konto IG Index. Z tego co wyczytałem w tym temacie to ig index niekiedy robi problemy w założeniu konta polakom. W związku z tym mam parę pytań do osób zakładały u nich konto z terenu Polski:
- wymagają dokumentów potwierdzonych notarialnie czy wystarczy np. kopia dowodu przesłana mailem?,
- z tego co pisał daromanchester to powinno się podać że ma się doświadczenie w foreksie i że się dużo zarabia ale czy oni to potem w jakikolwiek sposób sprawdzają?,
- czy do każdego potem oddzwaniają? (z moim słabym mówionym angielskim wolałbym tego uniknąć),
- czy można wpłacać i wypłacać przez moneybookers?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Awatar użytkownika
GECK
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 22 wrz 2010, 17:42

Re: Opcje Binarne

Nieprzeczytany post autor: GECK »

Zakładałem jakiś tydzień temu. Przy rejestracji wypełniamy formularz, w którym pytają między innymi o zarobki, oszczędności, doświadczenie w inwestycjach wysokiego ryzyka i inne pierdoły. Mieszkam w Londynie ale zakładałem na dane z Polski ponieważ tutaj nie posiadam żadnego meldunku czy rezydencji. Na drugi dzień zadzwonił typ, gadka szmatka chyba z 20 min., oczywiście po angielsku. Nie przyznali mi konta tylko dlatego, że wpisałem brak zatrudnienia, a jedyne moje dochody pochodzą z moich inwestycji i tradingu. Taka u nich polityka, musisz coś zarabiać "formalnie" aby móc coś tracić.

Zadzwonię za jakiś miesiąc i powiem, że znalazłem pracę, zobaczymy czy przejdzie. ;)

Aha. Nie chciał żadnych dokumentów potwierdzających adres i dane personalne do otwarcia konta natomiast przy wypłacie jest jakaś tam weryfikacja, nie dopytywałem jednak.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Opcje Binarne

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Jeśli nie mieszkasz w UK to nie są w stanie tego sprawdzić.
Gdy mieszkasz to robią Creditchecka.
Pisz śmiało że zarabiasz dużo, masz sporo oszczędności i doświadczenia.
Nie wiem jak to w PL ale tutaj mi dzwonili.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Płaski
Gaduła
Gaduła
Posty: 131
Rejestracja: 05 cze 2008, 23:16

Re: Opcje Binarne

Nieprzeczytany post autor: Płaski »

Ja zakładałem jakis czas temu i poszło gładko...
Wpisz że pracujesz że zarabiasz rocznie 15000 euro, wyslij skan paska lub dowodu, odrazu do mnie zadzwonili, gadali po angielsku więc powiedziałem że nie rozmumiem i żeby pisali mi na emaila. Ot i tyle.
Aha, z tym IG Index to nie jest tak extra jak wyglada na początku. Jak otworzysz konto to możesz stawiać na opcjach 0,1 funta za punkt alepo miesiacu minimalna stawka to 1 funt za punkt a w niektórych przypadkach nawet 2 funty za punkt. Więc jak przelejesz mało kasy to może ci zabraknąc przy jakiejś obsuwie... W sumie są ok, ale jak są dane to takie krzycza premie za niektóre opcje (vide one Touche in DAX) że ta banda ch..a z XTB mogła by się od nich uczyć...

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Re: Opcje Binarne

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

Ja jak zakladalem u nich konto to podawalem adres zamieszkania i przyslali mi nawet jakis papier z IG.

Wchodzisz na strone, wypelniasz aplikacje podajesz mejla telefon, adres, zadnych dokumentow notarialnych nie potrzeba.
wysylaja ci potwierdzenie na mejla i logujesz sie. Zalozenie konta trwa 3 minuty, pozniej logujesz sie na konto, rejestrujesz karte i wplacasz jakis pieniadz. (30 sekund) i juz mozesz uprawiac hazard.

Do mnie dzwonil koles nastepnego dnia zeby pomoc mi odnalesc sie na tej nowej platformie, powiedzial co gdzie i czego szukac, co jak dziala i koniec.


IG index robi tak: na poczatek zmniejsza Ci stawke na 0,1 funta za punkt, po 2 tygodniach podnosi minimalna stawke do 0,3 funta za punkt a po kolejnych 2 tygodniach znowu podnosi minimalna stawke o 0,2 pensow czyli do 0,5 funta za punkt.
po kolejnych 2 tygodniach wchodzisz na normalna stawke czyli minimalna stawka to 1 funt za punkt.

Awatar użytkownika
leszczu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 672
Rejestracja: 25 paź 2010, 23:19

Re:

Nieprzeczytany post autor: leszczu »

green7 pisze:Jakby ktoś chciał się pobawić opcjami binarnymi w mt4 to
http://www.mrcmarkets.com/ daje w pewien pokrętny sposób takową możliwość.
Można sobie założyć tam demo, co prawda są tylko opcje dla 4 par. Odpalając zlecenie na opcje konieczne jest wypełnienie pola komentarz, który opisuje parametry opcji.
Tutaj jest instrukcja :
http://www.mrcmarkets.com/files/instruction_en.pdf
I co Panowie? Ktoś coś próbował z tym brokerem? Czy payout na poziomie 100% to nie jest więcej niż zazwyczaj oferuje konkurencja czy to jednak raczej standard?

Awatar użytkownika
arsenio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 04 cze 2012, 21:10

Re: Opcje Binarne

Nieprzeczytany post autor: arsenio »

Z wyplatą środków z IG dla ludzi z poza UK jest mały problem. Na ich stronce znalazłem takie info:

When withdrawing funds to your debit/credit card, please note:

· The card must be held in your name, and is usually the card you used to make the initial deposit

· We can’t make payments to cards issued in certain countries, including Australia and Hong Kong

· We can’t currently make payments to MasterCards issued outside the UK

· You will normally receive your payment three business days after we process your request. Payments can take up to ten business days but this is very rare


Jeżeli dobrze rozumiem to na karty mastercard wydane w polsce nie wypłacają a ja mam właśnie mastercard (tak jak pewnie większość ludzi).

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: Opcje Binarne

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

ja wplacalem karta kredytowa VISA i wyplacalem bez problemu. wyplata byla max 3 dni
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

Awatar użytkownika
leszczu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 672
Rejestracja: 25 paź 2010, 23:19

Re: Opcje Binarne

Nieprzeczytany post autor: leszczu »

Zawsze możesz założyć konto w Moneybookers (Skrill) i tam wyrobić sobie kartę.

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: Opcje Binarne

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

ODPOWIEDZ