Opcje Binarne

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

thorxahest pisze:Wyczytałem, że gracie często właśnie na IG oraz XTB.
od razu odpuść sobie XTB, support w pl ale warunki tragiczne..IG zdecydowanie do polecenia
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

Awatar użytkownika
thorxahest
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 29 lut 2012, 21:20

Nieprzeczytany post autor: thorxahest »

Dziękuję! przetestuję zatem IG

Założyłem demo na IG Markets, kolega pisał wcześniej, że ma problem z założeniem dema

W formularzu trzeba zaznaczyć jakiś inny kraj pochodzenia, np. Angola, też miałem problem z tym, że jestem z Polski - inne też nie działają ;p

Pozdrawiam!
MA Fan

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Jakby ktoś chciał się pobawić opcjami binarnymi w mt4 to
http://www.mrcmarkets.com/ daje w pewien pokrętny sposób takową możliwość.
Można sobie założyć tam demo, co prawda są tylko opcje dla 4 par. Odpalając zlecenie na opcje konieczne jest wypełnienie pola komentarz, który opisuje parametry opcji.
Tutaj jest instrukcja :
http://www.mrcmarkets.com/files/instruction_en.pdf
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

green7 jestem bardzo ciekawy jak to się zachowuje przy danych NFP lub podobnych.
Bo generalnie nie mogą zmienić wyceny.... hm ciekawie to wygląda.... aż za ładnie.
Muszę się zabrać za testy.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Jeszcze fajniej wygląda to:
http://www.spotoption.com/IntegrationsandPlugins (ekran u samego dołu).
Ale choć to rozwiązanie ma już parę miesięcy nie udało mi się odszukać broka, który by go używał.
Może ktoś odcyfruje z tego screena nazwę broka w belce mt4 :)

daromanchester pisze:green7 jestem bardzo ciekawy jak to się zachowuje przy danych NFP lub podobnych.
Bo generalnie nie mogą zmienić wyceny.... hm ciekawie to wygląda.... aż za ładnie.
Muszę się zabrać za testy.
A jak to wygląda w IG ? Wiesz może ?
W mrcmarkets.com jest do kitu o tyle, że czas podaje się w godzinach (więc minimum do wygaśnięcia do 1h). No chyba że nie doczytałem wszystkiego i da się podać w minutach (w sumie trzeba by ich zapytać)..
Na NFP fajnie byłoby zagrać krótszą opcję ....
Z drugiej strony ciekawe, że tu opcja jest zawsze "za godzinę" - czyli nie ma stałych godzin wygasania. Jak odpalimy ją powiedzmy o 10.47 to wygaśnie o 11.47 ...
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Divisia Capital?

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

green7 pisze:A jak to wygląda w IG ? Wiesz może ?
Niedobrze. Nie żeby nie można było zarobić ale utrudniają strasznie.
Rozciągają wycenę niemiłosiernie przy ważnych danych.
W zeszłym tygodniu otwarłem na zmienność i przed info tak rozciągnęli wycenę że Long i Short zaczęły zarabiać i nawet się zastanawiałem czy nie zamknąć.
Więcej przykładów jest w journalu seby.
To mrcmarkets męczę i wygląda nie najgorzej ale opis jest trochę krótki.
Niby otwarłem 1h na 15 pips ale nic się nie stało. Znaczy otwarło wygasło ale zysku nie było.
Wynika że chyba tylko kroki są co 25 pips więc pewnie dzielenie godzin na mniejsze nie ma co nawet próbować.
Poszperam jeszcze.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Hmmm ja w mrc otwarłem na 1h bez podawania pips (czyli w komentarzu samo 1), trafiłem kierunek i po godzinie zarobiłem, tyle ile stawiałem.

Esco pisze:Divisia Capital?
Hmmm .... chyba nie, nic nie widzę na stronie coby coś mieli w temacie opcji.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

green7 zbyt się pospieszyłem i nie doczytałem.
Wydawało mi się że ta Barrier to taki egzotyk i dotyczy zakresu up/down czyli że wyjdzie 25 w górę lub w dół.
Dlatego wydawało mi się że wygląda to zbyt dobrze ale mimo to nie wygląda to źle.
Będę musiał zrobić porównania do IG.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Jeszcze drobne uwagi ....
- nie wiem czy zauważyliście co napisałem w sumie wcześniej ... ale w tym mrc payout jest 100% (o ile nie postawimy barier - wtedy może być większy).
- inaczej niż na większości (chyba) platform z opcjami binarnymi w mrc mamy ceny bid i ask.
To znaczy gdy gramy na zniżkę to zlecenie wchodzi po cenie BID ale to cena ASK jest ceną sprawdzaną przy rozliczeniu.
Więc jeśli np. damy w tym samym momencie zlecenie sell i buy a cena się nie ruszy do czasu wygaśnięcia - to oba zlecenia tracą .....
Green
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ