Opcje Binarne

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Demo_man wiem czytałem ten dziennik jak go prowadziłeś, chociaż mnie to wtedy jeszcze nie interesowało za bardzo.
Dzięki za link do forum, zawsze to jakaś dodatkowa wiedza.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
leszczu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 672
Rejestracja: 25 paź 2010, 23:19

Nieprzeczytany post autor: leszczu »

Nie wnikałem nigdy za bardzo w tematykę opcji dlatego czy moglibyście wskazać jakieś wyraźne korzyści na rzecz opcji względem forex?

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

jedna
nie wazne jak daleko jest cena
jezeli dobrze wytypowales kierunek masz 80% zarobku

wszystko ma swoje plusy i minusy
ostatni miesiac bawilem sie w opcje na forex
SL=TP
posumowujac ciekawie ale opcje sa lepsze
wypowiadam sie o opcjach up/down

bawilem sie w opcje na igmarkets ale odpuscilem na pewien czas
mnogosc opcji sprawia ze trzeba sie powaznie zastanowic nad skuteczna strategia

Awatar użytkownika
Płaski
Gaduła
Gaduła
Posty: 131
Rejestracja: 05 cze 2008, 23:16

Nieprzeczytany post autor: Płaski »

@Demo_man - a msz jakiś system na 5 minutówki?
Na daxie to jeszcze można pograć ale na innych np edek to już czysta ruletka...

A swoją drogą, wszedłem kiedyś do osiedlowego kasynka (takiego z jednorękimi bandytami) i znajdują się tam maszynki do grania niby na forexie a tak naprawdę granu na owocach, siódemkach itp. a w tle idzie wykres usdindex. Widziałem że index chodzi też w niedzielę !!! więc mówię niezle to sobie wymyslili żeby obejść urząd celny...
Aż do tej niedzieli usiadłem i zacząłem lukać w tą maszynkę a tam można grać na forexie na opcjach na usdidex i na eur.usd!!!! tylko i wyłącznie...
Opcje wyżej lub niżej kursu+2pisy lub mikropipsy, stawka najmniejsza 50 groszy (największa nie wiem),czas trwania opcji 1s, 5s, 10s, 30s, 1m, 5m,10m,
Dziwne było że rynek tam chodził w niedziele tak jak pisałem...więc notowania były z księżyca ewentualnie z jakiegoś handlu elektronicznego, ale czy to możliwe???
Wczoraj wszedłem zobaczyć jak kurs ma sie do reala i stwierdziłem o dziwo że jest rzeczywisty!!!
Jest jeszcze jedno ustawienie do opcji :suma wypłat-chodzi o to że np jeżeli kurs za minutę będzie powyżej kurs +3 pisy mamy ze 1 zł 5zł, jezeli będzie +6pisów mamy 10zyla, +10pisów 20zyla, +20 pisów 200 zyla itp...
Binarki w kasynach-tego jeszcze nie grali :)

Awatar użytkownika
Pełnomocnik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 549
Rejestracja: 01 lip 2010, 00:12

Nieprzeczytany post autor: Pełnomocnik »

Szkoda ze w IG nie ma weekly dotykowych...

ps IG tez troche leci w chuj.. dziś w arkuszu pojawiła się cena - 3 punkty (edek opcje dzienne OTM) ok 30 puntów od ceny instr. bazowego, niestety po kliknięciu w oknie ze szczegółami okazywało sie ze to 130 punktów i utrzymuję się to nadal (obecnie g. 17.00) :roll:

ps 2 qurwa :evil: edek już czwarty dzień ma zmienność ok 80p/dzień. wlecze sie niesamowicie.. powyjeżdżali na wakacje chłopcy z city czy co...?! :?
Moze szykują coś grubszego pod te całe zamieszanie w Hiszpanii.. :)

ps 3 ma ktoś moze jakieś dane statystyczne dot. historycznej zmienności np edka w okresie publikowania poszczególnych danych makro?

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Pełnomocnik czasem odświeżanie w oknach nawala.
Ale najlepsze było jak na dziennych opcja wygasła wieczorem i miałem okno cały czas otworzone.
No i po godzinie wystartowały nowe opcje i dostałem wyceny z kosmosu :)
Napaliłem się jak szczerbaty na suchary i kupiłem coś źle wycenionego.
Jak się potem okazało weszło całkiem po innej cenie niż się wyświetlało.
Dobrze że nie przygrzałem z grubej rury bo zbyt "ładnie i pięknie" to wyglądało a jak wiadomo rzadko coś jest za darmo :)
Jak się zorientowałem po kilku minutach że to wina nie odświeżonego okna to szybko zamknąłem za małą startą.
Nie wiem czy ten błąd usunęli ale widzę że 5 minutówki inaczej rozwiązali bo tam też małe przekłamania się zdarzały.
Jak to bywa z platformami, trzeba zawsze uważać.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Pełnomocnik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 549
Rejestracja: 01 lip 2010, 00:12

Nieprzeczytany post autor: Pełnomocnik »

A dokładnie w tym momencie zawiesili możliwość wykonywania jakichkolwiek operacji (ikonka telefonu) - zle to wygląda, edek ruszył troche bardziej to się świnie rolują..:evil: Często im to się zdarza czy to tylko wyjątek?
Ciekawi mnie czy oni są drugą stroną transakcji czy może kojarzą jedynie transakcje z rynku po takich zagrywkach wnioskuje ze chyba to pierwsze.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Pełnomocnik szczerze nie mam pojęcia o co chodzi z tymi ikonkami telefonu.
Bo czasem niektóre opcje potrafią być zablokowane na kilka godzin.
Przeważnie dotyczyło to jakichś egzotyków albo nowych opcji.
Rzadko mi się to zdarzało ale ja nie grałem na wszystkim "co się rusza" :)
Przeważnie najpopularniejsze majorsy i główne indeksy.
Nie wyczaiłem reguły dlaczego co i jak. :)
Jak pisałem poprzedniego posta to 20 minutówki nie działały.
Na danych nie zdarzały mi się takie rzeczy a czasem na spokojnym rynku pokazuje kontakt telefoniczny.
Zadzwonię i spróbuję się coś dowiedzieć.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Płaski
Gaduła
Gaduła
Posty: 131
Rejestracja: 05 cze 2008, 23:16

Nieprzeczytany post autor: Płaski »

@daromanchester, co to są kontrakty na edka forward, czas wygaśnięcia wrzesień lub grudzień cena wyższa od bieżącej o 20 lub 30-40 pestek?

zakładka:


forex-far quarter lub near quarter

Awatar użytkownika
thorxahest
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 29 lut 2012, 21:20

Nieprzeczytany post autor: thorxahest »

sardo nunspa pisze:Nie udało mi się otworzyć dema w IG market. Dwa razy otwierałem i dwa razy nie przysłali maila aktywującego :? . Otwarłem w końcu w XTB.
Co mnie bardzo zdziwiło: long straddle ma dziure stratną (breakeven price) na sp500 – 23punkty, a na EUR/USD - 290 pips. Moim zdaniem bardzo dużo na Edku.
I jeszcze pytanie: opcje waniliowe – jaki maja styl wykonania?

wygoogliłem ciekawe linki -porównanie brokerów opcyjnych:

http://www.binaryoptionstrategy.com/guide/brokers

http://www.binary-options-brokers.com/b ... ading.html

http://www.binaryoptionsbrokersreview.com/

http://www.binaryoptionstradingreview.c ... omparison/

http://www.binaryoptionsbase.com/
dodatkowo kolega poniżej podał BetonMarket

Przepraszam, że przerwę temat, ale ostatnio zainteresowałem się właśnie opcjami binarnymi. Platform nie sprawdzałem, a widzę, że posty już dawne, może ktoś ma jakieś przejścia i może coś polecić z własnego doświadczenia :) Wyczytałem, że gracie często właśnie na IG oraz XTB.

Głównie zależy mi na handlu walutami i żeby było demo i mała kwota wejścia - na początek wolę nie szaleć :) Jeszcze jakby ewentualnie support był pl, to będzie super, ale niekoniecznie.

Z góry dziękuję za pomoc i poradę !
MA Fan

ODPOWIEDZ