Oil od 20$

Wszystko na temat handlu kontraktami na surowce, towary rolne oraz metale szlachetne.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Oil od 20$

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Sykes pisze:
21 lip 2020, 08:54
Nie miałem kapitału , ale dla mnie cena ropy po 18-20 była mega okazją.
DTR pewnie oglądał masowo tvp w maju, a teraz jak dostał zaproszenie na wesele to zostanie w domu.
Ropa poniżej jakieś tam wartości zdaje się 35$ wydobywanej w technologi lupkowej w USA przynosi straty.
Nie oglądam TVN, ani żadnego innego shitu.
Jeżeli coś oglądam, to sam wybieram i szukam źródeł naukowych potwierdzonych niezależnymi badaniami.
Opinie nawet ludzi posiadających tytuły naukowe mnie też nie interesują, jeżeli ich tzw. "badania naukowe" nie
mają potwierdzenia w źródłach niezależnych, czyli takich, które robią badania obiektywne.

I tak, mam 60 lat, więc jestem w grupie najwyższego ryzyka, więc zostanę w domu.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Oil od 20$

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

ninjaproject pisze:
21 lip 2020, 16:56
Sykes pisze:
21 lip 2020, 08:54
Nie miałem kapitału , ale dla mnie cena ropy po 18-20 była mega okazją.
DTR pewnie oglądał masowo tvp w maju, a teraz jak dostał zaproszenie na wesele to zostanie w domu.
Ropa poniżej jakieś tam wartości zdaje się 35$ wydobywanej w technologi lupkowej w USA przynosi straty.
Nie oglądam TVN, ani żadnego innego shitu.
Jeżeli coś oglądam, to sam wybieram i szukam źródeł naukowych potwierdzonych niezależnymi badaniami.
Opinie nawet ludzi posiadających tytuły naukowe mnie też nie interesują, jeżeli ich tzw. "badania naukowe" nie
mają potwierdzenia w źródłach niezależnych, czyli takich, które robią badania obiektywne.

I tak, mam 60 lat, więc jestem w grupie najwyższego ryzyka, więc zostanę w domu.
Czy mógłbyś zaspokoić moją ciekawość i wskazać te źródła naukowe??
Dalsza cześć postu bardzo istotnie jest powiązana z tym pierwszym (oprócz wieku postforumowicza)
wiec zadowole sie tylko odpowiedzią na pierwsze


ODPOWIEDZ