Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Nieśmiertelny Trader
Maniak
Maniak

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader » 16 wrz 2019, 22:34

https://youtu.be/Jv1GqFZgHVA

Przybysze z Dumb Planety.

Albo schizofremia albo to jakiś zajebiście zaprogramowany boot jest autorem tego dziennika no bo jak można być aż takim.... No jak? Panie że jak to? Jak zawsze dobry fun. Temat powinien się znaleźć raczej w dziale rozrywka i inne ciekawostki.

Albo ta dopamina go napędza jak z Lajkami. 10 lajków dziennie i już człowiek czuje się lepiej. 100$ dla broka i też lepiej.

Jedni chcą zarabiać, inni jak widać nie. To w sumie ciekawe. Ostatnio oglądam serial Billions i była tam poruszona kwestia że dawanie daje więcej powera niż zarabianie. Gadka była o tym jak się czułeś gdy zarobiłeś swój pierwszy milion. Niesamowite uczucie ale rozdawanie tego miliona daje 20 razy większego kopa. Danbo banke juz dawno ma za sobą i teraz tylko szlachetnie wspiera brokernie. Kwestia kilku trybików w głowie, dobry psycholog etc... Na słabych ludzi psychologia działa naprawdę fest. Może wystarczy mu odblokować jakieś szuflady by zechciał zarabiać zamiast rozdawać. Tylko nic na siłę.
Kapitał --> Plan --> Spokój --> Szach Mat

Buduj dobre nawyki

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)

nieudacznik
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik » 16 wrz 2019, 22:49

Nieśmiertelny, właśnie rozwiązałeś zagadkę... Że też mi to wcześniej nie przyszło do głowy... Najwyraźniej danbo dawno temu już zrozumiał, że znacznie więcej radości daje dawanie niż branie...

Awatar użytkownika
Nieśmiertelny Trader
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader » 17 wrz 2019, 08:48

Danbo to tak naprawdę stary John Kwakerfeller
John Kwakerfeller (oryg. John D. Rockerduck Jr.) - fikcyjna postać stworzona przez Carla Barksa, należąca do Uniwersum Sknerusa McKwacza. Swoją popularność wśród fanów komiksów o Kaczorze Donaldzie zawdzięcza głównie włoskim twórcom komiksów, ponieważ u Barksa pojawił się tylko raz. Był to jeden z nielicznych jego występów, w którym nazywano go pełnym nazwiskiem, razem z imieniem. Kwakerfeller jest rywalem Sknerusa McKwacza i pełni podobną rolę, co Granit Forsant, jednak w przeciwieństwie do wyżej wymienionych kaczorów, którzy sami zapracowali na swoje majątki, Kwakerfeller odziedziczył całą fortunę po swoim ojcu, jest z tego powodu częstym obiektem kpin Sknerusa i Forsanta którzy postrzegają go jako rozpieszczonego żółtodzioba bez życiowego doświadczenia i często w ogóle nie traktują poważnie w rywalizacji o interesy[1]. Należy do Kaczogrodzkiego Klubu Miliarderów. W rankingu najbogatszych kaczorów jest na trzeciej pozycji, choć czasami błędnie uznawany za odpowiednik Forsanta, ustępuje w tej sferze jedynie Sknerusowi. Niewiele wiadomo o rodzinie Johna Kwakefelera, znany jest tylko jego ojciec, Howard Kwakerfeller senior i matka nieznana z imienia.

W kilku komiksach z serii Gigant Poleca Kwakerfeller nazwany był imieniem swojego ojca - Howard. Jest to błąd tłumacza; prawdopodobnie uznał on, że postać musi mieć jakieś imię i na siłę próbując mu je nadać skojarzył [Johna D.] Kwakerfellera, błędnie, z jego ojcem. Sknerus McKwacz nazywa go często "miliarderem za dychę" lub "żółtodziobem". Kwakerfeller nazywa natomiast McKwacza "starym centusiem".
Kapitał --> Plan --> Spokój --> Szach Mat

Buduj dobre nawyki

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)

ninjaproject
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject » 17 wrz 2019, 11:06

Jeżeli ma dawać, to by lepiej te $100 na charytatywkę jakąś wpłacił, albo na dzieci w Afryce, albo coś w tym stylu.

nieudacznik
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik » 17 wrz 2019, 11:27

ninjaproject pisze:
17 wrz 2019, 11:06
Jeżeli ma dawać, to by lepiej te $100 na charytatywkę jakąś wpłacił, albo na dzieci w Afryce, albo coś w tym stylu.
No co Ty, a broker to pies? Też ma swoje problemy i wydatki, wiesz ile kosztuje utrzymanie jachtu, lambo czy kochanki?

Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: danbo86 » 17 wrz 2019, 11:40

ninjaproject pisze:
17 wrz 2019, 11:06
Lepiej by... lepiej by...

😄
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek
Mój RUN od 250eur do 9100eur---->>>> od-1000zl-real-t22917-4250.html#p913083

spontfx
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: spontfx » 17 wrz 2019, 19:41

A ten artysta funty sprzedaje 😂😂😂😂😂 funt rosmiena ten na przekor rynkowi 😂😂😂
Ty zloto sprzedawaj moze na tym lepiej wyjdziesz 😂😂

nemoofx
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: nemoofx » 17 wrz 2019, 21:01

może i on to by przeznaczał te pieniądze na cele charytatywne, ale charakter mu nie pozwala tak robić, bo się łudzi, że może akurat teraz zarobię ale nie ma co, umiejętności do tracenia to ma opanowane do perfekcji, ciekawe kiedy się obudzi i pomyśli sobie tak, z jakim bagażem na tą chwile jestem, ile to kasy jestem w plecy a przecież mogłem, uczyć się na demo i ona była by dalej na konie u mnie w banku hahaha bez mózg

ninjaproject
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject » 17 wrz 2019, 21:21

nemoofx pisze:
17 wrz 2019, 21:01
może i on to by przeznaczał te pieniądze na cele charytatywne, ale charakter mu nie pozwala tak robić, bo się łudzi, że może akurat teraz zarobię ale nie ma co, umiejętności do tracenia to ma opanowane do perfekcji, ciekawe kiedy się obudzi i pomyśli sobie tak, z jakim bagażem na tą chwile jestem, ile to kasy jestem w plecy a przecież mogłem, uczyć się na demo i ona była by dalej na konie u mnie w banku hahaha bez mózg
Myślę, że danbo86 stać, po prostu na zabawę taką kasą. Najwyraźniej wydaje część tego co zarobił gdzie indziej (być może tradując to, czego nie pokazuje?).

nemoofx
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: nemoofx » 17 wrz 2019, 21:29

on jest bez jakiegokolwiek rozumu z trudem ukończył 6 klas podstawówki gdyby tylko cokolwiek potrafił to by sobie o tym kanał na youtube założył a tak pokazuje co w przyszłości da mu zarobić złudnie i to taka jego droga de celu tyle że wydłużona do końca jego istnienia . hahaha w co ty wierzysz ninja

ODPOWIEDZ