Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 20 sty 2019, 23:22     Inwestuj z zaufanym, globalnym brokerem XM!

Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość

nieudacznik

Gaduła

Gaduła

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post10 sty 2019, 18:47

po pierwsze to jest więcej niż stówka tygodniowo, a po drugie nie chodzi przecież o kasę

iaaf

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post10 sty 2019, 21:40

gannfan pisze:100 EUR tygodniowo nikomu życia nie zniszczy. Grunt, że nie zwiększa stawki, tylko ciągle wysyła ten sam kupon.
Tyle, że nasz hazardzista już w tym miesiącu dopłacił trochę ponad 1000 EUR, a mamy dopiero 7 dni handlowych, więc wychodzi ok 150Eur/dzień :shock: a nie na tydzień.

irmentruda

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post10 sty 2019, 22:15

ehe, jakaś nowość, teraz jeszcze overtrading doszedł, jakbym w lustro spojrzał
Awatar użytkownika

freakout

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post10 sty 2019, 22:17

to jest tak głupie że aż śmieszne :lol: przez ponad 5 lat dzień w dzień popełniać te same błędy to naprawdę trzeba być niespełna rozumu - no nie da się inaczej tego wytłumaczyć :) obyś danbo znalazł dobrego psychoterapeutę który pomoże Ci wyleźć z tego nałogu bo Ty niestety nie masz perspektyw na to żeby odrobić chociaż małą część tego co tu przewaliłeś - jesteś pazerny, chciwy, nie masz planu i umiejętności, a wszelkie zyskowne dni to zwykły fart i tyle, po prostu nie nadajesz się do trejdowania (przynajmniej nie teraz)
Awatar użytkownika

graczpospolity

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post10 sty 2019, 22:30

iaaf pisze:
gannfan pisze:100 EUR tygodniowo nikomu życia nie zniszczy. Grunt, że nie zwiększa stawki, tylko ciągle wysyła ten sam kupon.
Tyle, że nasz hazardzista już w tym miesiącu dopłacił trochę ponad 1000 EUR, a mamy dopiero 7 dni handlowych, więc wychodzi ok 150Eur/dzień :shock: a nie na tydzień.

Skupcie się może na ocenie metody tradingu zamiast na kasie. Nie starajcie się oceniać wysokości depozytu z własnej perspektywy.

Dodając kolejne 3 grosze do porad, których udzielono Ci wcześniej Danbo. Jeśli faktycznie stosujesz metodę runów to chociaż stosuj ją w całości. Z tego co się orientuję (niestety nie jestem specjalistą, stosuję tradycyjne podejście do MM) to powinieneś stosować pewną ochronę kapitału, który zdobyłeś - o ile się nie mylę to jest to SL na poziomie 50% konta. Po każdorazowym zaliczeniu takiego SL na kapitale powinieneś zrobić sobie przerwę żeby nabrać dystansu i uniknąć tzw. "revenge tradingu". Jeśli nie potrafisz zrobić przerwy i przestać myśleć o grze to myślę, że czas najwyższy udać się do poradni uzależnień.

Niestety Danbo, bez ochrony zdobytego kapitału nie zdobędziesz upragnionej bańki...
Awatar użytkownika

gannfan

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post10 sty 2019, 22:56

iaaf pisze:Tyle, że nasz hazardzista już w tym miesiącu dopłacił trochę ponad 1000 EUR, a mamy dopiero 7 dni handlowych, więc wychodzi ok 150Eur/dzień :shock: a nie na tydzień.

No racja, 1000 EUR w styczniu poszło w piach.
freakout pisze:to jest tak głupie że aż śmieszne :lol:

graczpospolity pisze:Skupcie się może na ocenie metody tradingu zamiast na kasie. Nie starajcie się oceniać wysokości depozytu z własnej perspektywy.

Wg mnie błędy nie mają znaczenia
No metody nie ma i nie będzie.
Jest jazda na maxa, i wg mnie danbo dobrze robi, bo aby odbić wszystkie straty to prawidłowa logiczna gra z mądrymi SL nie ma sensu. Trzeba jechać na maxa i tak jak ostatnio doszedł ze 100EUR do 1000EUR musi trafić na 3 takie zagrania. Jedno weszło. Kwestia czasu wejdzie drugie z dojściem do 10tys i wejdzie trzecie z dojściem do 100EUR.
Tylko nie wiadomo kiedy.
Cholercia, wydaje się, że powinno się z czasem poszczęścić. Ja bym ewentualnie po pierwszym osiągniętym celu np to 1000EUR zrobił 1 dzień przerwy.
Ja sam się zastanawiam, czy może by nie wygospodarowywać raz na miesiąc takie 100EUR. Ciekawe ile pipsów trzeba, żeby nakosić takie 1000%. A ponieważ moje poziomy często wchodzą, to może była by szansa.
Obrazek

Świeżak44

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post10 sty 2019, 23:42

Przyjrzałem się jak dziś to stracił ten 1k. On po prostu griduje.. jak nie idzie to jeszcze więcej dokłada co pół godziny. W ogóle nie patrzy na świeczki, trend. Przy ruchu w jednym kierunku wyczyści każde konto w tempie geometrycznym. Tym właśnie się kończy gridowanie. Jeszcze miałby szanse przetrzymać, jakby miał jedną małą pozycje.. Strategia "na upartego", dla czyścicieli kont.
Wykres jest po to, żeby nas zmylić i zabrać nam pieniądze. Nieważne jak dana świeca wystartuje, ważne jak się zamknie.
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post11 sty 2019, 05:51

graczpospolity pisze:Skupcie się może na ocenie metody tradingu zamiast na kasie. Nie starajcie się oceniać wysokości depozytu z własnej perspektywy.

Dodając kolejne 3 grosze do porad, których udzielono Ci wcześniej Danbo. Jeśli faktycznie stosujesz metodę runów to chociaż stosuj ją w całości. Z tego co się orientuję (niestety nie jestem specjalistą, stosuję tradycyjne podejście do MM) to powinieneś stosować pewną ochronę kapitału, który zdobyłeś - o ile się nie mylę to jest to SL na poziomie 50% konta. Po każdorazowym zaliczeniu takiego SL na kapitale powinieneś zrobić sobie przerwę żeby nabrać dystansu i uniknąć tzw. "revenge tradingu". Jeśli nie potrafisz zrobić przerwy i przestać myśleć o grze to myślę, że czas najwyższy udać się do poradni uzależnień.

Niestety Danbo, bez ochrony zdobytego kapitału nie zdobędziesz upragnionej bańki...

Właśnie tu też jest mój problem, jak siadam do wykresu bez pozycjii to widzę gdzie bym wszedł i z jakim SL, na spokojnie widzę co i jak. A gdy otworzę już pozycję to zapominam... że tu jest opór... tu powinienem już zamknąć.... A Tu już SL przesunąć o połowę.

Myślę stworzyć moją check listę i otwierać pozycję tylko wtedy gdy wszystkie punkty kontrolne do otwarcia pozycjii będą się zgadzać

Wczoraj sam nie wiem jak mogłem dopuścić do wyczyszczenia konta... W ostatnich chwilach usunąłem SL, a pozycje były otwierane z poziomu robota z ryzykiem 5% na pozycję. To mój błąd i moja wina ehhh
Uparcie też myślałem że Edek pójdzie w górę dalej A Tu nic, jak na złość.
W środę ładny ruch złapałem A wczoraj wszystko w piach :563:

16 stycznia zaczynam od 250eur.

Pozdrawiam
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek
Mój RUN od 250eur do 9100eur---->>>> od-1000zl-real-t22917-4250.html#p913083

kCHF600X

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post11 sty 2019, 12:25

danbo86 pisze:
16 stycznia zaczynam od 250eur.

Pozdrawiam

danbo - dla rozluźnienia i w formie żartu , bo doradców jest więcej
gdybym miał obstawiać co robisz w życiu - to napisałbym , że jesteś KSIĘDZEM :)
bo:

1. wierzysz w cuda - kiedyś się w końcu odwróci , kiedyś tą metodą zarobię milion , że tym razem stop nie wejdzie albo go nie potrzeba wcale , tym razem z takimi pozycjami depo wytrzyma
2. przemawia przez Ciebie jak to ktoś wyżej napisał " pazerność i chciwość "
3. wrzucasz małe kwoty, czasami większe - jakby z tacy, czasami się trafi ślub, pogrzeb to większa wpłata , a w styczniu , od świąt to już w ogóle można poszaleć jak kolęda jest :)
4. raz na jakiś czas przeprowadzasz na forum spowiedź z tego co robisz źle, zawsze jest rachunek sumienia , przyznanie się do winy i szczera chęć poprawy tutaj zwana checklistą i od dziś już tylko małe pozycje , ze stopem itd
5. mimo wszystko , mimo tylu nieraz w tym dzienniku mocnych słów pod adresem autora wszystko przyjmujesz z pokorą, zawsze pełna kultura i w d... co inni o mnie piszą gadają i zawsze zapraszam ponownie do oglądania moich poczynań
6. czy to się kłóci z teorią hazardzisty - nie , wręcz przeciwnie - większość księży to hazardziści tyle że przegrywający zazwyczaj w karty , więc byłbyś pewnie młody, postępowy - nie jakieś karty, ale wyższy stopień - forex

mam nadzieję, że się nie obrazisz - no i ja też wierzę w cuda bo cuda się zdarzają , nie wiem czy na forexie , ale w życiu na pewno :)
pozdrw
Awatar użytkownika

gannfan

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post11 sty 2019, 13:02

No zgadza się wszystko. Ciekawe czy po wielkiej nocy będą wzmożone wpłaty...
Obrazek
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal